Προς το περιεχόμενο

[ΜΠΛΟΥΖΕΣ] Από qwertee.com μπλουζακια 6€ + μεταφορικα [ΤΕΛΟΣ]


thodoris5321

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εδω αποστολη 30/12 με εκτιμωμενη ημερονημια παραδοσης 05/02. Δεν προκειται να τους ενοχλησω πριν μπει μαρτιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 227
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δέχτηκα τηλ από το απλό ΕΛΤΑ σήμερα πως έχω πολλά πράγματα που έχουν μαζευτεί και να πάω να τα πάρω. Παρέλαβα δύο καλώδια από αρχές Νοεμβρίου και την Black Friday παραγγελία μου στην qwerty. Μαζί είχαν έρθει ήδη τα 3 από τα 5 μπλουζάκια που μου έστειλαν εκ νέου. Πως γίνεται να χάθηκαν πάλι 2 κομμάτια ενώ έφυγαν όλα μαζί την ίδια μέρα, δεν ξέρω. Στην ερώτηση μου, γιατί δεν μου ήρθε ούτε μια ειδοποίηση για τόσα πράγματα μου απάντησαν πως γίνεται ένα μπάχαλο στις παραδόσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα την παραγγελία από 30/12, το χαρτάκι είχε έρθει στο σπίτι από Τρίτη 23/02.

Εκ πρώτης όψεως, οι αντρικές μπλούζες μου φάνηκαν φαρδιές, οι γυναικείες προς μικρές, οι παιδικές λίγο μεγάλες.

Να δούμε και μετά το πλύσιμο :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παρελαβα κι εγω απο Παραγγελια 30/12, με μασκα και ζελεδακια η παραγγελια προφανως :P
Μεγεθος L τα μπλουζακια, στο πλατος μια χαρα, στο μηκος αρκετα μακριά. (ειμαι 1.90, 86κ.)

Αpproved, αρκει αν αντεξουν στ χρονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παραγγελία 29/12

Your order has shipped and should arrive between
January 19th and January 28th
and no later than February 15th

Ακόμα τίποτα, άσε που έχω καταλάβει ότι τα απλά (χωρις tracking) τα έχουν γραμμένα τελείως ... (για τα ΕΛΤΑ λέω)

Επεξ/σία από dchatz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dchatz είπε

παραγγελία 29/12

Your order has shipped and should arrive between
January 19th and January 28th
and no later than February 15th

Ακόμα τίποτα, άσε που έχω καταλάβει ότι τα απλά (χωρις tracking) τα έχουν γραμμένα τελείως ... (για τα ΕΛΤΑ λέω)

Παρήγγειλα την ίδια ημερομηνία με σένα χωρίς tracking (απλό).

Μου ήρθε πριν 5 μέρες...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mindnever είπε

Παρήγγειλα την ίδια ημερομηνία με σένα χωρίς tracking (απλό).

Μου ήρθε πριν 5 μέρες...

Τα ΕΛΤΑ δεν είναι μόνο ενα πράγμα, μία εταιρεία με την ίδια αντιμετώπιση πανελλαδικά. Το κάθε κεντρο διανομης έχει δικούς του κανόνες. Στο δικό μου κέντρο έχω να πάρω απλό δέμα (χωρις tracking δλδ) κάνα 5μηνο. Και μιλάμε για πάνω από 10 παραγγελίες κόστους τύπου 1 ~ 5 ευρώ η μία. Δε μπορεί όλοι οι κινέζοι να ήταν απατεώνες.

Δεν έχει έρθει τιποτα. Αυτά με tracking έχουν αδιανόητες καθυστερήσεις αλλά τουλάχιστον έρχονται κάποτε. Μπορείς όμως να δεις τι παίζει. Νομίζω ότι τα απλά ή τα παρατάνε σε σάκους για όποτε..... ή απλώς τα πετανε ή τα παίρνουν οι ίδιοι. Δεν εξηγείται αλλιώς. Άλλωστε δε μπορείς να κάνεις και κάτι. Πολύ φοβάμαι ότι σε μία τέτοια κατάσταση έχει περιέλθει και το δέμα μου από Quertee. Δε φταίνει οι Ιρλανδοί αλλά τι μπορώ να κάνω εγω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αποστολη 30/12 και ουτε φωνη ουτε ακροαση. Τελικα επικοινωνησα μαζι τους μεσω της φορμας και μου απαντησαν οτι γινονται αυτα και οτι θα μου τα στειλουν ξανα χωρις προσωπικα να ζητησω τιποτα.

Ωραια κινηση αλλα λογικα πρεπει να τους κοστιζει 30 σεντσ το μπλουζακι δεν εξηγειται αλλιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dharma108 είπε

Αποστολη 30/12 και ουτε φωνη ουτε ακροαση. Τελικα επικοινωνησα μαζι τους μεσω της φορμας και μου απαντησαν οτι γινονται αυτα και οτι θα μου τα στειλουν ξανα χωρις προσωπικα να ζητησω τιποτα.

Ωραια κινηση αλλα λογικα πρεπει να τους κοστιζει 30 σεντσ το μπλουζακι δεν εξηγειται αλλιως.

Και σε εμένα το είπαν και τους ειπα ότι ηθελα να γίνει report ότι δε τα πήρα για να μη λένε μετά ότι άργησα να το πω, αλλά τους είπα να μη κάνουν re-shipment ακόμα και να περιμένουμε 2 εβδομάδες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...