Προς το περιεχόμενο

Διαθεσιμότητα MacBook Air M1


phil1991

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 λεπτά πριν, phil1991 είπε

 

ποτέ έγραφε ημερομηνία παράδοσης;;;

ποσο το πλήρωσες το MacBook? To pro πήρες;

Το Pro ναι, 1285 αλλά με standar shipping οταν και άμα ερθει θα σου πω νεότερα, η ημερομινία παραλλαβής ηταν ίδια και λεω ελα μωρε ας γλιτωσω 20 ευρο εεε βλακεία εκανα εν τελη..

25-28 του μηνος δλδ 20 μερες (8 εκανα την παραγγελια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι κανενας δεν εχει διαθεσιμοτητα. Υπαρχει περιπτωση ποτε να ρολαρει το πραγμα η θα πρεπει να κανουμε προπραγγελια σε εναν απο αυτους τους retailers για να παραλαβουμε 30 μερες μετα; Βαρεθηκα να περιμενω 1,5 μηνα τωρα και σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αγορασω και εγω απο amazon uk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, costas_pro είπε

αυτους

έχουν κουράσει πραγματικά 

περιμενε καλύτερα να έχεις κ 2ο χρόνο εγγύηση άσε που κ από αμαζον μπορεί να καθυστέρηση πάλι κανα μήνα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, phil1991 είπε

έχουν κουράσει πραγματικά 

περιμενε καλύτερα να έχεις κ 2ο χρόνο εγγύηση άσε που κ από αμαζον μπορεί να καθυστέρηση πάλι κανα μήνα 

Τιμολογιο θελω να το παρω αλλιως θα το ειχα βαλει ηδη παραγγελια απο αμαζον.

Ολα υπολειτουργουν στη χωρα τελος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι στιγμής δεν έχω καταλάβει τι είναι πιο γρήγορο, πιο οικονομικό και έχει καλύτερη εγγύηση.. τιμολόγιο η Amazon Αγγλίας? Για τους δασμούς πάντως η Amazon λέει πως δεν θα πληρώσεις παραπάνω απ το import fee deposit που συμπεριλαμβάνεται στην τιμή, όποτε πιστεύω είμαστε καλυμμένοι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, xenos.p είπε

Μέχρι στιγμής δεν έχω καταλάβει τι είναι πιο γρήγορο, πιο οικονομικό και έχει καλύτερη εγγύηση.. τιμολόγιο η Amazon Αγγλίας? Για τους δασμούς πάντως η Amazon λέει πως δεν θα πληρώσεις παραπάνω απ το import fee deposit που συμπεριλαμβάνεται στην τιμή, όποτε πιστεύω είμαστε καλυμμένοι.. 

Οχι θελω να το παρω με τιμολογιο απο Ελλαδα για αυτο δε προχωραω με παραγγελια απο αμαζον uk. Για τα fees ρωτησα και εγω γιατι πηρα ενα ipad air 4 και δε πληρωνεις κατι εξτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, costas_pro είπε

Οχι θελω να το παρω με τιμολογιο απο Ελλαδα για αυτο δε προχωραω με παραγγελια απο αμαζον uk. Για τα fees ρωτησα και εγω γιατι πηρα ενα ipad air 4 και δε πληρωνεις κατι εξτρα.

Ίδια τιμή δεν βγαίνει και με τιμολόγιο? Τι κερδίζουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, spiroskt είπε

Καλημέρα

Εγώ πάντως έκανα παραγγελία το βασικό μοντέλο στο Plaisio Δευτέρα μεσημέρι και παρέλαβα Τρίτη πρωί.

 

 

Πλάκα μας κανείς;;; Αφού δεν είναι διαθεσιμο μόνο κατόπιν παραγγελίας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, spiroskt είπε

Καλημέρα

Εγώ πάντως έκανα παραγγελία το βασικό μοντέλο στο Plaisio Δευτέρα μεσημέρι και παρέλαβα Τρίτη πρωί.

 

 

Δε παιζει αυτο που λες... Δεν υπαρχει πουθενα διαθεσιμο. Με αεροπλανο στο εριξαν σπιτι σου και σε μιση μερα πρελαβες κιολας;

1 ώρα πριν, xenos.p είπε

Ίδια τιμή δεν βγαίνει και με τιμολόγιο? Τι κερδίζουμε?

950€ ελλαδα τιμολογιο & 1050€ απο αγγλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, costas_pro είπε

Δε παιζει αυτο που λες... Δεν υπαρχει πουθενα διαθεσιμο. Με αεροπλανο στο εριξαν σπιτι σου και σε μιση μερα πρελαβες κιολας;

950€ ελλαδα τιμολογιο & 1050€ απο αγγλια

Δηλ τι θες να μου πεις τωρα; Οτι ξύπνησα σήμερα το πρωί και λέω τι έχω να κάνω - ας μπω σε κάποιο forum να λέω παπατζηλήκια;;;;;

Παρε τηλ το Plaisio Και ρωτα.

Είχα βάλει παραγγελία στο istorm εδώ και 1 μήνα, δεν μου λέγανε πότε παραλαμβάνω. Πήρα τηλ το Plaisio μου είπαν ότι έχουν ετοιμοπαράδοτο (και θα λαμβάναν και άλλα 15 κομμάτια την Τρίτη) και το πήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλεσα σήμερα Κωτσόβολο και μου είπε σε 10 με 15 μέρες. Επίσης ρώτησα για αποφορολογηση και μου είπε ότι ισχύει κανονικά 2 χρόνια εγγύηση μέσω ευρωπαϊκής οδηγίας, παραξενεύτηκα και έβαλα να ρωτήσει και τον προϊστάμενο του, πήρα επιβεβαίωση ότι ισχύει 2 χρόνια, έτσι θα γράφει η απόδειξη. Να το εμπιστευτω ή θα φάω άκυρο από το σέρβις της apple αν χτύπα ξύλο πάθει κάτι τον δεύτερο χρόνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...