Προς το περιεχόμενο

Mindfulness application προσφορά 1+1


angelo.stoik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή Χρονιά σε όλους!

Δοκιμάζω την εφαρμογή  Mindfulness Greece . Σήμερα ήρθε ένα mail ότι μπορώ να αγοράσω 1 συνδρομη και να χαρίσω άλλη μια. Κόστος συνδρομής 60 ευρω ανά έτος. Θέλει κάποιος να το μοιραστούμε (30 ο κάθενας μας) ?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mindfulness.greece.meditation

 

Για αποφυγή παρεξηγήσεων, δεν κάνω διαφήμιση ή προώθηση. Ενδιαφέρομαι προσωπικά και θέλω να μειώσω το κόστος.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!

Αγγελος

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έλεγα παπατζηλίκια για όσους θέλουν να πετάξουν χρήματα.
 

Quote

Η εταιρεία προσφέρει online και offline υπηρεσίες και υλικό που αφορούν την μέθοδο του Mindfulness, η οποία αφορά του κομμάτι της γενικής ευεξίας. Δεν προσφέρει ιατρικές υπηρεσίες και σε καμμία περίπτωση δεν πρέπει οι υπηρεσίες, τα προϊόντα ή το υλικό που υπάρχει σε αυτά να θεωρηθούν ως Ιατρική συμβουλή. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να το κάνει αυτό. Παρόλο που υπάρχουν έγκυρες έρευνες και μελέτες από μεγάλα ινστιτούτα, πανεπιστήμια και νοσοκομεία για τα ευεργετικά οφέλη από τη μακροχρόνια εξάσκηση στη μέθοδο του mindfulness σε αρκετές πτυχές της ζωής μας όπως η απόδοση, οι σχέσεις και η ευεξία, το Mindfulness Greece δεν προβάλει καμμία αξίωση και δεν παρέχει καμμία εγγύηση ότι προσφέρουν θεραπευτικά οφέλη.

https://www.mindfulnessgreece.gr/terms-mindfulness-greece?lang=el

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το netflix όντως ηρεμεί , εκεί πληρώνω την συνδρομή μου , ευχαριστώ , ο οβολός μου για το θέμα πέφτει και κάνει μεγάλο κρότο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok , είναι εφαρμογή για διαλογισμό , με αρκετά πράγματα μέσα . Έχει τις κλασικές συνεδρίες ,  έχει youtube live  , ασκήσεις και άλλο υλικό που δεν μπορώ να αναφέρω συνοπτικά   . Δεν είμαι ειδικός του θέματος αλλά νομίζω ότι αξίζει .    Σε κάθε περίπτωση , αφού υπάρχει η πρόσφορα θα  μπορούσαμε να  βγούμε κερδισμένοι  !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν φόρουμ για fitness , εδώ έχουμε anti-fitness θέμα με χιλιάδες σχόλια. Ζήτω το ps5 και η μπυροκοιλιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...