Προς το περιεχόμενο

Επίδομα στέγασης


osse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το επίδομα στέγασης προσπαθώ να αιτηθω στην πλατφόρμα με τον αριθμό δήλωσης συμβολαίου, αλλά μου εμφανίζει πως '' Το μισθωτήριο συμβόλαιο δεν έχει καθορισμένο αριθμό παροχής ΔΕΔΔΕΗΕ'' 

Ενώ έχω κάνει ηλεκτροδοτηση στο όνομα μου και εχω πλήρωση τα 130€ εγγύηση που ζητάει η ΔΕΗ. 

Οποίος γνωρίζει κάτι ας βοηθήσει ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, osse είπε

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το επίδομα στέγασης προσπαθώ να αιτηθω στην πλατφόρμα με τον αριθμό δήλωσης συμβολαίου, αλλά μου εμφανίζει πως '' Το μισθωτήριο συμβόλαιο δεν έχει καθορισμένο αριθμό παροχής ΔΕΔΔΕΗΕ'' 

Ενώ έχω κάνει ηλεκτροδοτηση στο όνομα μου και εχω πλήρωση τα 130€ εγγύηση που ζητάει η ΔΕΗ. 

Οποίος γνωρίζει κάτι ας βοηθήσει ευχαριστώ 

Ο αριθμός παροχής είναι ο 9ψηφιος αριθμός στο λογαριασμό ΔΕΗ. Μάλλον ο ιδιοκτήτης όταν έβαλε το συμβόλαιο στο τάξις δεν έβαλε τον αριθμό παροχής. Μίλα μαζί του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DimosthenisG είπε

Ο αριθμός παροχής είναι ο 9ψηφιος αριθμός στο λογαριασμό ΔΕΗ. Μάλλον ο ιδιοκτήτης όταν έβαλε το συμβόλαιο στο τάξις δεν έβαλε τον αριθμό παροχής. Μίλα μαζί του.

Θα επικοινωνήσω με τον ιδιοκτήτη 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, osse είπε

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το επίδομα στέγασης προσπαθώ να αιτηθω στην πλατφόρμα με τον αριθμό δήλωσης συμβολαίου, αλλά μου εμφανίζει πως '' Το μισθωτήριο συμβόλαιο δεν έχει καθορισμένο αριθμό παροχής ΔΕΔΔΕΗΕ'' 

Ενώ έχω κάνει ηλεκτροδοτηση στο όνομα μου και εχω πλήρωση τα 130€ εγγύηση που ζητάει η ΔΕΗ. 

Οποίος γνωρίζει κάτι ας βοηθήσει ευχαριστώ 

Το μισθωτηριο, ΤΙ αριθμό παροχής γράφει ?

Τον δικό ΣΟΥ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Οπότε η ΛΥΣΗ είναι να τον συμπληρώσει.

Ακριβώς, θα μιλήσω με τον λογιστή για το πως θα γίνει η διαδικασία.. Ευχαριστώ πάντως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...