Προς το περιεχόμενο

Ψηστιέρα Υγραερίου Landmann Rexon 344€ [TEΛΟΣ]


constantinosjj

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας πει κάποιος γνώστης, εκτός από την κλασική κουραστική ψησταριά με σχάρα και κάρβουνα, ποιος άλλος τύπος ψησταριάς μοιάζει στην γεύση του ψησίματος της ψησταριάς με κάρβουνα; Η υγραερίου κάνει δουλειά ή να ψάξω για άλλο τύπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kostasgpa είπε

Ας πει κάποιος γνώστης, εκτός από την κλασική κουραστική ψησταριά με σχάρα και κάρβουνα, ποιος άλλος τύπος ψησταριάς μοιάζει στην γεύση του ψησίματος της ψησταριάς με κάρβουνα; Η υγραερίου κάνει δουλειά ή να ψάξω για άλλο τύπο;

Ο.τι καλυτερο οσον αφορα γευση ταχυτητα και καπνου... αν σ αρεσει να ψηνεις, θα τα βγαλεις τα χρηματα της πολυ γρηγορα...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, vgeorgis είπε

399 φτάνει σε εμένα το παζάρι

 

3 ώρες πριν, plextis είπε

Και σε μένα 399 φτάνει, κατάφερε κανείς πιο κάτω;

 

2 ώρες πριν, ge0rgi0s είπε

το μεσημέρι είχα δοκιμάσει 344 μου την είχε αφήσει το παζάρι. Τώρα δοκίμασα ξανά μέχρι 399 πάει........

Εχει ξαναγινει αυτο στον Κωτσοβολο. Πριν 2-3 χρονια, υπηρχε σε προιον καλη τιμη με παζαρι επι 3 ημερες και μολις ανοιξα εδω τοπικ, το εκοψαν σε 5 λεπτα. Οποτε εγω θα ελεγα να κανετε αυτο που κανω και εγω:  να μην ανοιγετε θεματα με παζαρι οταν αξιζει κατι. Γιατι απλα σταματαει αμεσως. Καλυτερα πειτε το σε εναν φιλο σας μπας και προλαβει, οχι σε φορουμς, τσαμπα παει κοσμος στα e-μαγαζια. Μονο διαφημιση δηλαδη στην ουσια χωρις να επωφελειται κανεις αφου δεν μπορει να αγορασει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...