Προς το περιεχόμενο

Μπορώ να βάλω ram στη μητρική ενώ είναι μέσα στο κουτί;


KirkGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Θέλω να πάρω ένα pc που θα χτίσει το μαγαζί(ξέρω δεν είναι καλά αλλά μην το σχολιάσετε) και λέω να τους πω να μην βάλουν ram και να βάλω εγώ, σκέφτηκα να τους πω να βάλουν αυτές που θέλω αλλά δεν τις έχουν στο κατάστημα. Οπότε γίνεται όταν μου έρθει το pc να βάλω τις ram ενώ η μητρική και όλα είναι μέσα στο κουτί; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα γινονται. αλλα θα σου ελεγα να μην το ριψοκινδυνεψεις. αν συμβει οτιδηποτε το καταστημα θα το ριξει στις μνημες. εδω ολοκληρο pc πηρες στις μνημες κολλησες? πες τους να βαλλουν οτι εχουν για να μην εχεις θεμα με την εγγυηση. στην τελικη αγορασε τις απο αλλου και πηγαινε τις να σου τις βαλει αυτος. σε συννενοηση παντα με τον μαγαζατορα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, xsterg είπε

ολα γινονται. αλλα θα σου ελεγα να μην το ριψοκινδυνεψεις. αν συμβει οτιδηποτε το καταστημα θα το ριξει στις μνημες. εδω ολοκληρο pc πηρες στις μνημες κολλησες? πες τους να βαλλουν οτι εχουν για να μην εχεις θεμα με την εγγυηση. στην τελικη αγορασε τις απο αλλου και πηγαινε τις να σου τις βαλει αυτος. σε συννενοηση παντα με τον μαγαζατορα. 

Δεν το πήρα ακόμα. Απλά αυτό που θα πάρω έχει σκατα μνήμη που είναι 2400mhz 1 8αρα και εγώ θέλω να βάλω 2 8αρες 3000mhz. Θα του πάρω τηλέφωνο και θα τους πω αν γίνεται να παραγγείλουν άλλες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/1/2021 στις 4:05 ΜΜ, KirkGR είπε

Καλησπέρα. Θέλω να πάρω ένα pc που θα χτίσει το μαγαζί(ξέρω δεν είναι καλά αλλά μην το σχολιάσετε) και λέω να τους πω να μην βάλουν ram και να βάλω εγώ, σκέφτηκα να τους πω να βάλουν αυτές που θέλω αλλά δεν τις έχουν στο κατάστημα. Οπότε γίνεται όταν μου έρθει το pc να βάλω τις ram ενώ η μητρική και όλα είναι μέσα στο κουτί; 

Οχι και μην το επιχειρήσεις, μέχρι να μάθεις κάποια βασικά πράγματα, από τον τρόπο γραφής σου και μόνο που και ασυνάρτητος είναι και δείχνει άγνοια ενώ βγάζεις και συμπέρασμα ότι δεν θα σου κάνουν καλή δουλεία, έχεις μπλέξει τα lego με την συναρμολόγηση ενός υπολογιστή απλά και όμορφα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να μην το επιχειρήσεις. Προτιμότερο είναι να κάνεις ότι είπε ο  XSTERG  ή να τους ζητήσεις συμβατότητα και να σου υποδείξουνε κάποιες να πάρεις καινούργιες και να τις πας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...