Προς το περιεχόμενο

ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ RTX 3060 ti ΑΠΟ PLAISIO


xaraktira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 8/4/2021 στις 2:33 ΜΜ, hattori_gr είπε

καλησπέρα! Ευχαριστώ πολύ!! Ναι στα 1100€

η 3060Ti ειχε γινει τον Δεκέμβριο παραγγελιά (4 Δεκεμβρίου) και παρέλαβα 2 Φλεβάρη.

Αυτό που είπα ότι ξέρω μόνο , είναι ότι θα γίνει μεγάλη παραλαβή στοκ σε 2 εβδομάδες σε όλα τα καταστηματα. υπολόγισε γύρω στις  20-21 Απριλίου.
Θα το καταλάβεις μόλις δεις ότι πέφτουν όλες οι τιμές. (ένα 20% μην φανταστείς πολύ)

Ειχα μια ελπιδα απο αυτα που ειπες αλλα δυστηχως ακομη τπτ :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 321
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 hour ago, alexispa said:

Ειχα μια ελπιδα απο αυτα που ειπες αλλα δυστηχως ακομη τπτ :(

η NVdia με την ανακοίνωση που έβγαλε πριν 5 μέρες, τα διάλυσε όλα.
Η πηγη μου μου ανέφερε για παραλαβή εντος μεγαλοεβδομαδας  και η επόμενη παει 17 Μαιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν έχω ενημέρωση γιά παραλαβή απο 14 Ιαν.παραγγελία

15 λεπτά πριν, Giannisblessed είπε

Ποια είναι η ανακοίνωση φίλε μου; Παιδιά κάνεις που έχει βάλει παραγγελία ΜΕΤΑ τα μέσα Ιανουαρίου έχει παραλάβει;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, hattori_gr είπε

η NVdia με την ανακοίνωση που έβγαλε πριν 5 μέρες, τα διάλυσε όλα.
Η πηγη μου μου ανέφερε για παραλαβή εντος μεγαλοεβδομαδας  και η επόμενη παει 17 Μαιου

Η πηγή σου όλο κουβά πάει.. ας αλλάξει πλευρό πες της 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, RAZACOOPER είπε

Δέν έχω ενημέρωση γιά παραλαβή απο 14 Ιαν.παραγγελία

 

Εγώ 16. Αν παραλάβεις κάνε έναν κόπο και πες εδώ να πάω από εκεί απέξω με πλακάτ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες, μετά από 4 μήνες που στα τηλέφωνα είχα την κλασσική απάντηση από πλαίσιο του δεν γνωρίζουμε τίποτα, είχα κάτι παραπάνω. Αυτό που μου είπαν ισχύει μόνο για 3060 ti. Οι εκκρεμείς παραγγελίες ήταν από τις 13/12/2020 και παρέλαβαν αυτή την εβδομάδα που μας πέρασε και κατάφεραν να καλύψουν παραγγελίες μέχρι τις 20/12/2020. Αν κάποιος έχει παραγγείλει αυτες τις μέρες ας επικοινωνήσει άμεσα μαζί τους. Εγώ δυστυχώς έχω παραγγελία από 28/12/2020. 

 Επειδή έχω διαβάσει πολύ δυσπιστία από πάνω σας προτρέπω, με ευγενικό τρόπο να προσπαθήσετε να αποσπάσετε και εσείς πληροφορίες από το Πλαίσιο και θα σας επιβεβαιώσουν τα παραπάνω. Επαναλαμβάνω ισχύει μόνο για 3060 Ti.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ΜαD MiKe είπε

Χθες, μετά από 4 μήνες που στα τηλέφωνα είχα την κλασσική απάντηση από πλαίσιο του δεν γνωρίζουμε τίποτα, είχα κάτι παραπάνω. Αυτό που μου είπαν ισχύει μόνο για 3060 ti. Οι εκκρεμείς παραγγελίες ήταν από τις 13/12/2020 και παρέλαβαν αυτή την εβδομάδα που μας πέρασε και κατάφεραν να καλύψουν παραγγελίες μέχρι τις 20/12/2020. Αν κάποιος έχει παραγγείλει αυτες τις μέρες ας επικοινωνήσει άμεσα μαζί τους. Εγώ δυστυχώς έχω παραγγελία από 28/12/2020. 

 Επειδή έχω διαβάσει πολύ δυσπιστία από πάνω σας προτρέπω, με ευγενικό τρόπο να προσπαθήσετε να αποσπάσετε και εσείς πληροφορίες από το Πλαίσιο και θα σας επιβεβαιώσουν τα παραπάνω. Επαναλαμβάνω ισχύει μόνο για 3060 Ti.

 

 

Μετά από 6 μήνες δηλαδή εξυπηρέτησαν παραγγελίες μιας εβδομάδας στα μέσα Δεκέμβρη σύμφωνα με τα λεγόμενα τους.. Ε λογικά μετά τα Χριστούγεννα τα 21 θα παραλάβουν και του Ιανουαρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θέμα είναι ότι έχουν βγάλει τώρα desktop με 3060 ti που συμμετέχει στη ψηφιακή μέριμνα.. και θα πρέπει να έχει εξαργυρωθεί η "επιταγή" μέχρι τέλη Ιουλίου... ρωτάω πως θα γίνει αυτό;;;

σε ένα που ακολουθώ στο yt λέει ότι η canada computers έπαιρνε ζεστά μετρητά από back orders... και μέρος από αυτές που ερχόνταν πηγαίναν στα prebuilt τους, αντί για τα backorders που είχαν priority..

από αρχές Ιανουαρίου εγώ περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, 17N_Terrorist είπε

το θέμα είναι ότι έχουν βγάλει τώρα desktop με 3060 ti που συμμετέχει στη ψηφιακή μέριμνα.. και θα πρέπει να έχει εξαργυρωθεί η "επιταγή" μέχρι τέλη Ιουλίου... ρωτάω πως θα γίνει αυτό;;;

σε ένα που ακολουθώ στο yt λέει ότι η canada computers έπαιρνε ζεστά μετρητά από back orders... και μέρος από αυτές που ερχόνταν πηγαίναν στα prebuilt τους, αντί για τα backorders που είχαν priority..

από αρχές Ιανουαρίου εγώ περιμένω.

Εγώ είδα ετοιμοπαραδοτο ένα turbo x με 3060ti παίρνω τηλ και τους είπα να ανοίξουν ένα να μου δώσουν και μου είπαν πως δεν γίνεται γιατί δεν έχει κουτί η καρτα. Λέω δεν με πειράζει θέλω απλά την κάρτα και ρωτάω πως τα στήνουν αφού δεν στέλνει ο προμηθευτής. Και λένε πως είναι ειδικές παραγγελίες αυτές για τούβλα x. Σίγουρα βρωμάει εδώ η φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κομπίνα αυτή με τα prebuilt έγινε παγκοσμίως. δεν είναι ελληνική πρωτοποριακή πατέντα.

ο λόγος;

τα prebuilt έχουν ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ περιθώριο κέρδους κατά μέσο όρο λόγω των υπόλοιπων μερών που περιλαμβάνονται (κουτί, τροφοδοτικό, μητρική, μνήμες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...