Προς το περιεχόμενο

[ΜΠΛΟΥΖΕΣ] Από qwertee.com μπλουζακια 6€ + μεταφορικα [ΤΕΛΟΣ]


thodoris5321

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 227
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 ώρες πριν, nek4d είπε

(Εχω παραλαβει κανονικα πριν ~10 μερες, καλο ειναι να περιμενετε, αλλωστε δεν φταιει το μαγαζι).

Το μαγαζί φταίει στο γεγονός ότι δεν δίνει την επιλογή να πάρεις τρακινγκ number. Όταν σε χρεώνει 7-8€ για μεταφορικά και δεν είναι free, θα μπορούσε να  να έχει επιλογή για 10€ με τρακινγκ. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Babasu είπε

Το μαγαζί φταίει στο γεγονός ότι δεν δίνει την επιλογή να πάρεις τρακινγκ number. Όταν σε χρεώνει 7-8€ για μεταφορικά και δεν είναι free, θα μπορούσε να  να έχει επιλογή για 10€ με τρακινγκ. 

Δεν φταιει το μαγαζι για την καθυστερηση εννοω, μην παιζουμε με τα λογια ομως, δεν υπαρχει ουτε ΕΝΑ κυριολεκτικα μαγαζι, ειτε εσωτερικου, ειτε εξωτερικου, που να μην εκτεθηκε απο τις καθυστερησεις των κουριερ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Babasu είπε

Το μαγαζί φταίει στο γεγονός ότι δεν δίνει την επιλογή να πάρεις τρακινγκ number. Όταν σε χρεώνει 7-8€ για μεταφορικά και δεν είναι free, θα μπορούσε να  να έχει επιλογή για 10€ με τρακινγκ. 

Το οποιο ήξερες ΠΡΙΝ την παραγγελια. Δεν σου έταξε tracking και δεν στο έδωσε για να μιλας για φταιξιμο. Ωστόσο συμφωνω οτι μου φαίνεται ακριβό για να μην εχει tracking χωρις όμως να εχω γνωση για το αν ειναι λογικες οι τιμές.

Επεξ/σία από runner69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον ήξερες εξαρχής ότι δεν έχει tracking number δεν μπορείς να γκρινιάζεις γιατί δεν έχει και γιατί κοστίζει τόσο κλπ κλπ.

Αν δε σου άρεσε να μην αγόραζες.

Αν δεν είχες πρόβλημα προφανώς δε θα το ανέφερες.

Το να αγοράζεις και αν σου κάτσει η στραβή να γκρινιάζεις είναι ανθυγιεινό.

 

Από 30/12 που έγινε ship εγώ παρέλαβα σήμερα πάντως.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω παραγγελια 30/12 με εκτιμωμενη max 5  φεβρουαριου αλλα δεν εχω προβλημα θα περιμενω ανετα μεχρι τις 15.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγελια  βλακ φραηντεη   ακομα τιποτα  ειμαι Παρο. Τα ειχα κανει ασφαλεια με +1ευρω  τους ενημερωσα οτι δεν εχω λαβει τιποτα και μου τα ξαναστειλαν απο μονοι τους , δεν ειχαν 3 σχεδια   απο τα 7  που ειχΑ παραγγείλει  και απο μονοι τους μου εδωσαν 3 κουπονια αγορας για οποιαδήποτε 3 σχέδια  .Μου εγραψαν οτι αν παραλαβω και την προηγουμενη παραγγελια να τα κρατησω ολα ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα νούμερα είναι μεγάλα . Τα Large που πήρα θα τα μετατρέψω σε σεντόνια ή θα τα φοράω σαν μπλουζοφορεμα .

1 ώρα πριν, artshadows είπε

παραγγελια  βλακ φραηντεη   ακομα τιποτα  ειμαι Παρο. Τα ειχα κανει ασφαλεια με +1ευρω  τους ενημερωσα οτι δεν εχω λαβει τιποτα και μου τα ξαναστειλαν απο μονοι τους , δεν ειχαν 3 σχεδια   απο τα 7  που ειχΑ παραγγείλει  και απο μονοι τους μου εδωσαν 3 κουπονια αγορας για οποιαδήποτε 3 σχέδια  .Μου εγραψαν οτι αν παραλαβω και την προηγουμενη παραγγελια να τα κρατησω ολα ,

Θα παραλάβεις τυχερέ . Αν αργήσουν και αυτά στείλε πάλι και πάλι και πάλι και ανοίγεις μαγαζί qwerty στην Πάρο με κεφαλαιο 15E στο τέλος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς απο BF και ακόμα τίποτα. Μου τα ξαναέστειλαν όπως είχα ανεφέρει παλαιότερα και ήδη πέρασε η ημερομηνία παράδοσης. Περιμένω πάλι την τελική που δίνουν για να να τους ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως επικοινωνειτε; Απαντατε στο email της επιβεβαιωσης;

γιατι στο site δε βρισκω ουτε φορμα ούτε email επικοινωνίας ... ούτε καποια αναφορά στο contact us. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, vaga1um3 είπε

Πως επικοινωνειτε; Απαντατε στο email της επιβεβαιωσης;

γιατι στο site δε βρισκω ουτε φορμα ούτε email επικοινωνίας ... ούτε καποια αναφορά στο contact us. 

https://www.qwertee.com/user/orders

Επιλέγεις την παραγγελία σου και μετά στο κόκκινο που λέει "Has your order not arrived yet? Click Here for Help"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...