Προς το περιεχόμενο

ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ RTX 3060 ti ΑΠΟ PLAISIO


xaraktira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα πριν 2 εβδομαδες παραγγειλα μια rtx 3060 ti gaming oc 549 ευρω απο το PLAISIO κατοπιν παραγγελίας και μου είπαν περίπου 20 μερες. Γνωρίζω ότι λογο της καταστασης αυτήν την περίοδο μπορεί να κανει και πολύ περισσότερο καιρο. Για αυτο ρωταω αυτους που εχουν παραλαβει καρτα γραφικων αυτον τον καιρο η περιμενουν ακόμα απο το plaisio  ποσο χρονο περιμεναν η ακομα περιμενουν για την παραλαβή ? 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 321
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα εκανα κι εγω την προηγουμενη βδομαδα παραγγελια την Asus 3080 oc μου ειχαν πει 15-20 μερες. Χτες που ξαναπηρα τηλ για να ρωτησω αν φαινεται η προκαταβολη που ζητησαν και ξανα ρωτησα περιπου ποτε θα παραλαβουν ειπε 20-25 μερες. Θεωρω κανα μηνα στο νερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κανει προ παραγγελια για 3080 απο πλαισιο πανω απο μηνα και δεν νομιζω πριν τελη Φεβρουαριου να εχουν τιποτα ....

Ειδικα τις καλες υλοποιησεις, πολυ δυσκολα θα τις βρεις...

Υπομονη.... αλλιως δοκιμασε την τυχη σου σε καποιο ευρωπαικο καταστημα (θα σου βγει και πιο φθηνα)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 hours ago, xaraktira said:

Καλησπέρα πριν 2 εβδομαδες παραγγειλα μια rtx 3060 ti gaming oc 549 ευρω απο το PLAISIO κατοπιν παραγγελίας και μου είπαν περίπου 20 μερες. Γνωρίζω ότι λογο της καταστασης αυτήν την περίοδο μπορεί να κανει και πολύ περισσότερο καιρο. Για αυτο ρωταω αυτους που εχουν παραλαβει καρτα γραφικων αυτον τον καιρο η περιμενουν ακόμα απο το plaisio  ποσο χρονο περιμεναν η ακομα περιμενουν για την παραλαβή ? 

Ευχαριστώ

Καλησπέρα, ίδια ακριβώς περίπτωση με εσένα όπως το γράφω εδώ (στο κλειδωμένο πλέον τοπικό), παρέλαβα σήμερα την κάρτα! Είναι πώς θα πετύχεις την αποθήκη τελικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλ πλαισιο σημερα γτ αλλαξαν οι τιμες 150 ευρω πανω στην asus 3080 oc για να δω αν επηρεαζει την τιμη και στις προπαραγγελιες και αφου μου ειπε οτι δεν αλλαζει η τιμη μου ειπε 1.5 μηνα περιπου παραλαβει!!! Λεω τι? 15-20 μερες μου ειχαν πει και λεει δυσκολα υπαρχουν πολλες προπαραγγελιες. Αντε να δουμε τι θα γινει

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, alexispak είπε

Πηρα τηλ πλαισιο σημερα γτ αλλαξαν οι τιμες 150 ευρω πανω στην asus 3080 oc για να δω αν επηρεαζει την τιμη και στις προπαραγγελιες και αφου μου ειπε οτι δεν αλλαζει η τιμη μου ειπε 1.5 μηνα περιπου παραλαβει!!! Λεω τι? 15-20 μερες μου ειχαν πει και λεει δυσκολα υπαρχουν πολλες προπαραγγελιες. Αντε να δουμε τι θα γινει

Αυτή την περίοδο, ότι deadline σας δίνουν για τις gpu, να το υπολογίζετε x2 (εννοείται σε εργάσιμες ημέρες).

Επεξ/σία από filip123go
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alexispak είπε

για να δω αν επηρεάζει την τιμή και στις προ παραγγελίες ..............

Οι εξοφλημένες προ παραγγελίες είναι συμβόλαια με το κατάστημα εφόσον με συνεννόηση τις αποδέχτηκε.  

Όποιο κατάστημα και να είναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σήμερα πήρα τηλέφωνο να δω τι γίνετε με την δικιά μου MSI 3080 και μου είπανε σε 15 μέρες ως και ένα μήνα, και ότι αυτό θεωρείτε γρήγορο γιατί η MSI τα στέλνει πιο γρήγορα, ενώ για παράδειγμα η ausu κάνει τον διπλάσιο χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
3 ώρες πριν, mikelis_7 είπε

Εχω παραγγείλει 3060 ti από τις 17 Δεκέμβρη από Κωτσοβολο.. Ακόμα καμία ειδοποίηση... 😭😭

μια απο τα ιδια και εγω απο της 22 μιλησα πριν λιγο μαζι τους αλλα τιποτα... αν και την πετυχα σε ενα μαγαζι που την ειχε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 minutes ago, manos_megane_gr said:

μια απο τα ιδια και εγω απο της 22 μιλησα πριν λιγο μαζι τους αλλα τιποτα... αν και την πετυχα σε ενα μαγαζι που την ειχε..

ποιο μαγαζι ειχε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mike0402 είπε

ποιο μαγαζι ειχε?

metrostore αλλα  οπως σου ειπα ειχε. τωρα δεν την βρισκω.. μεσα σε λιγη ωρα εξαφανιστηκε

 

2 λεπτά πριν, manos_megane_gr είπε

 

 

5 λεπτά πριν, mike0402 είπε

ποιο μαγαζι ειχε?

δες πμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...