Προς το περιεχόμενο

Ύποπτο κατάστημα ρουχισμού- υποδηματων


Tetrabitos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, Στις 24/12/20 προέβη σε αγορα παπουτσιων αξιας 132,99€ απο αυτο το site για δωρο Χριστουγεννων. Ηξερα οτι με τις μεταφορικες θα αργησει αλλα nevermind.

Λογω βιασυνης δεν ειδα οτι ειναι "βουλγαρικης προέλευσης" ουτε οτι ειχε τοσο χαλια αξιολογησεις (βεβαια στο fb σβηνουν τα αρνητικα σχολια).

Το site ειναι Αυτο.

Τους εστειλα email, τιποτα, τους παιρνω τηλεφωνο σαν να μην υπαρχουν, βγαινει ενας τηλεφωνητης και μου λεει στα αγγλικα οτι ειναι απασχολημενοι και θα επικοινωνησουν μαζι μου και κλεινει στα 5 δευτερολεπτα.

Μου εστειλαν (στις 29/12) αποδειξη στο email με tracking number Γενικης ταχυδρομικης και δεν ειναι υπαρκτο, τους εστειλα email και γι αυτο τιποτα.

Τι να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ήθελε ανηψανι δώρο. Είπα οκ στείλε μου σάιτ γρήγορα να στα παραγγείλω, είχα δουλειά είδα και .gr (λέω του π@υστη δεν είμαστε στις αρχες 2000 να φοβόμαστε online παραγγελίες) αφού για μένα παραγγέλνω online πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, cumulus είπε

εντάξει θέλει ταλέντο να το πετύχεις αυτό. Μπορούν και χειρότερα.

Απ ότι φαινεται δεν είναι μαιμού επιχείρηση απλά είναι ό,τι να ναι.

Πιστεύω θα σου έρθει το πακέτο σου απλά λόγω των συνθηκών και τον πανικό με τα courier γίνεται αυτό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε δείχνει για απάτη. Πιστεύω ότι είτε θα παραλάβεις κάποια στιγμή ή θα ακυρώσουν την παραγγελία. Σίγουρα, με την κατάσταση που επικρατεί στις μεταφορικές θα καθυστερήσει αρκετά. Μη ξεχνάς ότι είναι και περίοδος γιορτών και αρκετός κόσμος έχει άδειες κτλ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά κρατάτε και μια μικρή πισινή πάντως. Εγώ δίνω και ένα 10-20% να είναι μαϊμού. Θα έδινα πάνω από 50% αν δεν έβρισκα αυτή τη διεύθυνση Veľkomoravská 2866/9, Trenčín 911 05 στο https://gr.factcool.com/information/terms συν κάποια ονόματα και φωτό που βλέπω.

Ξένες σελίδες με κακή μετάφραση ελληνικών δεν έχουν καλή προϊστορία πάντως. Κακή ένδειξη και το ότι δεν έχει πληρωμή με Paypal. Το βασικότερο flag για μένα.

Και το street view δε μου αρέσει και πολύ το σημείο που βγάζει βέβαια. Σλοβακία είναι, όχι Βουλγαρία.

 

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Καλησπέρα σας,

Παρήγγειλα (με μεγάλη επιφύλαξη βάσει των κριτικών που είχα διαβάσει) στις 23/08 και παρέλαβα σήμερα στις 30/08. Τα ρούχα ήρθαν μια χαρά συσκευασμένα και στα σωστά τους νούμερα. Πλήρωσα με πιστωτική κάρτα, όλα καλά, μού έστειλαν και ανάλογο τιμολόγιο ηλεκτρονικά. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Linet είπε

Καλησπέρα σας,

Παρήγγειλα (με μεγάλη επιφύλαξη βάσει των κριτικών που είχα διαβάσει) στις 23/08 και παρέλαβα σήμερα στις 30/08. Τα ρούχα ήρθαν μια χαρά συσκευασμένα και στα σωστά τους νούμερα. Πλήρωσα με πιστωτική κάρτα, όλα καλά, μού έστειλαν και ανάλογο τιμολόγιο ηλεκτρονικά. 

Εσύ παρέλαβες, αυτός που άνοιξε το θέμα όμως δεν μας είπε.

Καλά, πως εμπιστεύεστε στο κάθε site τα στοιχεία της κάρτας σας χωρίς PayPal;

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Linet είπε

Καλησπέρα σας,

Παρήγγειλα (με μεγάλη επιφύλαξη βάσει των κριτικών που είχα διαβάσει) στις 23/08 και παρέλαβα σήμερα στις 30/08. Τα ρούχα ήρθαν μια χαρά συσκευασμένα και στα σωστά τους νούμερα. Πλήρωσα με πιστωτική κάρτα, όλα καλά, μού έστειλαν και ανάλογο τιμολόγιο ηλεκτρονικά. 

Νέο μέλος με ημερομηνία εγγραφής 22/08, και ένα μόνο μύνημα που όλως τυχαίως είναι στο τρέχον θέμα.

Απλά για επιφύλαξη.

  • Like 6
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...