Προς το περιεχόμενο

Aliexpress Liitokala Lii-402 Battery Charger € 6,18 με δωρεάν μεταφορικά [ΤΕΛΟΣ]


insomnia1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενημερωνω. Στελνω χθες μηνυμα στον κινεζο.Μεχρι αυτη την στιγμη δεν ειχα καποια απαντηση του και ανοιξα dispute πριν πεντε λεπτα.Στο καπακι ηρθε μαιλ οτι εκλεισε το dispute υπερ μου με επιστροφη χρηματων. Μου κανει εντυπωση  οτι το μαιλ ηρθε σε δευτερολεπτα μετα το dispute.

Επεξ/σία από Mr_Terror
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Ενημερωνω. Στελνω χθες μηνυμα στον κινεζο.Μεχρι αυτη την στιγμη δεν ειχα καποια απαντηση του και ανοιξα dispute πριν πεντε λεπτα.Στο καπακι ηρθε μαιλ οτι εκλεισε το dispute υπερ μου με επιστροφη χρηματων. Μου κανει εντυπωση  οτι το μαιλ ηρθε σε δευτερολεπτα μετα το dispute.

Προφανώς έχουν κάνει και άλλοι dispute πριν από εσένα και έχουν πάρει χαμπάρι τι παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
18 ώρες πριν, Silenzio είπε

παρέλαβα σήμερα τους 2 φορτιστές, άρα δεν ισχύει το ζήτημα περι fake tracking number.

Και εγώ μόλις παρέλαβα 1 φορτιστή. Δε τον έχω δουλέψει ακόμα αλλά φαίνεται οκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/12/2020 στις 10:12 ΠΜ, Neural_handshake είπε

αν επαιρνε 21700 τον ειχα παρει χωρις πολλα πολλα ,ειναι καλοι φορτιστες σε πολυ καλες τιμες

Εγω βασικα θα πω οτι ειναι σκουπίδι, αλλα τελος παντων...

Με ζορι παντως χωραει η 21700. Σε αναγκη την εχω φορτισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, andreaspA είπε

Εγω βασικα θα πω οτι ειναι σκουπίδι, αλλα τελος παντων...

Με ζορι παντως χωραει η 21700. Σε αναγκη την εχω φορτισει.

Γιατί σκουπίδι;Πέρα από ότι δεν παίρνει 21700(νομίζω δεν αναφέρει το μέγεθος).Ρωτάω γιατί είμαι ένα βήμα πριν παραγγείλω έναν τέτοιο..Ευχαριστώ .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, andreaspA είπε

Εγω βασικα θα πω οτι ειναι σκουπίδι, αλλα τελος παντων...

Με ζορι παντως χωραει η 21700. Σε αναγκη την εχω φορτισει.

Για 6Ε μια χαρά είναι. Τι σε χάλασε ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Vasilis 07 είπε

Για 6Ε μια χαρά είναι. Τι σε χάλασε ?

Για 6€ μια χαρα ειναι. Αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειναι σκουπίδι. Και στο jumbo παμφθηνα ειναι, αλλα σκουπιδια ειναι. Με χαλασε, το οτι χάλασε και με κρέμασε Εχει καμια σχεση με nitecore φορτιστη? Φυσικα και οχι. Αλλα ουτε στην τιμη φυσικά.
Ενας καλος φορτιστης ομως , ειναι αναγκαιος θεωρω. Και μπορει ποσοστιαια η διαφορα να ειναι 300% αλλα σε ακεραιο νουμερο ειναι 15€.
Οποτε πια, προτιμω εναν nitecore με 20€-25€ παρα σαπιλα με 6€.
Τωρα αμα τον θελεις για backup στο γραφειο ή στο εξοχικό, καλός είναι. Τι ψυχή έχουν 6€ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, andreaspA είπε

Για 6€ μια χαρα ειναι. Αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειναι σκουπίδι. Και στο jumbo παμφθηνα ειναι, αλλα σκουπιδια ειναι. Με χαλασε, το οτι χάλασε και με κρέμασε Εχει καμια σχεση με nitecore φορτιστη? Φυσικα και οχι. Αλλα ουτε στην τιμη φυσικά.
Ενας καλος φορτιστης ομως , ειναι αναγκαιος θεωρω. Και μπορει ποσοστιαια η διαφορα να ειναι 300% αλλα σε ακεραιο νουμερο ειναι 15€.
Οποτε πια, προτιμω εναν nitecore με 20€-25€ παρα σαπιλα με 6€.
Τωρα αμα τον θελεις για backup στο γραφειο ή στο εξοχικό, καλός είναι. Τι ψυχή έχουν 6€ ?

Πιστεύω πως έπεσες σε ελλατωματικο.

Έχω τον ίδιο (με διαφορά ότι δεν χρειάζετε usb charger-εχει ενσωματωμένο τροδοτικο- στο 9ευρω τον είχα πάρει) και φορτίζει καμία 20-30 4αδες τον μήνα.Μια χαρά τις φορτίζει(τις τσεκαρα κ με έναν opus για να δω τάσεις).

Οκ, λίγο αργος και "μπαταλικος" αν φορτίζεις μόνο αα.

Αλλά κάνει σωστή φόρτιση, δεν ζεσταίνεται, δεν ζεσταίνει τις μπαταρίες.

Και έχεις κ την δυνατότητα να φορτίσεις κ διαφορετικού τύπου μπαταρίες.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παρελαβα τον ενα απο τους 2 που ειχα παραγγειλει.

Βλεπω παραπανω καποιος παρελαβε 2, οποτε υποθετω οτι αποκλειεται να τους εστειλε ξεχωριστα, δεν εχει αλλωστε νοημα με το διπλο κοστος ταχυδρομικων. Στελνω μηνυμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, nek4d είπε

Εγω παρελαβα τον ενα απο τους 2 που ειχα παραγγειλει.

Βλεπω παραπανω καποιος παρελαβε 2, οποτε υποθετω οτι αποκλειεται να τους εστειλε ξεχωριστα, δεν εχει αλλωστε νοημα με το διπλο κοστος ταχυδρομικων. Στελνω μηνυμα...

παρέλαβα 2 την ίδια στιγμή, αλλά σε 2 ξεχωριστά πακέτα με ξεχωριστά tracking number..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...