Προς το περιεχόμενο

ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΜΕ 10 ΚΑΨΟΥΛΕΣ NESPRESSO L'OR ORIGINS


constantinosjj

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα στοιχεια τα δινεις για να σε ενημερωνουν για μελλοντικες προωθητικες προσφορες.

Και βγαζουν καλες προσφορες, ειχα παρει 2-3 φορες με κουπονια τους μεσω ΑΒ.

Τωρα το κανουν μονοι τους, καλα κανουν κ αυτοι κ επιλεγει ο καταναλωτης στην τελικη, δεν χρειαζεται να το κανουμε μεσανατολικο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

5 ώρες πριν, ktikti είπε

 ευχαριστώ TS..

και το καλοκαιρι νομιζω ειχα παρει την προωθητικη.παρηγγειλα και παλι τον αγαπημενο μου colombia 100% arabica

Τωρα θυμηθηκα οτι μου ειχαν φερει και ουτε θυμαμαι τι γινανε . Θα τις ψαξω απο περσι η προπερσι να δουμε ποσο κρατανε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Lazorik είπε

Αυτό μου θυμίζει το "μην παραγγέλνετε φαγητό απ'έξω όταν βρέχει, σκεφτείτε τους ντελιβεράδες". Που αν το κάναμε όλοι, αυτόματα οι ντελιβεράδες θα έμεναν χωρίς μεροκάματο τις μέρες που βρέχει.

Γιατί ως γνωστόν η επιβίωση των ντελιβεράδων εξαρτάται απ τις παραγγελίες που θα πάνε το 2ωρο ξέρω γω που θα βρέχει μέσα στη μέρα.

Στάνταρ δεν έχεις οδηγήσει ποτέ σου μηχανή ε? Δε συζητάμε καν να οδηγήσεις στη βροχή..

Επεξ/σία από SakafliaC
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Ίων Δραγούμης είπε

πως βρε; έχεις 4 σπίτια;

1/διεύθυνση θα στείλει.

Με παππουδογιαγιαδες μαζευτηκαν XD. Γενικα τις θεωρω οτι καλυτερο μετα της Νεσπρεσο και στοκαρω καθε φορα που τις εχει προσφορα στα super 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

Εγώ πάντως δεν μίλησα ούτε για κατώτερους ανθρώπους, ούτε ότι απαιτώ να σκοτωθούν για να με εξυπηρετήσουν. Αλλά δεν νομίζω οι περισσότεροι να δουλεύουν από χόμπι για να μένουν απλήρωτοι τις μέρες που βρέχει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, djkokalis είπε

Ευχαριστώ τον ts. Έκανα 7 διαφορετικές αιτήσεις με διαφορετικά ονόματα 😂

Ευρυχως που θα σου στειλουν μονο 1 πακετο γιατι λογικα δεν εχεις 7 σπιτια. Αυτος ο κουτοπονηρος τροπος σκεψης με ξεπερναει. Ο κλασσικος εξυπνακιας που θα πιασει κοροιδο τις εταιρειες. Το comment δε παει σε εσενα αλλα στη μεριδα ανθρωπων που σκεφτονται σαν εσενα. Φιλικα παντα

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

΄Ασχετο αλλα ως νέος σχετικά κάτοχος μιας Nespresso θελω να ρωτήσω: Υπάρχει κάποιο website που αγοράζετε οι περισσότεροι για κάψουλες σε bulk?  Έψαξα στο google και βρήκα αυτές, λέτε να αξίζουν;

https://www.skroutz.gr/s/18186105/IL-Caffe-Italiano-Κάψουλες-Espresso-Napoli-Συμβατές-με-Μηχανή-Nespresso-100caps.html#reviews

Δεν είμαι περίεργος με τον καφέ, να πίνεται θέλω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Αυτό ακριβώς κάνουν και οι εταιρείες.

Δε καταλαβαινω γιατι θεωρουμε οτι το να κανουμε abuse μια παροχη ειναι και σωστο.

Η εταιρεια σου ζηταει προσωπικα στοιχεια και αν θες τα δινεις. Με το να κανεις 10 account ομως ειναι ξεκαθαρο abuse και επισης στερεις τη δυνατοτητα σε αλλους να παρουν τη προσφορα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, costas_pro είπε

Δε καταλαβαινω γιατι θεωρουμε οτι το να κανουμε abuse μια παροχη ειναι και σωστο.

Η εταιρεια σου ζηταει προσωπικα στοιχεια και αν θες τα δινεις. Με το να κανεις 10 account ομως ειναι ξεκαθαρο abuse και επισης στερεις τη δυνατοτητα σε αλλους να παρουν τη προσφορα 

Δεν είναι αυτό το point, αλλά το ότι προσφέρουν φύκια με αντάλλαγμα μεταξωτές κορδέλες.

 

Επεξ/σία από turbat0s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...