Προς το περιεχόμενο

Το 5G δίκτυό της ενεργοποιεί η Vodafone, αρχικά σε Αθήνα και Θεσ/νικη


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η vodafone είναι η μόνη εταιρεία που στην καρτοκινητή έδωσε gb σε πολύ καλές τιμές για τα ελληνικά δεδομένα και πλέον χωρίς το ημερήσιο όριο αν είσαι σε περιοχή που πιάνει καλά, είναι εξαιρετική εμπειρία χρήσης. Απο τα μέσα νοεμβρίου έχει δώσει απεριόριστα δεδομένα με 9.90€ για ένα μήνα συν το 10ημερο δωρεάν (που έδωσαν φυσικά και οι άλλες 2 εταιρίες) και το απεριόριστο των 9.90€ το έχει μέχρι 10/1 ενεργοποίηση

Και όλη την χρονιά δίνει 100gb μεσω του bigbang με 10€ που ναι μεν οι 30000 πόντοι μπορεί να φαίνονται πολλοί αλλά μαζεύονται αν παίζεις συγκεκριμένες μέρες-ωρες συν την καβάντζα που κάναμε εδώ και ένα 2μηνο με την απεριόριστη προσφορα..

Καλώς λοιπόν να έρθει και το 5G και η αναβάθμιση του υπάρχοντος 4G δικτύου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 ώρες πριν, Thog21 είπε

Πάντως εγώ με iphone12 mini δεν έχω καταφέρει να πιάσω 5G (Κυψέλη). Έχει πιάσει κανείς να μας πει έτσι σε ποιες περιοχές της Αθήνας αναφέρεται; (Ρωτάω καθαρά από περιέργεια, ψιλό αδιάφορο μου φαίνεται τη δεδομένη στιγμή το 5G)

Για iphone χρειάζεται update από την Apple πρώτα.

15 ώρες πριν, Dekavle είπε

Vodafone 100.. τα συμπεράσματα δικά σας..

DC86F2A4-CFD0-443F-9A6C-1D94066A469C.jpeg

Αυτό τι σχέση έχει με το 5G που συζητάμε εδω?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, imneckro είπε

Ας φτιάξει πρώτα η vodafone το 4g που είναι σαν 3g στο δίκτυο της και μετά να πάει στο 5g.

ας φτιαξει πρωτα το δικτυο τηλεφωνιας που δεν πιανει μεσα στην αθηνα και ας αφησει τα μεταξωτα.......

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, Angeldust said:

Για iphone χρειάζεται update από την Apple πρώτα.

Η Vodafone πάντως το 12 Mini το έχει στις συμβατές συσκευές. Σε ποιο update της Apple αναφέρεσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CheOnWeb είπε

Η Vodafone πάντως το 12 Mini το έχει στις συμβατές συσκευές. Σε ποιο update της Apple αναφέρεσαι;

Carrier settings update. Αυτή τη στιγμή (με sim vodafone) δεν εμφανίζεται στα settings επιλογή για 5G.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σε 12 pro max Vodafone Αθήνα δεν έχω πάρει ακόμα καμία ενημέρωση. 🤷🏼‍♂️

18 ώρες πριν, Dekavle είπε

Vodafone 100.. τα συμπεράσματα δικά σας..

DC86F2A4-CFD0-443F-9A6C-1D94066A469C.jpeg

Vodafone fiber 100 στην βούλα... 

3B1B9937-87D6-460B-ACE4-F0EE4CB2CB78.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 05/01/2021 at 18:40, basilis_k6 said:

mega εννοεις. εμεις εδω ακομα με mb μετράμε. 700mb πρόγραμμα πήγε να μου πουλήσει υπαλληλος του κοτε. 700 ΟΛΟΚΛΗΡΑ MB σε καρτοσυμβόλαιο 15 ευρω. δεν ήξερα αν πρεπει να γελάσω η να κλάψω.

χαχα.σωστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 8 μήνες μετά...

Σημερα ειδα για πρωτη φορα στο wifi (σταθερης Vodafone 100) τη γραμμη μου να εμφανιζεται ως Vodafone_5G_1234 αντι του Vodafone_1234 που εμφανιζονταν εως τωρα. Συνδεθηκα με αυτην και μετρησα την ταχυτητα, στα 100 ως συνηθως. 

Ξερει κανεις τι παιζει; Πρεπει να κανει καποιος καποιου ειδους εγγραφη-αναβαθμιση λογαριασμου στην εταιρια για να παρει 5G ταχυτητες; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, archer100 said:

Σημερα ειδα για πρωτη φορα στο wifi (σταθερης Vodafone 100) τη γραμμη μου να εμφανιζεται ως Vodafone_5G_1234 αντι του Vodafone_1234 που εμφανιζονταν εως τωρα. Συνδεθηκα με αυτην και μετρησα την ταχυτητα, στα 100 ως συνηθως. 

Ξερει κανεις τι παιζει; Πρεπει να κανει καποιος καποιου ειδους εγγραφη-αναβαθμιση λογαριασμου στην εταιρια για να παρει 5G ταχυτητες; 

 

Τι σχέση εχει το 5ghz Wifi με το 5G? 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Thresh είπε

Τι σχέση εχει το 5ghz Wifi με το 5G? 😛

Το _5G κει περα δηλαδη σημαινει 5ghz?

Σορρυ δεν ειχα ιδεα

Καλα δε θελει και πολυ να μπερδεψει καποιος, σχετικα αδαης, το 5G με το... 5G οταν το βλεπει σε μια γραμμη τηλεφωνιας 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 minutes ago, archer100 said:

Το _5G κει περα δηλαδη σημαινει 5ghz?

Σορρυ δεν ειχα ιδεα

Καλα δε θελει και πολυ να μπερδεψει καποιος, σχετικα αδαης, το 5G με το... 5G οταν το βλεπει σε μια γραμμη τηλεφωνιας 😄

Το 5G είναι δίκτυο κινητής, το 5Ghz WiFi είναι ασύρματο δίκτυο. 😛

Πράγματι έχει μπερδευτεί αρκετός κόσμος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...