Προς το περιεχόμενο

ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ RTX 3060 ti ΑΠΟ PLAISIO


xaraktira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Petros_Ben είπε

Bro δεν ξέρω αν έχεις καταλάβει τι γίνεται με τις κάρτες τώρα έχω κλειδώσει μια τιμή στα 560 ευρώ και από άλλο κατάστημα τώρα θα την πάρω 1000 και βάλε.... Απλά δεν γίνεται 3 μήνες τώρα να μου λένε δεν έχουμε νέα... Όταν είσαι τέτοια μεγάλη αλυσίδα αυτού του τύπου απαντήσεις δεν είναι σοβαρές 

Αν όντως δεν έχουν νέα και αυτοί από τον προμηθευτή (που κατα 99% αυτό συμβαίνει), θα ήθελες να σου λένε ψέματα π.χ και να σου δίνουν ημερομηνίες παράδοσης και να στις ακυρώνουν μετά?Δεν σε πιάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 321
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, tegonikos είπε

Αν όντως δεν έχουν νέα και αυτοί από τον προμηθευτή (που κατα 99% αυτό συμβαίνει), θα ήθελες να σου λένε ψέματα π.χ και να σου δίνουν ημερομηνίες παράδοσης και να στις ακυρώνουν μετά?Δεν σε πιάνω...

Μα μου το έχουν κάνει και αυτό... Δύο τρεις φορές μου έχουν πει ημερομηνίες και όταν φτάνει η μέρα εν τέλη λένε δεν έχουν νέα.... Εεε δεν είναι σοβαρά αυτά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Petros_Ben είπε

Μα μου το έχουν κάνει και αυτό... Δύο τρεις φορές μου έχουν πει ημερομηνίες και όταν φτάνει η μέρα εν τέλη λένε δεν έχουν νέα.... Εεε δεν είναι σοβαρά αυτά 

Αυτό όντως δεν είναι σοβαρό....εχεις δίκιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, tegonikos είπε

Αν όντως δεν έχουν νέα και αυτοί από τον προμηθευτή (που κατα 99% αυτό συμβαίνει), θα ήθελες να σου λένε ψέματα π.χ και να σου δίνουν ημερομηνίες παράδοσης και να στις ακυρώνουν μετά?Δεν σε πιάνω...

Ρε μάν είναι απλά τα πράγματα. Όσοι παραγγείλαμε από το πλαίσιο το κάναμε γιατι είναι μεγάλη αλυσίδα και είχε και 100 ευρώ λιγότερο κάποιες κάρτες. Και λόγο αυτού του κατοσταρικου μείναμε χωρίς κάρτα. Γτ όλο αναμονή στην αναμονή τώρα η κάρτα κάνει 3 πλαίσια λεφτά (η 3080 που παρειγγειλα 900  με όλο μπροστά το ποσό κάνει τώρα 2600) . Τι εννοείς τώρα να την ακυρώσω και να πάρω από άλλου; Όταν οι τύποι απλά λένε θα έρθει θα έρθει από μήνα σε μήνα και παγκόσμιος ανεβαίνουν συνέχεια οι τιμές.

Όσο για το ότι οι υπάλληλοι τσιμπάνε κάρτες είναι σίγουρο. Το βλέπω εδώ μέσα στα μεταχειρισμένα . Όλες οι 3080 αγορασμενες από πλαίσιο ενώ ο κοσμακις περιμένει τις κάρτες του. Ας μαζευτούμε παιδιά να κάνουμε καμιά μήνυσουλα ή οτιδήποτε κατά του πλαισίου γτ νταξ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, XristosQts είπε

Οι υπάλληλοι του πλαίσιο έχουν τόσα λεφτά να παίρνουν κάρτες με το κιλό;; Δεν νομίζω να ισχύει...

Tσιμπάνε σίγουρα καμια ακυρωμένη παραγγελία κ.τ.λ, ή στο black friday κρατάνε και τίποτα για συγγενείς τους, τα υπόλοιπα είναι φήμες και φαντασιώσεις. Το πλαίσιο δεν είναι μαγαζάκι, έχει S.A.P, managers, directors, όλοι ελέγχονται και λογοδοτούν, κάποιος που συστηματικά ακύρωνε παραγγελία πελάτη για να πάρει το προιόν ο ίδιος δεν θα έκλεινε ούτε βδομάδα ως υπάλληλος. Τώρα παίζει να έχουν συνεννοηθεί όλοι, από τους διευθυντές μέχρι τους πωλητές να μας παίρνουν τις κάρτες...οι θεωρίες συνομωσίας ανθίζουν στην εποχή μας, γιατί οχι άλλη μία. Το θέμα είναι οτι πολλά άτομα γράφουν ψέματα, και ότι τους κατέβει. Παράδειγμα μέλος που "εκλαιγε" πριν από μερικές μέρες οτι το πλαίσιο του καθυστερούσε παραγγελία και ότι έχει "γνωστό" miner/scalper που παρέλαβε 6 RTX3080 με "βύσμα", τώρα γράφει στο νήμα του mining για τις 13 RTX30XX (δεκατρείς, ναι, καλά διάβασες) που έχει στην κατοχή του και κάνει mining. Δύσκολο να βρεις αλήθειες πλέον....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tegonikos είπε

Kαι γιατί να περιμένεις να την παραλάβεις αφού το συγκεκριμένο κατάστημα δεν σου κάνει. Ακύρωσε τη και πάρε τα χρήματα σου πίσω αν έχεις πληρώσει, και πήγαινε σε άλλο κατάστημα να αγοράσεις. Απλά από περιέργεια, ποια θα ήταν η εξυπηρέτηση που θα σε ικανοποιούσε? 

Εγώ που σε 4 μέρες κλείνω 3 μήνες με τιμή στα 599 εξοφλημενη αν πάω να την πάρω τώρα από αλλού θα δώσω σε scalpers 1200. Όταν την έβαλα παραγγελία έλεγαν 3 βδομάδες για παραλαβή. Αν έλεγαν πως θα έρθει όταν θα βγει η σειρά 40χχ τότε ίσως να μην πουλούσα την 1080 που είχα. Εγώ σαν πελάτης βασίστηκα και με κρέμασαν. Είναι ολόκληρη εταιρεία και θα ακουμπήσει στον προμηθευτή της αρκετά φράγκα. Ας μας δώσει μια απάντηση. Το λιγότερο είναι αυτό να προσανατολίζεται ο καθένας πελάτης της και να μην τους αφήνει κρεμαστούς. Όταν την ανέβασε τιμή από 599 στα 799 καλά ήταν και δέχονταν παραγγελίες από ανυποψίαστους με το γνωστό τροπάριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tegonikos είπε

"γνωστό" miner/scalper που παρέλαβε 6 RTX3080 με "βύσμα", τώρα γράφει στο νήμα του mining για τις 13 RTX30XX (δεκατρείς, ναι, καλά διάβασες) που έχει στην κατοχή του και κάνει mining.

καλα μην πιστευεις οτι διαβάζεις εδω , μπορεί οι 13 να ειναι 3 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, omitziz είπε

καλα μην πιστευεις οτι διαβάζεις εδω , μπορεί οι 13 να ειναι 3 😉

σωστό και αυτό

45 λεπτά πριν, Giannisblessed είπε

Εγώ που σε 4 μέρες κλείνω 3 μήνες με τιμή στα 599 εξοφλημενη αν πάω να την πάρω τώρα από αλλού θα δώσω σε scalpers 1200. Όταν την έβαλα παραγγελία έλεγαν 3 βδομάδες για παραλαβή. Αν έλεγαν πως θα έρθει όταν θα βγει η σειρά 40χχ τότε ίσως να μην πουλούσα την 1080 που είχα. Εγώ σαν πελάτης βασίστηκα και με κρέμασαν. Είναι ολόκληρη εταιρεία και θα ακουμπήσει στον προμηθευτή της αρκετά φράγκα. Ας μας δώσει μια απάντηση. Το λιγότερο είναι αυτό να προσανατολίζεται ο καθένας πελάτης της και να μην τους αφήνει κρεμαστούς. Όταν την ανέβασε τιμή από 599 στα 799 καλά ήταν και δέχονταν παραγγελίες από ανυποψίαστους με το γνωστό τροπάριο.

Να πω ότι έχεις άδικο?Δεν μπορώ, αυτό με την άνοδο τιμών και νέες παραγγελίες ενώ δεν έχεις ακόμα παραδώσει στους προηγούμενους βρωμάει όπως και να το εξετάσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, 3DJIN είπε

οι καρτουλες σας βρισκονται στις αγγελιες...

Εδώ ονειρεύονται αδιάβλητα συστήματα με SAP και 42 managers.

Με 2 κλικ ίσα που ακουμπάνε οι κάρτες την αποθήκη από την διακίνηση. Αμέσως έχουν φύγει σε υπαλλήλους και ονόματα / πιστωτικές γνωστών.

Δεν είναι απαραίτητο να καταλήξουν να αγγελίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήταν προτιμότερο να πληρώσεις ένα 100αρικο καπέλο τότε και να αγοράσεις άμεσα από το να περιμένεις 3μηνες και να μην παραλάβεις ποτέ ,στην τελική εκεί που έχουν φτάσει οι τιμές το βλέπω απίθανο να πάρει κάρτα κάνεις από πλαίσιο σε τιμή προ 3μηνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, 3DJIN είπε

οι καρτουλες σας βρισκονται στις αγγελιες...

Κάτι πήρε το μάτι μου. Σκέφτηκα να πάρω μια από αυτές και όταν με το καλό έρθει η δικιά μου να την δώσω όσο πήρα αυτή. Αλλά αν το πλαίσιο μου παραδώσει όταν όλα κατευνάσουν και βγάλουν λεφτά τότε ίσως να έχει πέσει η τιμή και πάλι θα βγω χαμένος. Εκνευρισμός...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...