Προς το περιεχόμενο

GMK NucBOX Intel Celeron J4125 8GB LPDDR4 128G SSD @ 146,31 euro US PLUG [TEΛΟΣ]


F117

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, F117 είπε

187,24 με τα μεταφορικα μου το βγαζει εμενα, Μηπως εχει κουπονι και δεν το εβαλες εδω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΤS διόρθωσε την τιμή στον τίτλο. Η τελική τιμή με eu priority line (7,18€) και αφού ξετικάρεις το shipping insurance είναι 146,31€ (με αρχική τα 139,13€), αυτό με το us plug.

Μη βάζετε links από κινητά γιατί συνήθως μπερδεύουν.

Εδώ το κανονικό link: https://www.banggood.com/GMK-NucBOX-Intel-Celeron-J4125-8GB-LPDDR4-128G-SSD-Mini-PC-Desktop-PC-Mini-Computer-Quad-Core-2_0GHz-to-2_7GHz-TDP-10W-M_2-2242-SATA-Type-C-HDMI-Windows-10-BT4_2-p-1750488.html

Το θέμα με το us plug λύνεται εύκολα με έναν αντάπτορα και οικονομικά.

p.s. Έχω αντίστοιχο μηχανάκι με τον j4115 και 8gb ram/128gb m2 ssd και πετάει κυριολεκτικά. Για βασική χρήση, για να φτιάξετε ένα pc για τα παιδιά να κάνουν διαδικτυακά μαθήματα, για σερφάρισμα, netflix, ταινίες κλπ είναι σούπερ. 

Εγώ έφτιαξα στη μικρή ένα pc την περίοδο αυτή που κάνει μάθημα από το σπίτι (έχω πάρει το Bmax με j4115, 8gb ram/128gb m2 ssd) και εκτός του ότι είναι μαζεμένο και βολεύει, κάνει τα πάντα όσα χρειάζεται απροβλημάτιστα. To συγκεκριμένο GMK έχει ακόμα μικρότερες διαστάσεις από το bmax αλλά δεν έχει είσοδο ethernet. Οπότε χρήση είτε με την κάρτα wifi που έχει ή θα χρειαστεί αντάπτορας usb σε ethernet χρησιμοποιώντας μια εκ των θυρών usb που έχει (δεν είναι ακριβός). ;) 

εικόνα_Viber_2020-12-24_16-22-49.jpg

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 12
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...