Προς το περιεχόμενο

Η ματιά του φωτογράφου .........


babisskg
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από costas_,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω πάθει εξάρτηση από το θέμα. Βλέπω ειδοποίηση και τρέχω να δω φωτογραφίες. Πίνω τον πρωινό μου καφέ και απλά ξανά διαβάζω το θέμα από την αρχή! Ευχαριστούμε κ. Μπάμπη για την ιδεά και τα posts, όπως και τους υπόλοιπους για τις υπέροχες φωτογραφίες!! Έχει πάρει φωτιά το κουμπί των likes!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, gorillas είπε

Έχω πάθει εξάρτηση από το θέμα. Βλέπω ειδοποίηση και τρέχω να δω φωτογραφίες. Πίνω τον πρωινό μου καφέ και απλά ξανά διαβάζω το θέμα από την αρχή! Ευχαριστούμε κ. Μπάμπη για την ιδεά και τα posts, όπως και τους υπόλοιπους για τις υπέροχες φωτογραφίες!! Έχει πάρει φωτιά το κουμπί των likes!

      Το νήμα είναι ιδιοκτησία όλων και όχι ενός , αυτό που χρειάζεται από δω και πέρα , είναι να μας ανακοινώσετε πότε θα πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς φωτογραφίας . 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gorillas είπε

Έχω πάθει εξάρτηση από το θέμα. Βλέπω ειδοποίηση και τρέχω να δω φωτογραφίες. Πίνω τον πρωινό μου καφέ και απλά ξανά διαβάζω το θέμα από την αρχή! Ευχαριστούμε κ. Μπάμπη για την ιδεά και τα posts, όπως και τους υπόλοιπους για τις υπέροχες φωτογραφίες!! Έχει πάρει φωτιά το κουμπί των likes!

..Όντως εξαιρετική η ιδέα - προτροπή του κυρίου Μπάμπη..  αλλά και οι φωτογραφίες που ανεβαίνουν δεν πάνε πίσω???  είναι καταπληκτικές.. προσωπικά  κάτι έμαθα παραπάνω,  κι επαληθεύεται πάλι πώς δεν αρκεί ο  ακριβός εξοπλισμός κάποιου  για ένα όμορφο - άρτιο αποτέλεσμα.. +  την βοήθεια της τυχόν όποιας  επεξεργασία κάνει ο καθένας μετά  στο p c του...   πάντα τέτοια κύριε Μπάμπη?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NickSyk είπε

405349118_DSC_0964(1).jpg.3f2143b4bde54bde857e7ec3d073658e.jpg

Καλή προσπάθεια Nick 👍

Όταν φωτογραφίζουμε όμως συμμετρίες, για να αποδοθούν κατάλληλα, πρέπει η οπτική μας να βρίσκεται όσο το δυνατόν στο κέντρο της εικόνας. Όχι πλάγια, χαμηλότερα ή ψηλότερα από αυτή.

Έχω δει σχετικό video tutorial και το αναφέρω.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, udroxoos είπε

Καλή προσπάθεια Nick 👍

Όταν φωτογραφίζουμε όμως συμμετρίες, για να αποδοθούν κατάλληλα, πρέπει η οπτική μας να βρίσκεται όσο το δυνατόν στο κέντρο της εικόνας. Όχι πλάγια, χαμηλότερα ή ψηλότερα από αυτή.

Έχω δει σχετικό video tutorial και το αναφέρω.

..καλησπέρα.. έχεις δίκιο, είναι χωρίς καθόλου επεξεργασία .. νομίζω πως ήθελε  πιο σφιχτό κάδρο με συμμετρία   ή από πιο μακρυά.. πάντως σε ευχαριστώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα πολλά χιόνια σήμερα και πολλές φωτο  , εκτος απο χιονια γιόρταζαν και οι καψουριδες απόψε ... αυτος ηταν στα καστρα και στήθηκε χαλαρά στον φακό ..... αν ειχε φάτσα η καψουρα ετσι θα ηταν ..❤❤😂😂😂

_ANE0314.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, anestis1975 είπε

καλησπέρα πολλά χιόνια σήμερα και πολλές φωτο  , εκτος απο χιονια γιόρταζαν και οι καψουριδες απόψε ... αυτος ηταν στα καστρα και στήθηκε χαλαρά στον φακό ..... αν ειχε φάτσα η καψουρα ετσι θα ηταν ..❤❤😂😂😂

_ANE0314.jpg

Και μια με χιόνια ένεκα της ημέρας !!?

FB_IMG_1613329760909.jpg

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

IMG_0397

Δεν έχω προσδιορίσει ακριβώς τι μου αρέσει σε αυτή την φωτογραφία, αλλά μου αρέσει πάρα πολύ...

Όσιος Πατάπιος, Γεράνεια Όρη.

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, gorillas είπε

IMG_0397

Δεν έχω προσδιορίσει ακριβώς τι μου αρέσει σε αυτή την φωτογραφία, αλλά μου αρέσει πάρα πολύ...

Όσιος Πατάπιος, Γεράνεια Όρη.

      Κανένα προβλημα , μια χαρά φαίνεται , ας μείνει επιτέλους και κάτι απροσδιόριστο .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, gorillas είπε

IMG_0397

Δεν έχω προσδιορίσει ακριβώς τι μου αρέσει σε αυτή την φωτογραφία, αλλά μου αρέσει πάρα πολύ...

Όσιος Πατάπιος, Γεράνεια Όρη.

..μια χαρά είναι.. ευχάριστα ατημέλητη εικόνα, ήρεμη... πάντως ωραία θέα είχε από εκεί και δροσιά το καλοκαίρι που μας πέρασε.. 

DSC_2780.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...