Προς το περιεχόμενο

[ΜΠΛΟΥΖΕΣ] Από qwertee.com μπλουζακια 6€ + μεταφορικα [ΤΕΛΟΣ]


thodoris5321

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήρθαν σήμερα και τα δικά μου επαρχία. Παραγγελία 23/11, αποστολή 24/11, να φτάσει μέχρι και 6/1. Ευχαριστημένος γενικά και από τα τυχαία σχέδια και από την ποιότητα (για <=4€/φανελάκι) και από το μέγεθος.

Spoiler

IMG_20210108_142531.jpg

 

Επεξ/σία από dimath
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 227
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, dimath είπε

Ήρθαν σήμερα και τα δικά μου επαρχία. Παραγγελία 23/11, αποστολή 24/11, να φτάσει μέχρι και 6/1. Ευχαριστημένος γενικά και από τα τυχαία σχέδια και από την ποιότητα (για <=4€/φανελάκι) και από το μέγεθος.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

IMG_20210108_142531.jpg

 

Πως σου βγήκε ~4€ το μπλουζάκι; Για 7 μπλουζάκια έδωσα 54€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, panos44 είπε

Πως σου βγήκε ~4€ το μπλουζάκι; Για 7 μπλουζάκια έδωσα 54€.

Την προηγούμενη φορά τον Νοέμβριο και όχι τον Δεκέμβριο είχε random tshirt σε τέτοια τιμή.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθαν και μένα σήμερα, με 2 μέρες καθυστέρηση από τον ανώτερο προβλεπόμενο χρόνο (όλο ΟΚ εννοείται με την γενική κατάσταση), ωστόσο ξενέρωσα με την ποιότητα που φαντάζει σαν λαϊκής! Επίσης προσοχή με το μέγεθος, ενώ φοράω XL και είναι σχετικά εφαρμοστές πάνω μου οι μπλούζες λόγο ύψους και σώματος (δεν είμαι χοντρός), οι συγκεκριμένες είναι σαν ΧΧL και κολυμπάω λίγο μέσα τους. Θα τις έχω για μέσα στο σπίτι ή για χαμαλοδουλείες στο χωριό ή τον κήπο.
Πάντα ήθελα ποτίσω και να κλαδέψω με Last Of Us περίβλημα... 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Μου ήρθαν και μένα σήμερα, με 2 μέρες καθυστέρηση από τον ανώτερο προβλεπόμενο χρόνο (όλο ΟΚ εννοείται με την γενική κατάσταση), ωστόσο ξενέρωσα με την ποιότητα που φαντάζει σαν λαϊκής! Επίσης προσοχή με το μέγεθος, ενώ φοράω XL και είναι σχετικά εφαρμοστές πάνω μου οι μπλούζες λόγο ύψους και σώματος (δεν είμαι χοντρός), οι συγκεκριμένες είναι σαν ΧΧL και κολυμπάω λίγο μέσα τους. Θα τις έχω για μέσα στο σπίτι ή για χαμαλοδουλείες στο χωριό ή τον κήπο.
Πάντα ήθελα ποτίσω και να κλαδέψω με Last Of Us περίβλημα... 😛

Περίεργο πάντως. Στον οδηγό μεγεθών πάντως ότι γράφανε σε διαστάσεις πχ στο large που είδα ήταν το ίδιο με μερικά δικά μου μπλουζάκια. Αν θες διασταυρωσε τι λένε με τι ήρθε μήπως εν τέλει αν δεν είσαι εσύ λάθος να σου στείλουν άλλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω φίλε, αν γύρναγα τον χρόνο πίσω θα έπαιρνα Large και θα ήμουν κομπλέ.
Προτείνω να πάρετε ένα νούμερο μικρότερο από το κανονικό σας... γνώμη μου φυσικά!
Το κάθε σώμα είναι διαφορετικό...
Όπως και να έχει μικρό το κακό, χαμένες δεν θα πάνε! Για 13 μόνο ευρώ 6 μπλούζες, ούτε του παπά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hasiotis_john είπε

Μου ήρθαν και μένα σήμερα, με 2 μέρες καθυστέρηση από τον ανώτερο προβλεπόμενο χρόνο (όλο ΟΚ εννοείται με την γενική κατάσταση), ωστόσο ξενέρωσα με την ποιότητα που φαντάζει σαν λαϊκής! 😛

Καλά και τι να πούμε εμείς που σκάσαμε παραπάνω ... χαχααχαχ

Είναι τόσα χάλια ρε η ποιότητα;

Για ανέβασε φωτό να δούμε. Μας ξενέρωσες ....

Εδώ ένα βίντεο και δεν τα βλέπω τόσο χάλια...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες μην τρελαίνεστε, όσοι πήρατε δεν θ' αλλάξει τίποτα, θα σας έρθουν και θα κρίνετε. Η κάθε γνώμη είναι υποκειμενική και προσωπική, ίσως είχα βάλει λίγο τον πήχη ψηλά! Σας λέω για το δικό μου σώμα, για την δική μου οπτική, είναι πολύ μέτριας κατηγορίας βαμβάκι (λέει ότι είναι 90% βαμβάκι, εμένα μου φαίνεται πολύ λιγότερο μιας και είναι λεπτό, τσαλακώνει αμέσως σχεδόν αν το βάλεις και γενικά η υφή δεν είναι σαν άλλα ποιοτικά tshirts που έχω πολλά) και το μέγεθος είναι λάθος, μιας και είναι σίγουρα ένα νούμερο μεγαλύτερες από το κανονικό, πιο φαρδιές! Αυτά από μένα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμένα η παραγγελία απο BF δεν ήρθε. Αφού ζήτησα αποστολή ξανά της παραγγελίας, έλαβα σήμερα mail. Τέσσερα κομμάτια απο τα έξι δεν είναι πλέον διαθέσιμα, οπότε πάρε 4 κουπόνια και επέλεξε ότι θες απο τα ακριβά μας σχέδια και με Free Shiping. ''The code has no expiration date so if there's nothing there you'd like at the moment, feel free to save it for when you see one you do like! We often add more stock of designs so the same design may become available :)

If the original order still arrives please keep it by way of an apology or give it to a friend:)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 8/1/2021 στις 5:44 ΜΜ, panos44 είπε

Πως σου βγήκε ~4€ το μπλουζάκι; Για 7 μπλουζάκια έδωσα 54€.

εγώ black friday  πηρα 8 μπλούζες 17ε ( το ενα € ήταν γιατι πλήρωσα με paypal :P  )

(   ακομα τις περιμενω 😑   ) update  !! Μόλις  ήρθε το πακέτο!!!

Επεξ/σία από johnagelo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, johnagelo είπε

εγώ black friday  πηρα 8 μπλούζες 17ε ( το ενα € ήταν γιατι πλήρωσα με paypal :P  )

(   ακομα τις περιμενω 😑   )

εκανες παράπονο, θα σου δώσουν δωρεάν κουπόνια... όπως σε εμάς τους 2 πιο πάνω

Τώρα αν τα δωρεάν τα στέλνουν είναι ένα άλλο θέμα 😄

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...