Προς το περιεχόμενο

Laptop Acer Aspire 5 A515-44-R93E 400 € Non longer disponible


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Tasosp22 είπε

Αφου έχει φωτο λαπτοπ παλι καλα 😂 Κοιτα μην έρθουν 2.7 κιλά στραγάλια! 

Ελα ρε, για 15αρα ζάντα θα είναι, αφού πουλάει και σφουγγάρια θα πουλάει και ζάντες! 😁Προσέχετε παιδιά, τζάμπα να μπλέκετε τώρα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ειναι Scam 99%, τα ιδια προιοντα περιπου πωλουσε αλλος πωλητης πριν τον κανω report και τον κατεβασουν. Σου ακυρωνει την παραγγελια ''κατα λαθος'' και μετα για να στα στειλει σου λεει κανε μου καταθεση στην Χ τραπεζα μου εκτος Αμαζον.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προφανώς σκαμ. Ακόμα και στο αμαζον υπάρχουν τέτοιοι πωλητές. Ειχα βρει παλαιότερα έναν που πουλούσε μια εσπρεσιερα lelit πολύ φθηνότερα από τον ανταγωνισμό και ήθελε να του στείλω μήνυμα σε email για συνεννόηση και οχι μεσω αμαζον. Εννοείται ότι την έκανα με ελαφρά

Αν ήταν πωλητής το αμαζον θα το έπαιρνα αν και δεν χρειάζομαι λάπτοπ. Με 400 ευρώ θα ήταν χάρισμα

 

 

Επεξ/σία από pareisaktos
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Spitfire_13 είπε

Ειναι Scam 99%, τα ιδια προιοντα περιπου πωλουσε αλλος πωλητης πριν τον κανω report και τον κατεβασουν. Σου ακυρωνει την παραγγελια ''κατα λαθος'' και μετα για να στα στειλει σου λεει κανε μου καταθεση στην Χ τραπεζα μου εκτος Αμαζον.

Αυτό ακριβώς κάνουν. Μου έτυχε και εμένα. 

Προσοχή 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μη διαθέσιμο, πρέπει να έδρασε το ίδιο το Amazon.

Ελπίζω να μην την πάτησε κανείς, αν και το πιο πιθανό να μην την αφήσει εκτεθειμένο το Amazon. Γενικά όμως τα μάτια μας 114 σε περιπτώσεις 3rd party seller.

Επεξ/σία από kva21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εκπληκτος και εγω, θεωρουσα εμπειρο τον zacharis.

Ειναι συνηθες να σκανε ψευτικες τιμες απο πιθανον χακαρισμενους λογαριασμους ή και μη χακαρισμενους (του αμαζον προβλημα ειναι να το διερευνησει και να το πολεμησει). Τωρα αν ψαξω μπορει να βρω 10 περιπτωσεις προιοντων στην μιση τιμη απο την αγορα. Αλλες φορες σε καινουργια, αλλες σε used απο τετοιους "πωλητες". Δεν προλαβα τον πωλητη του τοπικ, αλλα φανταζομαι απο οσα διαβασα οτι ηταν μια ιδια περιπτωση.

Λες συνεχως zacharis "τα λεφτα σου δεν τα χανεις", το εχω διαβασει σε 5-6 σχολια μεσα στο παρον τοπικ. Ναι, δεν τα χανεις, γιατι ομως 100% να τα δανεισεις ατοκα στο αμαζον; Γιατι αν ηταν μια απο αυτες τις καθημερινες περιπτωσεις δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμύριο να παραλαβεις αυτο που παρηγγειλες.

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραλιγο να την πατησω και εγω, καποτε. Απαντησε και στο pm και μου ζητουσε κινητο και ονομα....ποιος ξερει τι τα ηθελε. Μετα απο λιγο διαγραψαν την Αγγελια οπως εδω

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Παραλιγο να την πατησω και εγω, καποτε. Απαντησε και στο pm και μου ζητουσε κινητο και ονομα....ποιος ξερει τι τα ηθελε. Μετα απο λιγο διαγραψαν την Αγγελια οπως εδω

Ποιο pm; Ποιος στα ζητουσε αυτα; Ο zacharis; Ποια αγγελια;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καμια σχεση με insomnia και zacharis. Pm στο amazon εστειλα και ο απατεωνας απαντησε λιγο πριν ξεχακαρουν τον account. Αγγελια ισως ηταν λαθος λεξη.

μου ζητησε κινητο και ονοματεπωνυμο για να κανει καλυτερη ακομα τιμη...φυσικα και καταλαβα τι τρεχει και δεν εδωσα

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
24 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Μαλλον εννοει ο φιλος τον πωλητη σε αναλογη περιπτωση.

Εχουμε pm στο αμαζον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...