Προς το περιεχόμενο

Cosmote tv δωρεάν για 10 μέρες.


petroschelsea

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χχχχ

Μάλλον αφορά μόνο συνδρομητές cosmote.Εγω που έχω ήδη cosmote tv δεν μου εμφανίζει την προσφορά όπως είναι και το λογικό.

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατί όχι απευθείας από το site της Cosmote;

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/free_cosmote_tv_ott.html

πονηρούλης;

 

επίσης ισχύουν ειδικοί όροι για την προσφορά που αναφέρεται στα mini πακέτα ote tv.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, akaloith είπε

εγω που εχω βαλει τα στοιχεια μου στο 
https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/free_cosmote_tv_ott.html
δε με ειδοποιησαν ποτε

 

 και σύντομα ένας εκπρόσωπός μας θα φροντίσει για την ενεργοποίηση της Νέας COSMOTE TV.

 

πετρες.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είμαστε σίγουροι ότι το λινκ του TS οδηγούσε στην ίδια σελίδα που φαίνεται στα επόμενα ποστ; γιατί ο ΤS λέει μάλλον για μη συνδρομητές του tv ενώ στη σελίδα αναφέρει ότι ισχύει μόνο για όσους έχουν ήδη tv και μάλιστα έχουν λάβει το SMS. 

Επειδή το έλαβα αυτό το SMS γύρω στο Μάιο και το έκανα (τότε μάλιστα υποτίθεται ότι θα ίσχυε μόνο μέχρι να "αλλάξει οριστικά το παλιό go στο νέο app Cosmote TV") έχω να σας προειδοποιησω για 2 πράγματα! 

1ον εγώ τελικά ποτε δεν κατάλαβα τι ήταν αυτά και ποτέ δεν τα χρησιμοποίησα. Έτσι κι αλλιώς δεν επιτρέπουν την παράλληλη παρακολούθηση σε διαφορετικές συσκευές με τον ίδιο λογαριασμό οπότε τζίφος, απλά χρησιμοποιούσα όπως πριν την εφαρμογή συν τον δέκτη. Το ότι αυξήθηκε ο αριθμός των "δηλωμενων" συσκευών επίσης έτσι κι αλλιώς αυξήθηκε (σε 5).

Δευτερον: Η cote TV με ΧΡΈΩΣΕ για τη χρήση των ΟΤΤ ενώ υποτίθεται ότι ήταν εντελώς δωρεάν! 🤬

Μάλιστα η χρέωση έγινε από μια φορά για 2 διαφορετικά (από τα συνολικά 5-6) "mini packs" στον 2ο μήνα (ενώ εξακολουθουσε φυσικά να είναι δωρεάν και πχ τον 3ο μήνα δεν χρεώθηκε τίποτα). Από τον Ιούλιο μάλιστα (2 μήνες αφότου χρέωσαν τα λεφτά) μέχρι τον Νοέμβριο που τελικά τα διέγραψαν (6 ολοκληρους μήνες μετά!) έστελναν ΣΥΝΈΧΕΙΑ "απειλές" διακοπής όλου του Cosmote tv (γιατί φυσικά τους πλήρωνα κανονικά την συνδρομή και όχι το σχετικά μικρό ποσό που είχαν χρεώσει για τα mini packs) παρά τα άπειρα τηλεφωνήματά μου και την διαβεβαίωση ήδη από τον Ιούλιο ότι "έχω δικιο" και ότι "θα διευθετηθεί"!!! Μάλιστα ενδεικτικό της κατάστασης επειδή στο ενδιάμεσο είχε χαλάσει και ο δέκτης και τον άλλαξαν, ενώ έστειλα με την "πορτα-πορτα" πίσω τον χαλασμένο και προφανώς υπήρχε αποδεικτικό ότι τον έλαβαν, χρέωσαν και τον δέκτη κάπου 100€ και όπως είπα και πριν Άντε να ξεμπλέξεις μετά με τα δήθεν "τμήματα" που επεξεργαζονται "χρεη" στους λογαριασμούς. Με "λογιστήριο" αν υπάρξει πρόβλημα δεν πρόκειται όχι άκρη να βγάλετε αλλά ούτε καν να σας επιτραπεί να μιλήσετε ποτέ! 

Μία αηδία σκέτη η εμπειρία μου με αυτούς (τώρα που τους "χρειάστηκα" μετά από δική τους λαλακία) και φυσικά κι εγώ τελειώνοντας η σεζόν με πλέον μείον από πέρσι-πρόπερσι όλα τα κύπελλα της Ευρώπης (δεν με έκαιγε) και πλέον Ιταλία-Ισπανία-Γερμανία, την Φ1 στο κρατικό όλο το 3ημερο, το ΤΣΛ να έχει ματς στο mega και φυσικά άπειρες και πολύ ποιοτικές "εναλλακτικές" ουσιαστικά τι του έμεινε; σχεδόν μόνο ότι είχε μείνει στη νόβα πριν καμιά 8ετια όταν και άρχισα να τείνω και τελικά κατέληξα 1 χρόνο μετά στον ΟΤΕ... 

Γεια σας. 

Επεξ/σία από giorginho
  • Like 8
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλαδη η Cosmote απ του χρονου θα εχει μονο Premier League, CL/EL/Conference (με το MEGA να μεταδιδει 1 ματς CL καθε Τεταρτη), NBA και κυπελλο Ελλαδος

 

Επεξ/σία από GREG10ARIS
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

5 ώρες πριν, giorginho είπε

Είμαστε σίγουροι ότι το λινκ του TS οδηγούσε στην ίδια σελίδα που φαίνεται στα επόμενα ποστ; γιατί ο ΤS λέει μάλλον για μη συνδρομητές του tv ενώ στη σελίδα αναφέρει ότι ισχύει μόνο για όσους έχουν ήδη tv και μάλιστα έχουν λάβει το SMS. 

αυτο ηταν για κοιτα και πες μας

 

https://itechnews.gr/2020/12/apoktiste-simera-to-cosmote-tv-entelos-dorean-deite/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πλέον οτι ο μόνος λόγος που κάθομαι στην Cosmote TV (εκτός απο τα MotoGP που θα μπορούσα να τα δω με συνδρομή κατευθείαν στο official site) είναι το replay. 

Υπάρχει για όλα τα κανάλια, επίγεια και μη, και πραγματικά κάνει την διαφορά με τους άλλους. Οποιος μάθει με αυτό, πολύ δύσκολα θα μπορεί να φανταστεί τον εαυτό του χωρίς αυτη τη δυνατότητα..

.Αν δεν υπήρχε αυτό θα είχα ήδη εξαφανιστεί. 

  • Like 9
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, nkarama είπε

Νομίζω πλέον οτι ο μόνος λόγος που κάθομαι στην Cosmote TV (εκτός απο τα MotoGP που θα μπορούσα να τα δω με συνδρομή κατευθείαν στο official site) είναι το replay. 

Υπάρχει για όλα τα κανάλια, επίγεια και μη, και πραγματικά κάνει την διαφορά με τους άλλους. Οποιος μάθει με αυτό, πολύ δύσκολα θα μπορεί να φανταστεί τον εαυτό του χωρίς αυτη τη δυνατότητα..

.Αν δεν υπήρχε αυτό θα είχα ήδη εξαφανιστεί. 

Ετσι ακριβως ειναι εχεις απολυτο δικιο.

Το replay ειναι φοβερη υπηρεσια και οντως αν σταματουσε να υπαρχει.........αστο δεν θελω να το συζηταω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, matrixxx είπε

 

αυτο ηταν για κοιτα και πες μας

 

https://itechnews.gr/2020/12/apoktiste-simera-to-cosmote-tv-entelos-dorean-deite/

 

Δε μου φαινεται να ειναι το ιδιο πραγμα (ειδα το βιντεο που εβαλε ο τυπος στη σελιδα του λινκ, γιατι εγω δεν εχω αυτην την εφαρμογη της κοσμοτε παρα μονο την εφαρμογη του ΤV). Στο βιντεο φαινεται να ειναι συνδρομητης κοσμοτε ΟΝΕ, δηλαδη μονο κινητου+σταθερου/ιντερνετ και οχι τηλεορασης... αλλά οι ακριβεις λεπτομερειες/προϋποθεσεις δεν αναγραφονται στην ιστοσελιδα. Αν καποιος εχει συνδρομη κοτε και οχι τβ ας τσεκαρει την εφαρμογη να ποσταρει λεπτομερειες (ορους και προϋποθεσεις κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nkarama είπε

Νομίζω πλέον οτι ο μόνος λόγος που κάθομαι στην Cosmote TV (εκτός απο τα MotoGP που θα μπορούσα να τα δω με συνδρομή κατευθείαν στο official site) είναι το replay. 

Υπάρχει για όλα τα κανάλια, επίγεια και μη, και πραγματικά κάνει την διαφορά με τους άλλους. Οποιος μάθει με αυτό, πολύ δύσκολα θα μπορεί να φανταστεί τον εαυτό του χωρίς αυτη τη δυνατότητα..

.Αν δεν υπήρχε αυτό θα είχα ήδη εξαφανιστεί. 

και εγω το ιδιο μονο για το replay το κραταω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...