Προς το περιεχόμενο

[TWS] Earfun Air Pro - myearfun.com €45,53


orangeboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Earfun Air pro, με κωδικο Welcome30 στα 56 δολλαρια και δωρεαν μεταφορικα . 

Η χρεωση γινεται σε δολλαρια αλλα η αποστολη απο amazon EU warehouse. Αγορα σημερα με καρτα revolut, με χρεωσε 45,53 σε ευρω. https://www.myearfun.com/headphones/earfun-air-pro-anc-true-wireless-earbuds-black

Αναλυτικο review:  https://www.scarbir.com/tws/edifier-tws-nb2-review

Ειναι πρακτικα τα ιδια με τα Edifier NB2. Κριτικες και τιμη στο skroutz για τα NB2 https://www.skroutz.gr/s/24600799/Edifier-BT-NB2-Μαύρο-με-7-ώρες-χρόνο-λειτουργίας.html#reviews

 

Επεξ/σία από orangeboy
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Απέξω ή και από μέσα?

image.jpeg.ab1acbbfa7bfda2ea90247b87dfa7c10.jpeg

Δες φωτο και μια περιγραφη με τις διαφορες τους

The Earfun Air Pro and Edifier TWS NB2 are the same wireless earbuds, with a few exceptions. The Edifier TWS NB2 has app support in which you can change autoplay/ resume settings and the touch panel sensitivity, and it boasts a Gaming Mode which speeds up the sound effects when you're playing games. The Earfun Air Pro ditches the Gaming Mode and trades it for the voice assistant (Google or Siri) you can activate from the earbuds. The rest is the same: great call quality, flawless video playback, amazing battery life and useful Ambient Mode. As the Earfun Air Pro comes in dark grey and the Edifier in sand-grey, your favourite look may just mark your favourite model.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
25 λεπτά πριν, orangeboy είπε

Η χρεωση γινεται σε δολλαρια αλλα η αποστολη απο amazon EU. 

Τι δουλεια εχει το αμαζον; Τι ειναι το σαιτ που δινεις δηλαδη; (δεν εχω κανω κλικ) Μηπως ειναι μεσολαβητης και παιρνει ποσοστα;

Το εχεις δοκιμασει ή θα χασει κανεις τα λεφτα του κλπ; Καλο θα ηταν να γραψεις 2 κουβεντες εξαρχης οταν εμφανιζεις ενα αγνωστο για πολλους (αν οχι για ολους) ιστοτοπο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Τι δουλεια εχει το αμαζον; Τι ειναι το σαιτ που δινεις δηλαδη; (δεν εχω κανω κλικ) Μηπως ειναι μεσολαβητης και παιρνει ποσοστα;

Το εχεις δοκιμασει ή θα χασει κανεις τα λεφτα του κλπ; Καλο θα ηταν να γραψεις 2 κουβεντες εξαρχης οταν εμφανιζεις ενα αγνωστο για πολλους (αν οχι για ολους) ιστοτοπο.

Το σίγουρο είναι ότι σε αφήνει να πληρώσεις με Paypal. Όσο για το site, από τι κατάλαβα είναι το official για αυτά τα ακουστικά 

 

Στο site τους αναφέρει:

image.png.6c84c9f060f442cb17d85851c3a95f7e.png 

Επομένως το λένε και οι ίδιοι ότι αποστέλλουν μέσω amazon warehouse

Επειδή τα κοίταζα και εγώ σήμερα το πρωί δεν έχω διαβάσει κάτι ιδιαίτερα αρνητικό, ίσα ίσα στα περισσότερα reviews λένε ότι είναι πολύ τίμια (σχέση ποιότητας/τιμής)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερα ακουστικα..ιδια με τα edifier αλλα φτηνοτερα (δεν εχουν app)

καλυτερη τιμη ομως

σε καποιους στο youtube που λεγαμε τα earfun τα σνομπαραν υπερ των edifier γιατι επερνε προμηθεια απο κουπονακι

ονοματα μη λεμε Unp...ew

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Τι δουλεια εχει το αμαζον; Τι ειναι το σαιτ που δινεις δηλαδη; (δεν εχω κανω κλικ) Μηπως ειναι μεσολαβητης και παιρνει ποσοστα;

Το εχεις δοκιμασει ή θα χασει κανεις τα λεφτα του κλπ; Καλο θα ηταν να γραψεις 2 κουβεντες εξαρχης οταν εμφανιζεις ενα αγνωστο για πολλους (αν οχι για ολους) ιστοτοπο.

Σωστή παρατηρηση. Εβαλα το URL γιατι ειναι το official site του κατασκευαστή με επαληθευμένο root CA και αντιστοιχεί και στο official twitter account της Earfun.

Εγώ τα παράγγειλα, οταν παραλάβω  - με το καλό - θα επανέλθω με εντυπώσεις

 

image.png.0ff704781aa4eff4c303bf49ca76f037.png

image.png.4322b26a5a79d483fb1d70a8c77d1147.png

 

image.png.1225a15f447a929f5294ecc868331a2c.png

 

Επεξ/σία από orangeboy
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, orangeboy είπε

Σωστή παρατηρηση. Εβαλα το URL γιατι ειναι το official site του κατασκευαστή με επαληθευμένο root CA και αντιστοιχεί και στο official twitter account της Earfun.

Εγώ τα παράγγειλα, οταν παραλάβω  - με το καλό - θα επανέλθω με εντυπώσεις

 

image.png.0ff704781aa4eff4c303bf49ca76f037.png

image.png.4322b26a5a79d483fb1d70a8c77d1147.png

 

image.png.1225a15f447a929f5294ecc868331a2c.png

 

Ακομα δεν εχω καταλαβει πως θα γινει να στο στειλει μεσω αμαζον; Δινεις σε αυτους τα στοιχεια του λογαριασμου σου στο αμαζον ή απλα κανεις λογαριασμο στο εν λογω καταστημα και στο στελνει αλλος(αμαζον) ; Προσβαση στην παραγγελια σου εχεις μονο απο το εν λογω μαγαζι ή και μεσω αμαζον; Αν παντως οπως ειναι τωρα τα πραγματα, θες 30-40 μερες να παραλαβεις απο αμαζον, με αυτο θα πας παραπανω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, matrixxx είπε

Ακομα δεν εχω καταλαβει πως θα γινει να στο στειλει μεσω αμαζον; Δινεις σε αυτους τα στοιχεια του λογαριασμου σου στο αμαζον ή απλα κανεις λογαριασμο στο εν λογω καταστημα και στο στελνει αλλος(αμαζον) ; Προσβαση στην παραγγελια σου εχεις μονο απο το εν λογω μαγαζι ή και μεσω αμαζον; Αν παντως οπως ειναι τωρα τα πραγματα, θες 30-40 μερες να παραλαβεις απο αμαζον, με αυτο θα πας παραπανω; 

Η εταιρεία πουλάει και μέσω amazon.

Ενδεχομένως να χρησιμοποιεί κοινές αποθήκες για τα προιόντα της.

Σκέφτομαι να τα παραγγείλω, αλλά δεν είμαι βέβαιος ότι η παραγγελία θα φύγει από Ευρώπη. Είναι αρκετά ασαφείς οι πληροφορίες στο site τους.

Επεξ/σία από christakos07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά τα ακουστικά είναι φοβερά!! Τα παρήγγειλα 20 δεκέμβρη (55 δολάρια από το κεντρικό site), μου ήρθαν με πακέτο αμαζον 30 δεκέμβερη. Το anc είναι πολύ καλό , λίγο σπαστικό που δεν έχει app για να αλλάζεις από normal mode σε ambient sound και σε anc χωρίς 3 tap. Ποιότητα παρα πολύ καλή και η μπαταρία διαρκεί πάρα πολύ. Εχει και μια λειτουργία , όταν βγάζεις το ένα ακουστικό κάνει αυτόματα pause και play. Προτείνω όταν τα πάρετε να βάλετε wavelet καθώς τα απογειώνει. Είναι πολύ σταθερά στα αυτιά όταν τρέχω.

Επεξ/σία από Petrosmou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο κατάστημα τους πάντως στο Amazon που σε στέλνει αν θες να πάρεις από εκεί είναι unavailable με ότι μπορεί να σημαίνει αυτό.

Επεξ/σία από Themos3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Themos3 είπε

Στο κατάστημα τους πάντως στο Amazon που σε στέλνει αν θες να πάρεις από εκεί είναι unavailable με ότι μπορεί να σημαίνει αυτό.

Amazon.de διαθεσιμα ειναι. Εγω τα τσιμπησα μιας που εχουν ANC και απο οτι ειδα στα γρηγορα καλο ηχο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε αν υποστηρίζουν εναλλαγή μεταξύ διαφορετικών συσκευών; Δηλαδή αν τα έχω συνδεδεμένα στο laptop και δεν τα χρησιμοποιώ για ώρα, θα μπορώ να τα χρησιμοποιήσω στο κινητό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...