Προς το περιεχόμενο

Spotify premium 3 months free για νεους συνδρομητες μονο


basilis_k6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η προσφορά δεν ισχύει για τους χρήστες που έχουν ήδη δοκιμάσει το Premium. Η προσφορά λήγει στις 31 Δεκ 2020.

https://www.spotify.com/gr/premium

 

βέβαια στο ινδικό έχει όλο το χρόνο με 11ευρω. δεν το δοκίμασα, αν κάποιος το κάνει και πετύχει ας μας πει τον τρόπο και αν ζητάει τιποτα περίεργο. https://www.spotify.com/in/premium

edit: μάλλον δεν δουλεύει χωρίς κάρτα Ινδίας.

 

 

 

 

Επεξ/σία από basilis_k6
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάφερα ποτέ να αγοράσω μέσω vpn από Ινδία. Προσπάθησα με revolut αλλά μου ζητούσε κάποιο postcode απ' ότι θυμάμαι και δεν μου περναγε τη συναλλαγή. Αν κάποιος ξέρει τη διαδικασία ας μας ενημερώσει με ένα pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθησα και εγω μολις τωρα με τοποθεσια ινδια μεσω vpn αλλα δεν με αφηνει. Μου βγαζει το μηνυμα: "It looks like you’re not eligible for that offer....."

Δοκιμασα επισης εχοντας ενεργοποιημενο το vpn να δημιουργησω νεο λογαριασμο και δεν με αφησε λεγοντας οτι πρεπει να απενεργοποιησω καποια υπηρεσια proxy που χρησιμοποιω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν τα καταφέρετε μπορεί να ανακαλύψετε καμιά δυσάρεστη έκπληξη, όπως διαφορετικό μουσικό κατάλογο: https://community.spotify.com/t5/Accounts/A-lot-of-music-is-missing-for-India/td-p/4690572

Γενικά καλό είναι να ξέρουμε κάτι πριν το προτείνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, imvrios είπε

Και αν τα καταφέρετε μπορεί να ανακαλύψετε καμιά δυσάρεστη έκπληξη, όπως διαφορετικό μουσικό κατάλογο: https://community.spotify.com/t5/Accounts/A-lot-of-music-is-missing-for-India/td-p/4690572

Γενικά καλό είναι να ξέρουμε κάτι πριν το προτείνουμε.

δεν μας λες και τι λείπει γιατι στο λινκ που βάζεις λέει οτι πλέον δεν υπάρχει θέμα με την warner. επίσης δεν το δοκίμασα, το έγραψα κιόλας, ουτε πρότεινα σε κάποιον να το δοκιμάσει απλα το ανέφερα σαν πληροφορία μέσα στην προσφορά του ελληνικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Dimitrisha είπε

Για να αλλαξετε την χωρα στο Spotify πχ σε Ινδια χρειαζεται καρτα που εχει εκδοθει στην ινδια. κ.ο.κ

ψάχνω τωρα να δω τι παιζει αλλα δεν βρήκα κάτι τέτοιο. με Paypal balance δεν δέχετε άραγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, basilis_k6 said:

ψάχνω τωρα να δω τι παιζει αλλα δεν βρήκα κάτι τέτοιο. με Paypal balance δεν δέχετε άραγε?

Εγω εχω πολωνικο οικογενειακο και μονο με πολωνικη καρτα αλλαζε την χωρα και την τιμη,paypal θελει παλι account της αντιστοιχης χωρας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Dimitrisha είπε

Εγω εχω πολωνικο οικογενειακο και μονο με πολωνικη καρτα αλλαζε την χωρα και την τιμη,paypal θελει παλι account της αντιστοιχης χωρας.

δεν υπάρχει τρόπος απότι διαβάζω. με κάθε πληρωμη που δεν δείχνει οτι ειναι απο καρτα που εκδόθηκε ινδια κάνει reject. ουτε pp ουτε revolut κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν το 2015 η 2016 που επαιξαν τα τελευταια κολπα στο spotify.

Με το που εγινε γνωστο μαζικα (πχ hotukdeals ειχε βγαλει 2-3 περιπτωσεις προσφορας μεσω Τουρκιας), τα κλειδωσε και απο τοτε για τις φθηνοτερες χωρες ζηταει καρτα που εχει εκδοθει εκει.

Θα ηταν περιεργο να κανουν τωρα τα στραβα ματια μετα απο τοσα χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Ινδικό spotify για να δουλέψει πρέπει να έχεις κάρτα προπληρωμένη Ινδίας ή έστω Ινδικό κινητό.

Εγώ λόγω δουλειάς τυγχάνει να έχω και τα δύο οπότε το απολαμβάνω με αυτή την τιμή πολύ καιρό τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω αγοράσει μια συνδρομή ετήσια (γύρω στα 8€ δε θυμάμαι) απο Aliexpress και για κάποιο λόγο δουλεύει τέλεια εδώ και 9 μήνες. Ανήκω σε μια οικογένεια με Ινδούς βέβαια! (Απόσβεση έκανε πάντως εφόσον συνεχίζει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...