Προς το περιεχόμενο

[ΔΩΡΕΑΝ] Little Nightmares PC game


ChrisN.S.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Σε μένα δεν ανοίγει ο σέρβερ λέει να κάνει κονφιρμέισον τον λογαριασμό που άνοιξα σε αυτούς. Μάλλον έχουν μπουκώσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα έχει παίξει ο server τους ένας έλεγε "εαν δεν σας εχει έρθει πατήστε https://store.bandainamcoent.eu/eu/account#/orders εδώ και θα σας το βγάλει." Μπήκα και εγώ και μου λέει μόνο "instructions" το κλειδί έγινε αέρας :P .Πάντως όντως ζητάει ένα κάρο πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικό indie παιχνίδι με πολύ όμορφα γραφικά και τρομερή ατμόσφαιρα. Παίξτε σίγουρα και τα 3 DLC είναι 3 επεισόδια που μαθαίνουμε τι πραγματικά συμβαίνει στον τρομακτικό κόσμο του little nightmares. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, jerry banana είπε

τα έχει παίξει ο server τους ένας έλεγε "εαν δεν σας εχει έρθει πατήστε https://store.bandainamcoent.eu/eu/account#/orders εδώ και θα σας το βγάλει." Μπήκα και εγώ και μου λέει μόνο "instructions" το κλειδί έγινε αέρας :P .Πάντως όντως ζητάει ένα κάρο πληροφορίες.

Και εμένα έτσι ήταν. Μετά από καμία ώρα μου ήρθε email με order confirmation και τότε υπήρχε η επιλογή να κάνεις claim το κλειδί στο ίδιο σημείο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ, με τη γραμματοσειρά του RDR είναι σα το κατεβάζεις από torrent ή από site που ξέρεις ότι θα γεμίσει malware 😛 

Όντως, πλέον βγάζει μήνυμα ότι έπεσε θύμα της ίδιας του της επιτυχίας και θα είναι ξανα διαθέσιμο από αύριο και πήρε παράταση το giveaway έως τις 17

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mike299 είπε

Και εμένα έτσι ήταν. Μετά από καμία ώρα μου ήρθε email με order confirmation και τότε υπήρχε η επιλογή να κάνεις claim το κλειδί στο ίδιο σημείο

Ηρθε και σε εμένα .Ευχαριστώ φίλε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα ενα waiting list μου βγαζει και θελει να βαλω το μειλ για να επικοινωνησουν οταν θα ξαναειναι διαθεσιμο το παιχνιδι...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κοιτάται καν το μαιλ παιδιά. Πατε στη σελίδα της bandai ,my profile--> my order και σε κάποια φάση (προσωπικά εμένα το εμφάνισε μετά απο 2μιση ώρες) εμφανίζει την επιλογή get your activation key. Απλά υπομονή θελει

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, panoskir είπε

Του Καβουρδίδη του Κώστα;

Τι γίνεται ρε ψυχή;

 

Καλησπέρα Νίκος Κούκος!

Προχώρησε η παραγγελία και αναμένω το e-mail. Αν αργήσουν να το στείλουν ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΧΑΣΟΥΝ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ και το έβαλα στο Steam... όλα καλά.. Ευχαριστώ TS

Δε χρειάζεται να περιμένετε το mail... Πηγαίνετε στις παραγγελίες σας και πατήστε εκεί να δείτε το Key

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...