Προς το περιεχόμενο

Mining


pascalia2
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

To topic είναι αυστηρά για το "τεχνικό" κομμάτι του Mining, για trading υπάρχουν τα Clubs.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, ooaris είπε

Μπορεις να κάνεις το καλύτερο που μπορεις να κάνεις. Να τα κρατήσεις στο metamask μέχρι το '22-΄23.
Και θα έχουν πέσει τα fees μέχρι τότε και θα αξίζουν και περισσότερο.

Σίγουρο αυτό; 🤩

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 λεπτά πριν, kkatzos είπε

Σίγουρο αυτό; 🤩

Τα fees θα μειωθούν σίγουρα Ιούλιο-Αύγουστο εφόσον τηρηθεί το πρόγραμμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ooaris είπε

Τα fees θα μειωθούν σίγουρα Ιούλιο-Αύγουστο εφόσον τηρηθεί το πρόγραμμα. 

Ναι ρε συ.

Θα σπάσει η παράδοση των bull runs; Ο 4-ετής κύκλος του BTC; Αν έλεγες ότι το 2025 θα είχε υψηλότερη τιμή θα μπορούσα να σε πιστέψω.

Τίποτα δεν είναι εγγυημένο. Τίποτα απολύτως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασα αρθρο σχετικα με τα κρυπτονομισματα και την φορολογια και λεει οτι ισχυει και για τους miners. Τι σκοπευετε να κανετε;

Παντως ειναι γελοιο να φορολογηθεις για κατι που σε 5 χρονια μπορει να μην εχει και καμια αξια. Δεν αναφερομαι στο eth, αλλα γενικοτερα στα διαφορα κρυπτονομισματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Lazostat είπε

Διαβασα αρθρο σχετικα με τα κρυπτονομισματα και την φορολογια και λεει οτι ισχυει και για τους miners. Τι σκοπευετε να κανετε;

Παντως ειναι γελοιο να φορολογηθεις για κατι που σε 5 χρονια μπορει να μην εχει και καμια αξια. Δεν αναφερομαι στο eth, αλλα γενικοτερα στα διαφορα κρυπτονομισματα.

Οποιοσδήποτε φορολογείται όταν κάνει Fiat. Όσο έχεις crypto, είσαι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Lazostat είπε

Διαβασα αρθρο σχετικα με τα κρυπτονομισματα και την φορολογια και λεει οτι ισχυει και για τους miners. Τι σκοπευετε να κανετε;

Παντως ειναι γελοιο να φορολογηθεις για κατι που σε 5 χρονια μπορει να μην εχει και καμια αξια. Δεν αναφερομαι στο eth, αλλα γενικοτερα στα διαφορα κρυπτονομισματα.

Εγω σκοπευω να συνεχισω το mining με pool απο την binance και να κανω αγορες απο την χρεωστικη καρτα της binance.Τωρα αμα το κρατος συνεργαστει με την binance και μας ελεγχει απο εκει χαλαλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
7 ώρες πριν, Lazostat είπε

Παντως ειναι γελοιο να φορολογηθεις για κατι που σε 5 χρονια μπορει να μην εχει και καμια αξια.

Που το ξέρεις ότι δεν θα έχει καμία αξία; Και σε κάθε περίπτωση ούτε το ευρώ μπορεί να μην έχει αξία σε 5 ή σε 10 χρόνια, μπορεί να διαλυθεί η ΕΕ. Η φορολογία εφαρμόζεται για το τώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τις μνήμες εσείς τις ανεβαζετε μεχρι να μην κολαει η κάρτα? Εχω παει απο 1750 σε 1820.να δοκιμασω να ανεβασω κιαλλη τη μνημη τηε γραφικών? Εσεις το πατε μεχρι να μην έχετε επανεκηνησεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, Exoskeletor είπε

Παιδια τις μνήμες εσείς τις ανεβαζετε μεχρι να μην κολαει η κάρτα? Εχω παει απο 1750 σε 1820.να δοκιμασω να ανεβασω κιαλλη τη μνημη τηε γραφικών? Εσεις το πατε μεχρι να μην έχετε επανεκηνησεις?

Τόσο, όσο να μην έχω rejected και.... Τόσο όσο να μην τις υπερθερμαινω και να να μην τις ζοριζω!!! 😉 

Προτιμώ να έχω 60Mh/s παρά 63Mh/s.

Επεξ/σία από Vsrs7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Exoskeletor είπε

Παιδια τις μνήμες εσείς τις ανεβαζετε μεχρι να μην κολαει η κάρτα? Εχω παει απο 1750 σε 1820.να δοκιμασω να ανεβασω κιαλλη τη μνημη τηε γραφικών? Εσεις το πατε μεχρι να μην έχετε επανεκηνησεις?

στα 2100 απο 2000 και δουλευει μια χαρα δε το πειραζω παραπερα

Screenshot_2.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απο 1750 την παω 1824, αν την παω εστω 1825 παει απο μονο του 1250 ξερετε γιατι?αποτι βλεπω ποσοστιαια και εσεις τοσο την ανεβαζετε ε? οκ θα το αφησω τοσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Exoskeletor είπε

εγω απο 1750 την παω 1824, αν την παω εστω 1825 παει απο μονο του 1250 ξερετε γιατι?αποτι βλεπω ποσοστιαια και εσεις τοσο την ανεβαζετε ε? οκ θα το αφησω τοσο

εγω με τη μια 2100 το πηγα και το αφησα εκει εφοσον δουλευε. για ποια καρτα μιλας εσυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...