Προς το περιεχόμενο

Mining


pascalia2
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

To topic είναι αυστηρά για το "τεχνικό" κομμάτι του Mining, για trading υπάρχουν τα Clubs.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

17 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Αν δεν ανεβουν τα gas, με κοβω για cod wz αργοτερα σημερα. Μεχρι στιγμης απο τις 9 το βραδυ ειμαι +0.0013 (61 mh)

Ψυχοπαθης 😂

Και να ανεβουν παιξε, τι θα χασεις κανα 2ευρω? Φιλικα ε.. Μη στραβωσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως οσο περναει ο καιρος τοσο βλεπω οτι το trading / investing ειναι πιο κερδοφορο απο το mining. Δεν μιλαμε τωρα για τζογο, πιο χαλαρα πραματα. 

Εγραψα την προηγούμενη βδομαδα οτι βλεπω bull run, τα εσπρωξα και εχασα 700 ευρω. Μολις εχασα τα 700 ευρω εσπρωξα ακομα μερικα χιλιαρικα οταν οι τιμες πατωσαν και τωρα πηρα τα 700 πισω και εχω κερδος. Μεχρι το τελος της βδομαδας θα εχω βγαλει λογικα περισσοτερα απο οτι σε 5 μηνες mining!! Τζισους

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Herald είπε

Ψυχοπαθης 😂

Και να ανεβουν παιξε, τι θα χασεις κανα 2ευρω? Φιλικα ε.. Μη στραβωσεις

Οκ επειδη εχω το ps5, δεν με καιει τοσο το gaming στο pc. Δεν ειναι οτι αφηνω την ψυχαγωγια στην ακρη για αυτα τα 2 ευρω δλδ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Οκ επειδη εχω το ps5, δεν με καιει τοσο το gaming στο pc. Δεν ειναι οτι αφηνω την ψυχαγωγια στην ακρη για αυτα τα 2 ευρω δλδ

Πλακα κανω μωρε. Κι εγω κανω mining γιατι δεν προλαβαινω να παιξω δυστηχως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Herald είπε

Πλακα κανω μωρε. Κι εγω κανω mining γιατι δεν προλαβαινω να παιξω δυστηχως

Α εγω ολη μερα σπιτι ειμαι. Να'ναι καλα το masterchef και το netflix 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, Herald είπε

Παντως οσο περναει ο καιρος τοσο βλεπω οτι το trading / investing ειναι πιο κερδοφορο απο το mining. Δεν μιλαμε τωρα για τζογο, πιο χαλαρα πραματα. 

Εγραψα την προηγούμενη βδομαδα οτι βλεπω bull run, τα εσπρωξα και εχασα 700 ευρω. Μολις εχασα τα 700 ευρω εσπρωξα ακομα μερικα χιλιαρικα οταν οι τιμες πατωσαν και τωρα πηρα τα 700 πισω και εχω κερδος. Μεχρι το τελος της βδομαδας θα εχω βγαλει λογικα περισσοτερα απο οτι σε 5 μηνες mining!! Τζισους

Χαλαρα πραγματα και χιλιαρικα επαναεπενδυση μετα απο χασουρα 700ευρω δε γνωριζω το πορτοφολι του καθενος ουτε σε κρινω αλλα για μενα δε συμβαδιζουν.

 

Και εγω επενδυσα 5.000ευρω καποια στιγμη και ειπα οτι αυτα τα αφηνω για 5-10 χρονια αλλα πραγματικα το trading ειναι full time job αν πρεπει να παιζεις θεσεις ημερησιως

Επεξ/σία από IzAz
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, IzAz είπε

Χαλαρα πραγματα και χιλιαρικα επαναεπενδυση μετα απο χασουρα 700ευρω δε γνωριζω το πορτοφολι του καθενος ουτε σε κρινω αλλα για μενα δε συμβαδιζουν.

 

Και εγω επενδυσα 5.000ευρω καποια στιγμη και ειπα οτι αυτα τα αφηνω για 5-10 χρονια αλλα πραγματικα το trading ειναι full time job αν πρεπει να παιζεις θεσεις ημερησιως

Χαλαρα εννοω δεν χρειαζεται να εισαι 24/7 πανω απο τα γραφήματα ουτε να μπαίνεις σε coins τυπου doge και αλαχ ου ακμπαρ

Τα ποσά δεν εχουν σημασια, αν ειχα χασει 50 ευρω θα εβαζα 300 και ουτω καθεξής. Έχασα μεγαλο ποσο οποτε αναγκαστικα για να μαζευτεί η χασούρα επρεπε να σμπρωξω 😝

Επεξ/σία από Herald
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...