Προς το περιεχόμενο

MICROSOFT OFFICE KEYS


dennis9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά !!Από που μπορώ να αγοράσω ένα microsoft office key φθηνό για να το έχω για πάντα εψαξα παντου αλλα δεν βρήκα κατι .Εχετε κατι να προτείνετε (βάλτε λινκ του προιοντος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το "για πάντα" μας τα χαλάει. Κλειδιά παίρνεις από τα κλειδαράδικα ή από το ebay αλλά για πόσο θα ισχύει, αυτό είναι σχετικό.

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αγόρασα και το ενεργοποίησα μέσω τηλεφώνου κανονικά. Τώρα δεν ξέρω αν θεωρείται βλακεία αυτό που έκανα αλλά δεν κράτησα το αναγνωριστικό επιβεβαίωσης και το αναγνωριστικό εγκατάστασης που μου δόθηκε, έχω μόνο το αναγνωριστικό προϊόντος και το αναγνωριστικό περιόδου λειτουργίας. Θα μου χρειαστούν το  αναγνωριστικό επιβεβαίωσης και το αναγνωριστικό εγκατάστασης? Υπάρχει κάποιος τρόπος να το βρω μέσω του προγράμματος ή μπορώ να το ζητήσω μέσω της εξυπηρέτησης πελατών?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dennis9 είπε

το αγόρασα και το ενεργοποίησα μέσω τηλεφώνου κανονικά. Τώρα δεν ξέρω αν θεωρείται βλακεία αυτό που έκανα αλλά δεν κράτησα το αναγνωριστικό επιβεβαίωσης και το αναγνωριστικό εγκατάστασης που μου δόθηκε, έχω μόνο το αναγνωριστικό προϊόντος και το αναγνωριστικό περιόδου λειτουργίας. Θα μου χρειαστούν το  αναγνωριστικό επιβεβαίωσης και το αναγνωριστικό εγκατάστασης? Υπάρχει κάποιος τρόπος να το βρω μέσω του προγράμματος ή μπορώ να το ζητήσω μέσω της εξυπηρέτησης πελατών?

Αν διάβασες καλά την περιγραφή λέει σε ένα σημείο:

"The code is valid for 1 pc / 1 installation - if you uninstall/reinstall you might need to buy a new code."

Οπότε δεν θεωρώ σημαντικό να πρέπει να σημειώσεις κάτι... 🙂

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/1/2021 στις 8:15 ΜΜ, Eliaskat είπε

Αγόρασα την προηγουμένη εβδομάδα office 2019 από εδω

4,5€ με τηλεφωνική ενεργοποίηση , εύκολη διαδικασία 

όλα καλα 

 

Το αγορασα πηρα τηλ πέρασα οκα τα νούμερα και μετα με ρωτάει αν εγραψατο αναγνωριστικό του υπολογιστή και κατι τέτοια και μετα μου λέει εχει ηδη ενεργοποιηθεί τις μέγιστες φορές καμία ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Geo4ever είπε

Το αγορασα πηρα τηλ πέρασα οκα τα νούμερα και μετα με ρωτάει αν εγραψατο αναγνωριστικό του υπολογιστή και κατι τέτοια και μετα μου λέει εχει ηδη ενεργοποιηθεί τις μέγιστες φορές καμία ιδέα;

επικοινώνησε με τον πωλητή ή αγόρασε άλλο κλειδί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 10/01/2021 at 19:54, kormos said:

Αν διάβασες καλά την περιγραφή λέει σε ένα σημείο:

"The code is valid for 1 pc / 1 installation - if you uninstall/reinstall you might need to buy a new code."

Οπότε δεν θεωρώ σημαντικό να πρέπει να σημειώσεις κάτι... 🙂

Αυτή η άδεια δεν δένει με Microsoft Account, ώστε να μπορείς και μετά από format ή αλλαγή υπολογιστή να την χρησιμοποιήσεις;

Επεξ/σία από CheOnWeb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις αγόρασα το κλειδί από το Gamers Outlet - CD Keys, Steam Keys, Online game keys (gamers-outlet.net) αλλά σε εμένα δε λειτούργησε η διαδικασία ενεργοποίησης. Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; Εμπειρίες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, duke_george είπε

Μόλις αγόρασα το κλειδί από το Gamers Outlet - CD Keys, Steam Keys, Online game keys (gamers-outlet.net) αλλά σε εμένα δε λειτούργησε η διαδικασία ενεργοποίησης. Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; Εμπειρίες; 

Συνήθως τέτοια καταστήματα αν στείλεις μήνυμα οτι δεν λειτούργησε ένα κλειδί σου στέλνουν άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, chris222 είπε

καλησπέρα! γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν κλειδιά για  macOS? 

Φυσικά αλλά μην ελπίζεις στα νούμερα που ακους εδώ :) 

Τι macOS τρέχεις? Είσαι βέβαιος ότι μπορεί να τρέξει Office 2016/2019? Δες ως εναλλακτική εκδόσεις 365...(από αντίστοιχα καταστήματα που αναφέρουν οι περισσότεροι. Εναλλακτικά αγορά :)

 

*εγώ αγορασμένα τα έχω πάντως :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, kormos είπε

Φυσικά αλλά μην ελπίζεις στα νούμερα που ακους εδώ :) 

Τι macOS τρέχεις? Είσαι βέβαιος ότι μπορεί να τρέξει Office 2016/2019? Δες ως εναλλακτική εκδόσεις 365...(από αντίστοιχα καταστήματα που αναφέρουν οι περισσότεροι. Εναλλακτικά αγορά :)

 

*εγώ αγορασμένα τα έχω πάντως :) 

Τρεχω το τελευταιο - big sur αν δεν κανω λαθος! Ειμαι νεος στο macOS (μολις πηρα ενα Μ1 air) και οπως καταλαβαινεις ακομα ψαχνομαι 😅

Εχεις καποιο site να προτεινεις; :) 

Ευχαριστω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, chris222 είπε

Τρεχω το τελευταιο - big sur αν δεν κανω λαθος! Ειμαι νεος στο macOS (μολις πηρα ενα Μ1 air) και οπως καταλαβαινεις ακομα ψαχνομαι 😅

Εχεις καποιο site να προτεινεις; :) 

Ευχαριστω! 

Να το χαρείς, ωραίο "μηχάνημα"!

Για "πλαγιές αγορές" όχι 🙂

Νομίζω σε προσιτή τιμή το δίνουν τα μεγάλα καταστήματα...

*καλό είναι να πας για τελευταία έκδοση, 2019 ή 365 εφόσον τρέχεις το τελευταίο macOS 🙂

https://www.microsoft.com/el-gr/microsoft-365/buy/compare-microsoft-365-products-for-mac

 

Ανέμενε αν θες μήπως σου δώσουν κι άλλες προτάσεις 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...