Προς το περιεχόμενο

[ΜΠΛΟΥΖΕΣ] Από qwertee.com μπλουζακια 6€ + μεταφορικα [ΤΕΛΟΣ]


thodoris5321

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, zorans είπε

Φίλε μου δεν πρόλαβες, έληξε η προσφορά. Πάντως αν σε ενδιαφέρει κάνουν συνεχώς κάποιες προσφορές, ανα τακτά διαστήματα καθ' όλη την διάρκεια του έτους.

Αφού μου το βγάζει ακόμα και τώρα με strikethrough την τιμή των 16€, μου δείχνει 6€ και timer

this offer ends in 12 hours 15 minutes 27 seconds

τελικά μετά από λίγο έληξε!!!!!! Παρότι έλεγε 12 ώρες.

Επεξ/σία από Anaheim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 227
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις μου έστειλαν email ότι έστειλαν την παραγγελία. Για να δούμε πότε θα έρθει. Για 3 μπλούζες, 6€ μεταφορικά (χωρίς insurance, χωρίς paypal) και χωρίς tracking είναι tragic.

Επεξ/σία από runner69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, runner69 είπε

Μόλις μου έστειλαν email ότι έστειλαν την παραγγελία. Για να δούμε πότε θα έρθει. Για 3 μπλούζες, 6€ μεταφορικά (χωρίς insurance, χωρίς paypal) και χωρίς tracking είναι tragic.

Μου έστειλαν και μένα e-mail. 7 μπλούζες με insurance & paypal, λέει ότι θα παραλάβω 4/01.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, panos44 είπε

Μου έστειλαν και μένα e-mail. 7 μπλούζες με insurance & paypal, λέει ότι θα παραλάβω 4/01.

Εχεις επιλέξει γρήγορη παράδοση; Γιατί διαφορετικά ειναι χλώμο για 4/1

21 λεπτά πριν, li@m είπε

Έφυγε και από εμένα. Αντε να δούμε. Δεν έχω καταλάβει αν έχω βάλει tracking. Επιλεξα την δεύτερη επιλογή αποστολής. 

 

Δεν προσφέρουν δυνατότητα tracking.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, runner69 είπε

Εχεις επιλέξει γρήγορη παράδοση; Γιατί διαφορετικά ειναι χλώμο για 4/1

Δεν προσφέρουν δυνατότητα tracking.

Έχεις δίκιο! 04/01 έλεγε αποστολή δέματος..

Παράδοση: Your order should arrive between January 11th and January 20th and no later than February 5th.

Σε ελεύθερη μετάφραση: Ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι.. Δεν είχα ιδέα ότι είναι τόσο αργοί.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά. Είχα παραγγείλει πριν 6 μήνες και μετά από 1,5 μήνα δεν είχε φτάσει η παραγγελία. Η οποία ήταν απλή, χωρίς , insurance. 

Τους έστειλα email , είπαν συγνώμη και ξαναστειλαν με γρήγορη παράδοση. Μέσα στην απάντηση τους έγραφαν ότι παρόλο που στέλνουν από την αρχή, αν παρόλαυτά φτάσει η 1η παραγγελία, να την κρατήσω ή να δώσω τα μπλουζάκια σε κανένα φίλο μου,ναι έτσι το έλεγαν.

Έ ήρθε τελικά και η αρχική ενώ είχα παραλάβει την αντικατάσταση της.

Είναι ωραίοι τύποι, δεν παίζει να σας ρίξουν.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν έτοιμος να παραγγείλω μέγεθος Μ και μετά διάβασα τα σχόλια και πήρα L.

Τώρα διαβάζω στο trustpilot ότι το sizing άλλαξε και τα μεγέθη είναι πλέον μεγάλα. Έχει παραλάβει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/12/2020 στις 9:30 ΠΜ, SamaelMorningstar είπε

Τα σχέδια είναι πολύ ωραία (μοναδικά μερικές φορές), οι στάμπες είναι αυτοκόλλητα οπότε δεν ''αναπνέουν'' το καλοκαίρι, είναι λίγο μακριές (εμένα μου αρέσουν), οι ποιότητα επιεικώς μέτρια, οι παραγγελίες δεν αργούν.

Υ.Γ. Ένας  είχε γράψει ότι ξέρει έναν προμηθευτή από ali που πουλάει τις ίδιες μπλούζες στη μισή τιμή. Δεν μου άρεσε η ποιότητα οπότε δεν το συγκράτησα. 

Κρίμα. Θα ήθελα να, δοκιμάσω από αυτόν στο Ali. 

Στις 1/1/2021 στις 12:12 ΜΜ, Physics_Rulez είπε

Ήμουν έτοιμος να παραγγείλω μέγεθος Μ και μετά διάβασα τα σχόλια και πήρα L.

Τώρα διαβάζω στο trustpilot ότι το sizing άλλαξε και τα μεγέθη είναι πλέον μεγάλα. Έχει παραλάβει κανείς;

Είναι νωρίς ακόμη για να έχει παραλάβει κάποιος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου την έφεραν τελικά, δε λέω ότι με έκλεψαν αλλά λέει "There is no tracking option available but if you have selected the "Guaranteed Delivery" option your order is insured against loss in the post.".

Δηλαδή αν δεν έβαλα Guaranteed Delivery (δε θυμάμαι καν αν το έκανα) πως θα ξέρω ότι το έστειλαν το πακέτο. Αν δεν έρθει ποτέ πως θα αποδείξω ότι μου έφαγαν τα λεφτά. Αδιανόητο να μη στέλνουν με tracking, δε το περίμενα με τιποτα.

Δηλαδή αν έρθει Απρίλης και εγω δε πάρω τιποτα τι θα γίνει, πάνε τα λεφτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dchatz είπε

Μου την έφεραν τελικά, δε λέω ότι με έκλεψαν αλλά λέει "There is no tracking option available but if you have selected the "Guaranteed Delivery" option your order is insured against loss in the post.".

Δηλαδή αν δεν έβαλα Guaranteed Delivery (δε θυμάμαι καν αν το έκανα) πως θα ξέρω ότι το έστειλαν το πακέτο. Αν δεν έρθει ποτέ πως θα αποδείξω ότι μου έφαγαν τα λεφτά. Αδιανόητο να μη στέλνουν με tracking, δε το περίμενα με τιποτα.

Δηλαδή αν έρθει Απρίλης και εγω δε πάρω τιποτα τι θα γίνει, πάνε τα λεφτά;

Έχω γράψει λίγο πιο πάνω. Δες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, telis είπε

Έχω γράψει λίγο πιο πάνω. Δες

δε διαφωνώ και το είπα "δε λέω ότι με έκλεψαν" αλλά να, ένα tracking να υπήρχε κανείς δε θα μπορούσε να πει τιποτα. Μπορεί εγω να είμαι κλέφτης και να γκρινιάζω ότι δεν ήρθαν ενω τα έχω πάρει για να τα πάρω τζάμπα. Ενώ με ένα tracking είναι όλοι καλυμμένοι, και εγω και αυτοί. Και σε ρωτάω, αν έκαναν ότι λες, το "Guaranteed Delivery" τι αλλάζει; για ποιο λόγο υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dchatz είπε

δε διαφωνώ και το είπα "δε λέω ότι με έκλεψαν" αλλά να, ένα tracking να υπήρχε κανείς δε θα μπορούσε να πει τιποτα. Μπορεί εγω να είμαι κλέφτης και να γκρινιάζω ότι δεν ήρθαν ενω τα έχω πάρει για να τα πάρω τζάμπα. Ενώ με ένα tracking είναι όλοι καλυμμένοι, και εγω και αυτοί. Και σε ρωτάω, αν έκαναν ότι λες, το "Guaranteed Delivery" τι αλλάζει; για ποιο λόγο υπάρχει;

ρώτησέ τους. Επίσης υπήρχε και άλλος τρόπος μεταφορικών πιο ακριβός. Διάλεξε αυτόν άλλη φορά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...