Προς το περιεχόμενο

Website για ευρεση ταινιών και σειρών στο netflix

blueakamah

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τσέκαρα. Αντί λοιπόν να μπούμε κατευθείαν στο netflix, μπαίνουμε σε αυτό το site και μας βάζει αυτό. Στο netflix. 

Λογικά το έφτιαξες εσύ και το προμοτάρεις, δε βρίσκω καμία άλλη λογική σε κάτι τόσο περιττό. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο που μπήκα νομίζω πιο πολύ με μπέρδεψε.

Σχετική ερώτηση: Θέλω να δω την ταινία Σκουληκομυρμηγκότρυπα, Πως ξέρω αν την έχει το netflix? Μπαίνοντας στο site  δεν έχει κάποια σχετική αναζήτηση που να βγάζει αποτέλεσμα με σαφήνεια

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Υπαρχουν πολλες θεματικες κατηγοριες. πχ 
Αλλα δεν χωρανε ολες χυμα. Βαζω μερικες τυχαιες στο τελος να ειναι πιο αντιληπτο τι εννοω.
Μαλλον το site ειναι ενα front end για τις λεγομενες "κρυφες" κατηγοριες. Κρυφες οχι για καποιον αλλο λογο αλλα για να μην βαριεται να σκρολαρει ο κοσμος. Αλλα αν καποιος ενδιαφερεται για Κλασικες Πολεμικες Ταινιες αλλα οχι γενικα κλασικες ταινιες ΄ή οχι συγχρονες τετοιες μεθοδοι ψιλοβοηθανε.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
42 λεπτά πριν, chriskourou είπε

Το τσέκαρα. Αντί λοιπόν να μπούμε κατευθείαν στο netflix, μπαίνουμε σε αυτό το site και μας βάζει αυτό. Στο netflix. 

Λογικά το έφτιαξες εσύ και το προμοτάρεις, δε βρίσκω καμία άλλη λογική σε κάτι τόσο περιττό. 

Μια χαρα λογικη εχει.

Πως κατεληξες εσυ στο συμπερασμα οτι το εφτιαξε ο ΤΣ και το προμοταρει,δε μπορω να το φανταστω.

Ουτε ειναι η πρωτη σελιδα που δημιουργηθηκε για αυτο το λογο.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, StamTheMan είπε

Μια χαρα λογικη εχει.

Πως κατεληξες εσυ στο συμπερασμα οτι το εφτιαξε ο ΤΣ και το προμοταρει,δε μπορω να το φανταστω.

Ουτε ειναι η πρωτη σελιδα που δημιουργηθηκε για αυτο το λογο.

Μάλιστα. Λογική δεν έχει καμία. Χωρίζει σε επιπλέον κατηγορίες κάποιες από τις υπαρχουσες. Ειναι σαφως πιο εύκολο κ γρήγορο να το κανείς μέσα από το ίδιο το νετφλιξ. 

Δεύτερον. Το ότι υπάρχουν κι άλλες παρόμοιες σελίδες δε λέει κάτι. Συζητάμε αν είναι χρήσιμη η όχι. 

Τρίτον. Το όνομα hidden categories είναι ψευδές ή παραπλανητικό. Δεν πρόκειται για κρυμμένες κατηγορίες αλλά για τις ίδιες κατηγορίες με περαιτέρω ανάλυση. Αν πχ έβγαζε τις σειρές που δεν εμφανίζονται όταν έχεις επιλέξει ως γλώσσα τα ελληνικά να το καταλάβω. 

Απο εκεί και πέρα εφόσον έστω και σε έναν -εσένα-  φαίνεται μια χαρά κ χρήσιμη ανακαλώ την αρχίκη μου τοποθέτηση περι δημιουργίας της σελίδας από τον ts και του ζήτω συγνώμη παρότι δεν καταλαβαίνω καθόλου το νόημα της σελίδας. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
46 λεπτά πριν, chriskourou είπε

Απο εκεί και πέρα εφόσον έστω και σε έναν -εσένα-  φαίνεται μια χαρά κ χρήσιμη ανακαλώ την αρχίκη μου τοποθέτηση περι δημιουργίας της σελίδας από τον ts και του ζήτω συγνώμη παρότι δεν καταλαβαίνω καθόλου το νόημα της σελίδας. 

Πιθανοτατα δεν την εχει δημιουργησει ο ts,αλλα δεν ειναι εκει η ενσταση μου.

Η σελιδα αυτη , οπως και αλλες παρομοιες που εχουν ξαναμπει εδω ,καλυπτουν ,οπως φαινεται,μια αναγκη.

Αρα μια χαρα λογικη εχει,απλα δεν απευθυνεται σε εσενα.

Τοσο λογικο δλδ.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.