Προς το περιεχόμενο

Αγορα υπεραυτοματης μηχανης εσπρεσσο...

nickgiat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδες...σκεφτομαι να παρω μια αγορα μηχανης κ ειμαι αναμεσα σε GAGGIA BESANA και Delonghi Magnifica S ECAM 22.110.B...Πειτε μου εσεις οι πιο εμπειροι την αποψη σας..η χρηση θα ειναι σπιτικη...για 3-4 καφεδακια τη μερα..για την delonghi διαβαζω πολλα καλα...για την gaggia δεν μπορω να βρω κατι..τι προτεινετε??

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 3/1/2021 στις 9:29 ΜΜ, MauroPaltoudias είπε

Έχω την delonghi magnifica 22.110b. Ας το πιάσουμε ανάποδα : τι ακριβώς θες να μάθεις; 

ακριβωσ την ιδια θελω και εγω να αγορασω. βαρεθηκα την delongi dedica ( σκυλοσ τρια χρονια τωρα ) το να βγαζω καθαρισω και τα σχετικα. το θεμα ειναι απο που.   https://www.skroutz.gr/s/444181/Delonghi-Magnifica-S-ECAM-22-110-B.html  . εσυ απο που αγορασες? το ξερω εγγυηση εχουν αλλα και το μαγαζι παιζει ρολο .μην μου πασαρουν τιποτα used.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

έχουμε μια jura υπεραυτοματη στην δουλειά που είναι και ακριβούτσικη. από την στιγμή που δεν κάνει αυτή είμαι σίγουρος ότι όλες είναι για πέταμα. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
6 ώρες πριν, mp123 είπε

εσυ απο που αγορασες? το ξερω εγγυηση εχουν αλλα και το μαγαζι παιζει ρολο .μην μου πασαρουν τιποτα used

Από το 3ο σε σειρά. Ρώτησέ με σε π.μ. ο, τι χρειάζεσαι! 

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.