Προς το περιεχόμενο

ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ RTX 3060 ti ΑΠΟ PLAISIO


xaraktira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, RAZACOOPER είπε

Επικοινωνία με Πλαίσιο πριν 10 λεπτά δέν γνωρίζουν τίποτα γιά παραδόσεις 3060ti και το κουφό πού μου  είπαν οτι δέν έχουν παραδόσει ακόμα παραγγελίες από τον Σεπτ.2020  lol έπεσα  σε  άσχετη υπάλληλο 

Καλά μην περιμένεις και κανέναν σχετικό . Αλλά σίγουρα φέτος δεν μας κόβω να παίρνουμε κάρτες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 321
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μαγκες εγω θα σας πω ενα πραγμα εχω παραγγειλει 3060ti Eagle απο 5/1/21 και μεχρι σημερα η ερχεται κολυμπωντας 

Επεξ/σία από ElaKaiPouEisai
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/5/2021 στις 8:00 ΜΜ, omitziz είπε

Το μόνο που θα λάβεις είναι μια ακύρωση παραγγελίας όπως όλοι μας. Και δεν θα μπορείς να κάνεις τίποτα.

Είχες απόλυτο δίκιο φίλε μου εγω την ακύρωσα και θα μου επιστρέψουν τα χρήματα θά κάνω μιά προσπάθεια να βρώ  από Γερμανία πού μένει  ο γιός ενός κολλητού μου. Καλή τύχη στά υπόλοιπα παιδιά👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα με την κατρακύλα του bitcoin σε κανέναν μήνα με λίγο παραπάνω θα ξεστοκαρουν οι φάρμες τις κάρτες και θα την πάρουμε σε σπέσιαλ τιμή.οποτε wait .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, makis269 είπε

Τώρα με την κατρακύλα του bitcoin σε κανέναν μήνα με λίγο παραπάνω θα ξεστοκαρουν οι φάρμες τις κάρτες και θα την πάρουμε σε σπέσιαλ τιμή.οποτε wait .

Πολυ φοβαμαι οτι αυτοι ειναι δικοι μας ευσεβεις ποθοι. Ολο κατρακυλαει και ολο στο θεο ειναι. 

Δυστυχως θα παρει κι αλλους μηνες αυτη η ιστορια, ειμαι πολυ απαισιοδοξος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, makis269 είπε

Τώρα με την κατρακύλα του bitcoin σε κανέναν μήνα με λίγο παραπάνω θα ξεστοκαρουν οι φάρμες τις κάρτες και θα την πάρουμε σε σπέσιαλ τιμή.οποτε wait .

Είσαι βιαστικός. Σε κανένα μήνα θα βγουν στις ανεβασμένες τιμές που τις αγοράσανε.

Θέλει τουλάχιστον ακόμα 3-4 για να δεις τις special τιμές (τι special δηλαδή που θα είναι κοντά στο MSRP).

HODLLLLLLLLLLLL 😆😆😆😆

1 ώρα πριν, Greenday13 είπε

Πολυ φοβαμαι οτι αυτοι ειναι δικοι μας ευσεβεις ποθοι. Ολο κατρακυλαει και ολο στο θεο ειναι.

Ακολουθεί πτωτικές τάσεις. Δεν θα πήγαινε ποτέ απο τα 45K στα 15K σε 2 βδομάδες. Όσο δε η Tesla (κατα ισχυρισμό του φωστήρα πάντα) και η Micro Strategies διατηρούν σημαντικό κεφάλαιο σε BTC, δεν θα πάει κάτω απο 32K

Επεξ/σία από panospeter
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι φαλαινες (π.χ tesla ) εχουν βγει με μεγαλο κερδος . Κατα την ταπεινη μου γνωμη τωρα εχουν μεινει οι believers , οι hodl και οι buy the dip για να ξαναπουλησουν  . Ειναι στα 29κ αυτη την στιγμη που κανω αναρτηση . Για να δουμε..  Κουραγιο στους  ανθρωπους που επενδυσαν και ισως να εχουν χασει τις περιουσιες τους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, dreads είπε

 Κουραγιο στους  ανθρωπους που επενδυσαν και ισως να εχουν χασει τις περιουσιες τους. 

Η σκέψη όλων μας είναι μαζί τους φίλε μου, εδώ και μια βδομάδα δεν κοιμάμαι από την αγωνία μήπως χάσουν οι καιροσκ....οι άνθρωποι θέλω να πω τις περιουσίες τους.Ουτε που σκοτώνονται παιδιά στην Παλαιστίνη με απασχολεί,ούτε που πεθαίνει κόσμος από τον κορονοϊο, αυτό για το οποίο προσεύχομαι είναι να μην πέσει κι άλλο το Bitcoin και καταστραφούν οι άνθρωποι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Greenday13 είπε

Η σκέψη όλων μας είναι μαζί τους φίλε μου, εδώ και μια βδομάδα δεν κοιμάμαι από την αγωνία μήπως χάσουν οι καιροσκ....οι άνθρωποι θέλω να πω τις περιουσίες τους.Ουτε που σκοτώνονται παιδιά στην Παλαιστίνη με απασχολεί,ούτε που πεθαίνει κόσμος από τον κορονοϊο, αυτό για το οποίο προσεύχομαι είναι να μην πέσει κι άλλο το Bitcoin και καταστραφούν οι άνθρωποι.

Πέρα απο αυτούς που το παίζουν traders guru / οικονομολόγοι απο την μία μέρα στην άλλη, και μας κουνάνε την τσουτσου τους εδώ ως εκατομμυριούχοι, για 5 - 10 άντε 20 χιλιάρικα,  υπάρχει (όπως πάντα) κόσμος που μπήκε,λόγω trend, με την αφέλεια ότι θα βγάλει κάτι παραπάνω και επένδυσε τα χρήματα του. Χρήματα τα οποία έχουν δουλέψει (συνήθως αυτοί που τα έχουν δουλέψει βγαίνουν χαμένοι και οι αεριτζίδες κερδισμένοι).

Σε αυτούς πάει η συμπάθεια του συμφωρουμήτη και δεν έχει σχέση με το αν υπάρχουν και άλλα προβλήματα ανά τον κόσμο.

Επεξ/σία από panospeter
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, panospeter είπε

Πέρα απο αυτούς που το παίζουν traders guru / οικονομολόγοι απο την μία μέρα στην άλλη, και μας κουνάνε την τσουτσου τους εδώ ως εκατομμυριούχοι, για 5 - 10 άντε 20 χιλιάρικα,  υπάρχει (όπως πάντα) κόσμος που μπήκε,λόγω trend, με την αφέλεια ότι θα βγάλει κάτι παραπάνω και επένδυσε τα χρήματα του. Χρήματα τα οποία έχουν δουλέψει (συνήθως αυτοί που τα έχουν δουλέψει βγαίνουν χαμένοι και οι αεριτζίδες κερδισμένοι).

Σε αυτούς πάει η συμπάθεια του συμφωρουμήτη και δεν έχει σχέση με το αν υπάρχουν και άλλα προβλήματα ανά τον κόσμο.

Αν τα 5-10 ΑΝΤΕ 20 χιλιάρικα σου φαίνονται ψιλά, σε καταλαβαίνω απόλυτα έτσι την περνάω και εγώ κάθε μέρα. Μέχρι το περίπτερο να πάω θέλω μια χιλιάδα. Απαιτώ ισόποση συμπάθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, morehp είπε

Αν τα 5-10 ΑΝΤΕ 20 χιλιάρικα σου φαίνονται ψιλά, σε καταλαβαίνω απόλυτα έτσι την περνάω και εγώ κάθε μέρα. Μέχρι το περίπτερο να πάω θέλω μια χιλιάδα. Απαιτώ ισόποση συμπάθεια

το διάβασα και ένιωσα ένα σφίξιμο στο στήθος "με 5-10 χιλιάρικα". ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Greenday13 είπε

Η σκέψη όλων μας είναι μαζί τους φίλε μου, εδώ και μια βδομάδα δεν κοιμάμαι από την αγωνία μήπως χάσουν οι καιροσκ....οι άνθρωποι θέλω να πω τις περιουσίες τους.Ουτε που σκοτώνονται παιδιά στην Παλαιστίνη με απασχολεί,ούτε που πεθαίνει κόσμος από τον κορονοϊο, αυτό για το οποίο προσεύχομαι είναι να μην πέσει κι άλλο το Bitcoin και καταστραφούν οι άνθρωποι.

Ναι υπαρχουν τραγικα γεγονοτα στον κοσμο και θα υπαρχουν , απλα σχολιασα για το συγκεκριμενο θεμα  ,δεν εδωσα μικροτερη η μεγαλυτερη βαρυτητα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...