Προς το περιεχόμενο

αποριες στη Συνδεση τηλεορασης με homecinema


anso

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιμένω να μου έρθει η tcl p815 50".

Η συγκεκριμένη διαθετει e arc και απο ηχο έχει Dolby atmos, Dolby truHD, dolby ac4.

Εχω ενα home cinema - blue ray του 2015 lg 5.1 1200w αλλα δε μπορώ να θυμηθω μοντελο.

Ποιος θα ταν ο ιδανικός τροπος να το συνδεσω με την τηλεόραση απο θεμα ηχου;οπτικες ινες;hdmi;hdmi high speed Ethernet;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dark_Beast_John_Gr είπε

Μοντέλο home Cinema?

Lg ειναι.στην τωρα τηλεοραση που είναι συνδεμένο και η τηλεόραση ειναι lg δουλευει με οπτικες ειναι κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, anso είπε

Lg ειναι.στην τωρα τηλεοραση που είναι συνδεμένο και η τηλεόραση ειναι lg δουλευει με οπτικες ειναι κανονικα.

Καλό θα είναι να γνωρίζουμε ακριβές μοντέλο home Cinema 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Dark_Beast_John_Gr είπε

Καλό θα είναι να γνωρίζουμε ακριβές μοντέλο home Cinema 

Πανε χρονια κ δεν θυμαμαι καπου να λεει το μοντελο.ηταν σιγουρα blu ray .5.1 1200 w αυτα θυμαμαι κ οτι εκανε ενα 700-800 νομιζω τοτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, anso είπε

Πανε χρονια κ δεν θυμαμαι καπου να λεει το μοντελο.ηταν σιγουρα blu ray .5.1 1200 w αυτα θυμαμαι κ οτι εκανε ενα 700-800 νομιζω τοτε

Ααγράφεται το μοντέλο πάνω του.

Μόλις τώρα, Dark_Beast_John_Gr είπε

Αναγράφεται το μοντέλο πάνω του.

 

Επεξ/σία από Dark_Beast_John_Gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dark_Beast_John_Gr είπε

Ααγράφεται το μοντέλο πάνω του.

 

Θα το κοιταξω και θα επανελθω.τι πρεπει ακριβως παιζει ρολο προκειμενου να παει αναλογολη συνδεση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οπτικη ινα ετσι το εχω προσωπικα samsung tv  κ lg home cinema 3d 5.1 ,βαζεις τη οπτικη ινα σε τηλεοραση κ home cinema  κ ετσι οτι εχεις συνδεμενο στη τηλεοραση ο ηχος παει στο home cinema (hdm1  ,2,3 scart usb ktl) εχω hdmi 1 -δορυφορικη ,hdmi 2 - home cinema,hdmi 3-pc,hdmi 4- android box (huawei mi s) oταν επιλεγω πηγη πχ hdmi 1 εχω ηχο στο home cinema  το ιδιο κ στα υπολοιπα

Επεξ/σία από bilspa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, bilspa είπε

οπτικη ινα ετσι το εχω προσωπικα samsung tv  κ lg home cinema 3d 5.1 ,βαζεις τη οπτικη ινα σε τηλεοραση κ home cinema  κ ετσι οτι εχεις συνδεμενο στη τηλεοραση ο ηχος παει στο home cinema (hdm1  ,2,3 scart usb ktl) εχω hdmi 1 -δορυφορικη ,hdmi 2 - home cinema,hdmi 3-pc,hdmi 4- android box (huawei mi s) oταν επιλεγω πηγη πχ hdmi 1 εχω ηχο στο home cinema  το ιδιο κ στα υπολοιπα

Στο hdmi η με οπτική; Εχω καιρο να ασχοληθω και τωρα που θα ερθει η τηλεοραση με βλεπω να χανω τον μπουσουλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, anso είπε

Στο hdmi η με οπτική; Εχω καιρο να ασχοληθω και τωρα που θα ερθει η τηλεοραση με βλεπω να χανω τον μπουσουλα

οπτικη ινα φιλε τα λεω απλα το hdmi δινει εξοδο ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...