Προς το περιεχόμενο

Seo url extension ή όχι ?


thanoshac

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή covid-free Χρονιά σε όλους/ες. Θα ήθελα την γνώμη σας. Είμαι σχεδόν έτοιμος με το e-shop μου, το οποίο το κάνω σε O.C. 3.0.3.6 με αγοραστό θέμα και ήρθε η ώρα να ενεργοποιήσω τα seo url. Με το που τα ενεργοποιώ, το αποτέλεσμα είναι "error 404 page not found". Σκέφτομαι να αγοράσω extension το οποίο να μου φτιάξει αυτόματα τα κλειδιά. Κάτι τέτοιο:    https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=7540&filter_search=SEO Pack&filter_download_id=62   Ανάλογη εμπειρία από κάποιον/α ? Αν έχει πρόβλημα το .htaccess μου, διορθώνεται μ' αυτά τα πακέτα;  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πιθανότατα και το σφάλμα 404 που προκύπτει να οφείλεται σε λάθος ρύθμιση στο htaccess. Σ' αυτή την περίπτωση ίσως να είναι προτιμότερο να επιμείνεις στη λύση αυτού του προβλήματος από το να καταφύγεις σε κάποιο extension. Αρχικά, ρίξε μια καλή ματιά στην κοινότητα του opencart μήπως πάρεις καμιά ιδέα για το πώς θα λύσεις το πρόβλημα, αλλιώς θα πρέπει να δείξεις σε κάποιον γνώστη το htaccess σου να σου πει αν και τί μπορεί να φταίει για τα 404.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...