Προς το περιεχόμενο

Δορυφορικό cosmote tv


nkapsa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, έχω δορυφορικό cosmote tv. Με πήραν από την cosmote και μου είπαν ότι εάν δεν το αλλάξω στις 31/12 από δορυφορικό σε ιντερνετικό δεν θα μπορώ να βλέπω σε 2 συσκευές ταυτόχρονα, όπως τώρα που βλέπω ένα κανάλι με τον δορυφόρο και άλλο κανάλι στην smart tv με το app. Ισχύει αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, nkapsa είπε

Καλησπέρα, έχω δορυφορικό cosmote tv. Με πήραν από την cosmote και μου είπαν ότι εάν δεν το αλλάξω στις 31/12 από δορυφορικό σε ιντερνετικό δεν θα μπορώ να βλέπω σε 2 συσκευές ταυτόχρονα, όπως τώρα που βλέπω ένα κανάλι με τον δορυφόρο και άλλο κανάλι στην smart tv με το app. Ισχύει αυτό?

Αυτο που λες ισχυει, αλλα μονο οταν εχει να κανει για προβολη 2 ταυτοχρονων προβολων αθλητικου περιεχομενου. Κι αυτο γινεται λογω δικαιωματων. Αν ας πουμε βλεπεις στο ενα ταινια, και το αλλο καποιο αθλητικο δεν εχεις θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μπορείς κανονικά να βλέπεις και αθλητικό και στα 2. Μόνο αν ενεργοποιήσεις την extra Ηλεκτρονική συσκευή δεν θα μπορείς να βλέπεις σε 2 ταυτόχρονα ηλεκτρονικές συσκευές αθλητικό. Το δορυφορικό δεν το υπολογίζω γτ πάντα θα βλέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...