Προς το περιεχόμενο

[ΜΠΛΟΥΖΕΣ] Από qwertee.com μπλουζακια 6€ + μεταφορικα [ΤΕΛΟΣ]


thodoris5321

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, skar1983 είπε

με paypal αν πληρωσες εισαι οκ αν βαλεις ασφαλεια ή δεν βάλεις.

ναι γίνεται χαμός με αλληλογραφία και εγώ έχω να παραλάβω αρκετά πραγματάκια ... και ακόμη δεν

δε το σκέφτηκα. Αλλά νομίζω ότι αυξάνει περισσότερο η τιμή. Κάτι περίεργο μου έβαζε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 227
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, coyote2 είπε

Εχω παραγγείλει 26.11 δεν έχω λάβει ακόμη.

Μια από τα ίδια. 27/11 αποστολή παραγγελίας. Είχε και χριστουγεννιάτικες κάλτσες δώρο αν θυμάμαι καλά. Ελπίζω να τις βάλω το Πάσχα! 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ενω λέει στις ερωτήσεις-απαντήσεις ότι "Our tracked shipment uses a flat rate, meaning the price is the same for 1 tee or 8, so you can order as many as you like!" στην πράξη όσες βάζεις ανεβαίνει το κόστος αποστολής

αααα, καλά...flat rate εννοεί το ***SUPER SHIPPING*** το οποίο βγαίνει 22,67 

Επεξ/σία από dchatz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, thodoris5321 είπε

Ότι μπλούζα έχω πάρει από εκεί γράφει 100% cotton.

ειναι slim φαση η μπλουζα με λεπτο υφασμα τελως παντων η εισαι σαν παραλεκατο junkie οταν την φορας; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, beamex είπε

77cm μήκος στις Large, μήπως είναι λίγο μακριές?

 

 

Κι εγω εκει σταθηκα και ακυρωσα την παραγγελία, το νούμερο μου είναι το large αλλα με 1.75 ύψος θα είναι σα φορεματάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, giorgosiraklio είπε

Κι εγω εκει σταθηκα και ακυρωσα την παραγγελία, το νούμερο μου είναι το large αλλα με 1.75 ύψος θα είναι σα φορεματάκι.

 

21 λεπτά πριν, Neural_handshake είπε

ολοι εσεις που εχετε αγορασει παλιοτερα ,στο μηκος πως ειναι? γιατι οντως στα νουμερα που δινουν φαινονται πολυ μακριες

Είναι όντως μακριές. Εξαρτάται βέβαια και το ύψος. Eγώ π.χ. που είμαι 1.74  τις είχα κοντύνει. Αν δεν τις μπορείτε έτσι και δεν έχετε κάποιον να τις κοντύνει, σκεφτείτε το επιπλέον κόστος (συνήθως 2-3 € η μπλούζα). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πάρει και εγώ απο εκει.Το black friday είχε βγάλει πολύ καλές τιμές.Πήρα κάπου στα 6-7 μπλουζάκια με 21 ευρώ και τότε για black friday έδινε τσάμπα μεταφορικά πάνω απο 6 μπλούζες.Απο σχέδια μου φάνηκαν πολυ όμορφες.Οταν έρθουν θα μπορώ να πω μια ολοκληρωμένη άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σχέδια είναι πολύ ωραία (μοναδικά μερικές φορές), οι στάμπες είναι αυτοκόλλητα οπότε δεν ''αναπνέουν'' το καλοκαίρι, είναι λίγο μακριές (εμένα μου αρέσουν), οι ποιότητα επιεικώς μέτρια, οι παραγγελίες δεν αργούν.

Υ.Γ. Ένας  είχε γράψει ότι ξέρει έναν προμηθευτή από ali που πουλάει τις ίδιες μπλούζες στη μισή τιμή. Δεν μου άρεσε η ποιότητα οπότε δεν το συγκράτησα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω φορτώσει στο καλάθι αλλά δεν βλέπω να μειώθηκε η τιμή στα 6€, μου τις βγάζει στα 16€ έκαστη και στο συνολικό δεν έχει μειωθεί κάτι. Είμαι ένα βήμα πριν το Paypal. Τι κάνω λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Anaheim είπε

Έχω φορτώσει στο καλάθι αλλά δεν βλέπω να μειώθηκε η τιμή στα 6€, μου τις βγάζει στα 16€ έκαστη και στο συνολικό δεν έχει μειωθεί κάτι. Είμαι ένα βήμα πριν το Paypal. Τι κάνω λάθος;

Φίλε μου δεν πρόλαβες, έληξε η προσφορά. Πάντως αν σε ενδιαφέρει κάνουν συνεχώς κάποιες προσφορές, ανα τακτά διαστήματα καθ' όλη την διάρκεια του έτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...