Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] edifier x3 aliexpress 18.43


Jimi79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, akiros12 είπε

Για κλήση αξίζουν καθόλου όσοι τα έχετε πάρει;

Όταν είσαι σε ήσυχο περιβάλλον, μια χαρά ακούς/σε ακούνε.

Μην έχουμε όμως και υπερβολικές απαιτήσεις από ένα προϊόν των 20-30€ (και καλές κλήσεις και αυτονομία και καλή ποιότητα μουσικής και και και). 

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, skel13 είπε

μπορείς να χρησιμοποιείς μόνο το ένα ακουστικό ? 

σαν επιλογή, δεν μπορώ να είμαι συνέχεια με τα δύο 

Με ενδιέφερε και εμένα αυτό που ρωτάς, με βάση κάτι site που βρήκα αν βάλεις το ένα από τα δύο στην φόρτιση το άλλο συνεχίζει και δουλεύει.
Επίσης έχουν τα ίδια controls/κουμπιά και τα δύο για αυτόν τον λόγο. Για να δουλεύουν δλδ ανεξάρτητα.

Επεξ/σία από takjar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα Χρόνια πολλά όπως έχει πει ένας άλλος φίλος σε ένα άλλο χώρο για να δουλεύουν ανεξάρτητα πρέπει το ένα να είναι στη θήκη ή κάπου πολύ μακριά προφανώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εληξε ή θελει κωδικο?

Στις 31/12/2020 στις 2:20 ΠΜ, JohnnyX είπε

μαλλον τα alien secret qcc010 με καλυτερο ηχο ..usb type c , wireless charging , 1000mah η βαση ειναι ακαταμαχητα . Α εχει και led ενδειξης μπαταριας

αλλα και τα κλασσικα haylou gt1-xr (αναβαθμισμενο case σε σχεση με τα gt1 plus που εχω εγω)

καλυτερα δν ειναι σε χαρακτηριστικα τα haylou gt1-xr ? ή κανω λαθος? πες μου γιατι θελω να τα παραγγειλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.scarbir.com/truewireless
Το απόλυτο blog για True Wireless Earphones.

Για τα qcc010 που αναφέρθηκαν, υπάρχουν πολλά παράπονα για αποσυνδέσεις απο χρήστες τελευταία.

Επεξ/σία από IVIetaCreatoR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nem52 είπε

εληξε ή θελει κωδικο?

καλυτερα δν ειναι σε χαρακτηριστικα τα haylou gt1-xr ? ή κανω λαθος? πες μου γιατι θελω να τα παραγγειλω.

τα xr ειναι τα ιδια με τα gt1 plus με διαφορα τη μεγαλυτερη μπαταρια και τον αντιστοιχο αντικτυπο στο μεγεθος του case

τα alien secret ομως εχουν μακραν καλυτερα χαρακτηριστικα και απο τα 2 αλλα μοντελα

εχουν και καλυτερα ηχο παιδια...ριξτε μια ματια στα alien secret ...μη μενετε στο ονομα της edifier

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, JohnnyX είπε

τα xr ειναι τα ιδια με τα gt1 plus με διαφορα τη μεγαλυτερη μπαταρια και τον αντιστοιχο αντικτυπο στο μεγεθος του case

τα alien secret ομως εχουν μακραν καλυτερα χαρακτηριστικα και απο τα 2 αλλα μοντελα

εχουν και καλυτερα ηχο παιδια...ριξτε μια ματια στα alien secret ...μη μενετε στο ονομα της edifier

Παρολο αυτα, τα alien, Εχουν παλιοτερο τσιπακι qualcomm και περιεργως βγαινουν και φθηνοτερα απο ολα τα αλλα. να το ρισκαρω? εμενα με νοιαζει ξεκαθαρα περισσοτερο απο ολα, η ποιοτητα ηχου.

Επεξ/σία από nem52
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, nem52 είπε

Παρολο αυτα, τα alien, Εχουν παλιοτερο τσιπακι qualcomm και περιεργως βγαινουν και φθηνοτερα απο ολα τα αλλα. να το ρισκαρω? εμενα με νοιαζει ξεκαθαρα περισσοτερο απο ολα, η ποιοτητα ηχου.

γιατι το λες αυτο ? το QCC3020 εχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/1/2021 στις 8:58 ΜΜ, JohnnyX είπε

γιατι το λες αυτο ? το QCC3020 εχουν

Στις λεπτομερειες απο κατω qcc3010 νομιζω ή κατι τετοιο. εν τελει πηρα και τα δυο και οποιο μου αρεσει περισσοτερο θα κρατησω και το αλλο θα το δωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...