Προς το περιεχόμενο

Aliexpress Liitokala Lii-402 Battery Charger € 6,18 με δωρεάν μεταφορικά [ΤΕΛΟΣ]


insomnia1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators
7 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Ωραια διαφορετικα ειναι.Υπομονη τωρα να παραλαβουμε.

Ενταξει, αυτο δεν μπορεις να το ξερεις και να εισαι σιγουρος για παραλαβη.

Αν ισχυει αυτο που γραφτηκε οτι ειχαν δωσει ιδιο τρακιν με παραγγελια αλλου που εσταλει, δεν σημαινει οτι θα εδιναν σε ολους το  ιδιο. Μπορει δηλαδη αυτο που εδωσαν σε σενα να ειναι ιδιο με μια αποστολη που ειχαν κανει ηδη. Αυτο που εδωσαν στον επομενο, ιδιο με αλλη αποστολη που ειχαν κανει ηδη. Μια φορα δηλαδη επαναχρησιμοποιηση αληθινου τρανκιν (ΑΝ υποτεθει οτι στελνει καποιος ψευτικο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να πιστευω οτι θα απορροφησει την χασουρα και θα στειλει το σωστο προιον.Δεν θα χαλασει την φημη του για μερικα ευρω.Οπως και να εχει περιμενουμε και βλεπουμε.Απλα σε παρακαλω ματριξ μη κλειδωσεις το τοπικ αστο ανοιχτο για να μπορουμε να ενημερωσουμε.Καλη χρονια σε ολους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εμενα παιδια μου εκανε επικοινωνια και ζητησε κατι παραπανω για τα μεταφορικα γιατι εν ολιγοις "ηταν παραπανω απο οτι υπολογιζε" . γυρω στο 2.80€ βγηκε. τα πληρωσα και μου το εστειλε. ψαξτε τα μηνυματα σας στην εφαρμογη ή το site

 

Dear friend, I am very sorry to bother you. Because your address is far away and the product is overweight, we need to pay an extra 6 dollars shipping fee. We are willing to bear 3 dollars. Can you pay the remaining 3 dollars? if you are willing to do it , please go to the link we sent to you and buy 3 pieces of it for the shipping cost ,thanks

 

 

Επεξ/σία από inso107pm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, inso107pm είπε

εμενα παιδια μου εκανε επικοινωνια και ζητησε κατι παραπανω για τα μεταφορικα γιατι εν ολιγοις "ηταν παραπανω απο οτι υπολογιζε" . γυρω στο 2.80€ βγηκε. τα πληρωσα και μου το εστειλε. ψαξτε τα μηνυματα σας στην εφαρμογη ή το site

 

Dear friend, I am very sorry to bother you. Because your address is far away and the product is overweight, we need to pay an extra 6 dollars shipping fee. We are willing to bear 3 dollars. Can you pay the remaining 3 dollars? if you are willing to do it , please go to the link we sent to you and buy 3 pieces of it for the shipping cost ,thanks

 

 

Αυτό έγινε σε όλους. Διάβασε τα μηνύματα παραπάνω. Δεν έπρεπε να πληρώσεις. Οι περισσότεροι ακύρωσαμε ενώ σε άλλους έστειλε κανονικά χωρίς να πληρώσουν κάτι παραπάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μην πληρώνετε τους απάτεώνες

κάτι τέτοια κάνετε και όλο και αυξάνονται οι πωλητές που κάνουν αυτή τη μέθοδο...

Το πιθανότερο να στο στέλνε έτσι και αλλιώς όταν τελείωνε ο χρόνος. Αν δεν στο στέλνε θα έπαιρνες τα λεφτά σου πίσω και το αγόραζες από αλλού με ίδια ή καλύτερη τελική τιμή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η κανονική τιμή του φορτιστή είναι γύρω στα 9 ευρώ. Αν δώσατε 6+3, το αγοράσατε σε κανονική τιμή...

 

Επίσης έχω πολύ κακή εμπειρία από πωλητή που του έδωσα 0.5 ευρώ παραπάνω και τελικά μου έστειλε και λάθος προιόν και έχασα και το dispute στο aliexpress! Οπότε δεν εμπιστεύομαι πλέον τέτοιες προτάσεις.

Επεξ/σία από The_Judas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...