Προς το περιεχόμενο

Επιβεβαίωση διεύθυνσης σε Kraken

ShevaGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Προσπαθώ να φτιάξω λογαριασμό στο Kraken. Έχω ήδη ανεβάσει το δίπλωμα για επιβεβαίωση και μου ζητάει όπως είναι φυσικό επιβεβαιώση διεύθυνσης.

Τα statements της τράπεζας μου δεν έχουν πάνω διεύθυνση, τα utilities δεν είναι στο όνομα μου. Πήρα στην εταιρεία τηλεφωνίας μου και μου είπαν ότι μπορούν να μου εκδώσουν αλλά όχι στα Αγγλικά. Την διεύθυνση μου την έχω βάλει με αγγλικούς χαρακτήρες και με βαση το kraken θέλουν notarized translation. Οπότε αν τους δώσω τα έγγραφα στα Ελληνικά και τη διεύθυνση την έχω στα Αγγλικά θα το δεχτούν ή όχι;

Έχει κανείς εμπειρία πάνω στο θέμα για να αποφύγω την ταλαιπωρία με τις μεταφράσεις ειδικά τώρα με τον ΚΟΒΙΝΤ;

Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
3 λεπτά πριν, chek2fire είπε

Δωσε λογαριασμό τηλεφωνίας κανονικά στα Ελληνικά. Σε όλους έχει περάσει έτσι

Έγινε θα το δοκιμάσω και αν έχω πρόβλημα θα σας πρηξω λίγο ακόμα 

Ευχαριστώ

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 ώρες πριν, ShevaGR είπε

Έγινε θα το δοκιμάσω και αν έχω πρόβλημα θα σας πρηξω λίγο ακόμα 

Ευχαριστώ

Δεν θα έχεις πριν λίγο καιρό έκανα κ γω. απλά αυτό το κρακεν κατέρευσε στις πιο κρίσιμες στιγμές αυτές τις μέρες..δεν μπορούσες ουτε αγορά ουτε πώληση να κάνεις για 10λεπτα -20λεπτα..

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
11 hours ago, tryxx1 said:

Δεν θα έχεις πριν λίγο καιρό έκανα κ γω. απλά αυτό το κρακεν κατέρευσε στις πιο κρίσιμες στιγμές αυτές τις μέρες..δεν μπορούσες ουτε αγορά ουτε πώληση να κάνεις για 10λεπτα -20λεπτα..

Οντως ετσι εγινε, αλλα και σε αλλα ανταλακτηρια εγινε το ιδιο πανω-κατω.😢 Αν εχεις διαφορετικη εμπειρια απο καποιο αλλο, πες μας πιο ειναι.🙂

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

δείτε και το bitlfyer. Δεν έχει βέβαια την ρευστότητα των μεγάλων αλλά είναι πολύ καλό και αξιόπιστο ανταλλακτήριο, αδειοδοτημένο στην χώρα έδρα του την Ιαπωνία με παράρτημα στην Ευρώπη 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.