Προς το περιεχόμενο

Φωνητική εγγραφή άρθρου σε wordpress


monoxromos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας.

Υπάρχει καποια εφαρμογή ,καποιο προσθετοβ ίσωσ που να κάνει φωνητική εγγραφή κειμένου σε άρθρο.Ξερω για τα κινητά υπάρχουν εδώ;

Μάλιστα στα κινητα υπήρχε μια εφαρμογή που εκτελουσε εντολες στα ελληνικα όπως σημειά στιξης,αλλαγή γρα;μμής, αλλαγή παραγράφου,κατι αντιστοιχο στο wordpress για υπολογιστες υπάρχει,(Δεν  λέω τζάμπα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατάλαβα καλά θέλεις να μιλάς και να γράφετε το κείμενο , όχι να έχεις γράψει το κείμενο και να το διαβάζει η εφαρμογή.

Επιπλέον θέλεις να το ενσωματώνεις στις σελίδες που κάνεις με το WordPress ή θέλεις να δημιουργείς το κείμενο και να το αντιγράφεις στις σελίδες σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και Οχι.

Ναι να μιλαω και να γράφει οταν ανοίγω στο  προσθήκη άρθρου post-new. (μεταξύ μας ειναι καπως χοντρα τα δάκτυλα μου και πιέζονται  ενίοτε δυο δυο τα πλήκτρα)

Οχι να μου διαβάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, monoxromos είπε

Ναι και Οχι.

Ναι να μιλαω και να γράφει οταν ανοίγω στο  προσθήκη άρθρου post-new. (μεταξύ μας ειναι καπως χοντρα τα δάκτυλα μου και πιέζονται  ενίοτε δυο δυο τα πλήκτρα)

Οχι να μου διαβάζει.

θες να πατας ενα Κουμπι να κανει Record και αν αρχιζεις να μιλας και αυτο να σου μετατρεπει την φωνή σε TEXT σωστα?
Η θες το Αντιθετο δηλαδη να γραφεις ενα Αρθρο και ο επισκεπτης να μπορει να το ακουει αντι να το διαβαζει.

αν θες το πρωτο https://cloud.google.com/speech-to-text εκει μιλας και σου δειχνει το TEXT και δεν χρειαζεσαι κατι αλλο αφου μπορεις να το κανεις Copy Paste.
αν θες το δευτερο οπως σου ειπα ανέμενε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...