Προς το περιεχόμενο

Netflix Vpn


Boubis1411

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, chriskourou είπε

Ξέρω πως μέσω υπολογιστή γίνεται, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ο ίδιος, γιατί βλέπω μόνο στην τηλεόραση. 

Ε το ίδιο είναι... Μεταφέρεις μετά το email στην τηλεόραση και τέλος. 

Το θεμα ειναι να μας πει κάποιος αν γίνεται σίγουρα. 

Θα μου πεις μιλάμε για 5 ευρώ στην ουσία κλαιν. 

Θα το δοκιμάσω μόλις τελειώσει η συνδρομή μου. Δεν ξέρω αν δεχτούν ευρώ όμως και ελληνική τράπεζα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Ε το ίδιο είναι... Μεταφέρεις μετά το email στην τηλεόραση και τέλος. 

Το θεμα ειναι να μας πει κάποιος αν γίνεται σίγουρα. 

Θα μου πεις μιλάμε για 5 ευρώ στην ουσία κλαιν. 

Θα το δοκιμάσω μόλις τελειώσει η συνδρομή μου. Δεν ξέρω αν δεχτούν ευρώ όμως και ελληνική τράπεζα. 

Δεν ξέρω αν είναι το ίδιο. Αν το κάνεις πες μου και εμένα εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γίνεται, απλά αν θυμάμαι καλά πρέπει να βάλεις καινούρια κάρτα σαν τρόπο πληρωμής (δηλάδή όχι την κάρτα που είχες στο προηγούμενο νέτφλιξ, η ρέβολουτ έρχεται κουτί εδώ)

Το έχω δοκιμάσει με τουρκικό νέτφλιξ, κόστος μαξ 5Ε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tonypapadovic είπε

Παιδιά γίνεται, απλά αν θυμάμαι καλά πρέπει να βάλεις καινούρια κάρτα σαν τρόπο πληρωμής (δηλάδή όχι την κάρτα που είχες στο προηγούμενο νέτφλιξ, η ρέβολουτ έρχεται κουτί εδώ)

Το έχω δοκιμάσει με τουρκικό νέτφλιξ, κόστος μαξ 5Ε

Ε τότε την πάτησα... Έχω βάλει όλες τις κάρτες. Με vpn το παίζεις η κανονικά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 28/1/2021 στις 10:39 ΠΜ, Boubis1411 είπε

Ε τότε την πάτησα... Έχω βάλει όλες τις κάρτες. Με vpn το παίζεις η κανονικά; 

Σόρρυ που δεν απάντησα νωρίτερα!

Όχι μετά δεν χρειάζεται vpn, παίζει κανονικά

'Οταν πρωτοκάνεις την εγγραφή, θέλει vpn (εγώ είχα βάλει τουρκικό), καθαρούς browsers κλπ και αναγνωρίζει τις τιμές της Τουρκίας.

Νομίζω καλύτερα θα ήταν να βγάλεις επί τόπου μια revolut και να χρησιμοποιήσεις απευθείας κάποια από τις virtual (ή και την βασική που θα εκδόσεις), μικρή η διαδικασία και η ταλαιπωρία γενικά (... αν έχεις ταυτότητα νέου τύπου :D)

Επεξ/σία από tonypapadovic
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, tonypapadovic είπε

Σόρρυ που δεν απάντησα νωρίτερα!

Όχι μετά δεν χρειάζεται vpn, παίζει κανονικά

'Οταν πρωτοκάνεις την εγγραφή, θέλει vpn (εγώ είχα βάλει τουρκικό), καθαρούς browsers κλπ και αναγνωρίζει τις τιμές της Τουρκίας.

Νομίζω καλύτερα θα ήταν να βγάλεις επί τόπου μια revolut και να χρησιμοποιήσεις απευθείας κάποια από τις virtual (ή και την βασική που θα εκδόσεις), μικρή η διαδικασία και η ταλαιπωρία γενικά (... αν έχεις ταυτότητα νέου τύπου :D)

Ταυτότητα έχω πριν τρεις μήνες έβγαλα νεα αλλά μεγάλη όχι μικρή τύπου πιστωτικής. 

 

Πώς βγάζω αυτές τις κάρτες που λες; 

Paypal δεν γίνεται; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω κι εγώ με VPN απο Τουρκία μόνο για την εγγραφή, μετά δε χρειάζεται. Για την πληρωμή χρησιμοποιώ κανονικά Ελληνική κάρτα χωρίς πρόβλημα. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, giostau είπε

ερώτηση: αν το πάρεις μέσω Τουρκίας, τί γίνεται με το περιεχόμενο;

Έχεις το Τούρκικο ή το ελληνικό; (συμπεριλαμβανομένων υποτίτλων)

Το Ελληνικό με υπότιτλους κανονικά. Μόνο κάποιες προτάσεις για σειρές και έργα που μου στέλνουν στο mail είναι για Τούρκικα τα οποία και αγνοώ επιδεικτικά. 😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, nfreskakis είπε

Επιβεβαιώνω κι εγώ με VPN απο Τουρκία μόνο για την εγγραφή, μετά δε χρειάζεται. Για την πληρωμή χρησιμοποιώ κανονικά Ελληνική κάρτα χωρίς πρόβλημα. 

Τι κόστος έχει το 4κ στην Τουρκία; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Boubis1411 είπε

Ταυτότητα έχω πριν τρεις μήνες έβγαλα νεα αλλά μεγάλη όχι μικρή τύπου πιστωτικής. 

 

Πώς βγάζω αυτές τις κάρτες που λες; 

Paypal δεν γίνεται; 

Ναι μια χαρά θα κάνει και αυτή η ταυτότητα, τις χειρόγραφες 20ετίας που είχαμε τις απέρριπταν 

Κατεβάζεις ένα app στο κινητό και φτιάχνεις έναν τραπεζικό λογαριασμό και αν δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τα στοιχεία σου, θα είναι έτοιμος προς χρήση πολύ σύντομα. Έπειτα αυτός ο λογαριασμός συνδέεται με κάρτες που μπορείς να χρησιμοποιήσεις στις αγορές σου (online και κανονικά). Στον λογαριασμό αυτό μεταφέρεις λεφτά κανονικά από τις ελληνικές κάρτες που έχεις. 

Ό,τι απορίες έχεις κ.λπ. για την revolut μπορείς να τις κάνεις και εδώ:

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tonypapadovic είπε

Ναι μια χαρά θα κάνει και αυτή η ταυτότητα, τις χειρόγραφες 20ετίας που είχαμε τις απέρριπταν 

Κατεβάζεις ένα app στο κινητό και φτιάχνεις έναν τραπεζικό λογαριασμό και αν δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τα στοιχεία σου, θα είναι έτοιμος προς χρήση πολύ σύντομα. Έπειτα αυτός ο λογαριασμός συνδέεται με κάρτες που μπορείς να χρησιμοποιήσεις στις αγορές σου (online και κανονικά). Στον λογαριασμό αυτό μεταφέρεις λεφτά κανονικά από τις ελληνικές κάρτες που έχεις. 

Ό,τι απορίες έχεις κ.λπ. για την revolut μπορείς να τις κάνεις και εδώ:

 

 

Δηλαδή είναι σαν το PayPal;. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...