Προς το περιεχόμενο

Aliexpress Liitokala Lii-402 Battery Charger € 6,18 με δωρεάν μεταφορικά [ΤΕΛΟΣ]


insomnia1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εντωμεταξύ αν δεν στο στείλει τώρα, θα σου κάνει fefund μόνο τα χρήματα της αρχικής παραγγελίας,θα κλείσει η case και άντε βγάλε άκρη μετά...

Είναι η τακτική ψάχνω κορόιδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με τοσα διαφορετικα tracking σιγουρα κατι εστειλε κ υποθετω τον κανονικο φορτιστη γιατι μαλλον σκιαχτηκε απο το ποσες αρνητικες κριτικες θα επαιρνε

ενταξει εκει στο ali τα λαμογια ειναι πλειοψηφια κ οι κριτικες πωλητων κ αγοραστων αρκετα της πλακας (ο αλλος παραλαμβανει κατι κ αμεσως θετικη χωρις να το δοκιμασει) αλλα αμα πεσουν πολυ κατω δυσκολα κανουν πωλησεις μετα

συγκρατημενα αισιοδοξος κ στην τελικη case αν εχει κανει μλκα ,το ali ειναι σχετικα οκ με αυτα ,δεν εχω χασει λεφτα ποτε

Επεξ/σία από Neural_handshake
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Neural_handshake είπε

συγκρατημενα αισιοδοξος κ στην τελικη case αν εχει κανει μλκα ,το ali ειναι σχετικα οκ με αυτα ,δεν εχω χασει λεφτα ποτε

μην είσαι και τόσο σίγουρος για το αλι. οσοι παραλάβετε κάντε  video unboxing για να είστε σίγουροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου ζητησε τα εξτρα χρηματα και φυσικα δεν τα εβαλα. μου εχει στειλει tracking number οτι και καλα το εχει στειλει αλλα σιγουρα ειναι fake. τους εγραψα να ακυρωσει την παραγγελια και να μου επιστρεψει τα χρηματα και δεν απαντησαν. τωρα πως ακυρωνουμε  που φαινεται οτι εχει σταλει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12.1 γραφει σε εμενα παραδωθηκε στην αεροπορικη εταιρια οποτε προχωραει η αποστολη παροτι ο κινεζος μου ειπε οκ θα την ακυρωσει. Τα εχει χασει νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το είχα ξεχάσει αυτό. 
Καλά πάει, να δούμε τι θα φτάσει.
image.png.5d96b9c45cb96a62a2a069cc068019f8.png

Βλέπω ότι δε μου έχει στείλει κανένα μήνυμα ο τύπος πάντως μέχρι τώρα...
 

Επεξ/σία από Themos3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...