Προς το περιεχόμενο

Αποκατάσταση(Επαναφορα) win 10


kostasdg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα και καλή χρονιά.                                                                                                                                                                                                                                                      Στον υπολογιστή μου έχω ένα ssd για το λειτουργικό και εφαρμογές (office κλπ) και ένα Hdd για έγγραφα,βίντεο,φώτο,μουσική .                                                        Θέλω να επιβεβαιώσω οτι αν κάνω επαναφορα χωρις να κρατήσω αρχεία απο τον ssd δεν θα μου επηρεάσει,διαγράψει  τον hdd ;;;                                         Ευχαριστώ Κώστας                                                                                                                                                                                                                                                                 Υ.Γ Εκανα κατι βλακείες στις ρυθμίσεις του dropbox και θέλω να την  διαγράψω απο τον υπολογιστή μου.

 

Επεξ/σία από kostasdg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να είσαι 100% σίγουρος αποσύνδεσε το sata καλώδιο του hdd και κάνε ότι θέλεις με τον ssd. Όταν τελειώσεις απλά ξανασύνδεσε τον.

Εννοείται ότι τις συνδέσεις-αποσυνδέσεις θα τις κάνεις με τερματισμένο το pc.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 6/1/2021 στις 4:46 ΜΜ, micos000 είπε

Για να είσαι 100% σίγουρος αποσύνδεσε το sata καλώδιο του hdd και κάνε ότι θέλεις με τον ssd. Όταν τελειώσεις απλά ξανασύνδεσε τον.

Εννοείται ότι τις συνδέσεις-αποσυνδέσεις θα τις κάνεις με τερματισμένο το pc.!

Οταν τελειώσω το format και συνδέσω τον 2 δίσκο  δεν θα χρειασθει να κάνω άλλη ενέργεια.Δηλαδη θα τον δει ο ΗΥ και όλα εντάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...