Προς το περιεχόμενο

Μια πρώτη επαφή με το Samsung Galaxy S21 Ultra 5G που υποστηρίζει και S-Pen (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγά σιγά ολο το back plate θα κλείσει με φακούς και κάμερες, και η τιμή θα είναι 2000 στο άμεσο μέλλον, δεν εξυπηρετούν κανέναν εκτός την ερεύνα, και δεν παρέχουν καμία ασφάλεια ηλεκτρονικών συναλλαγών.

Κινητά που πλησιάζουν τιμές PC η Laptop ο μόνος λόγος ύπαρξης που έχουν είναι μόνο η παρουσίαση της κάθε εταιρείας για το τι δυνατότητες εχει στην τεχνολογική εξέλιξη αυτής της χρονικής στιγμής.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για οικολογικούς λόγους δε βάζουν φορτιστή;

αν ενδιαφέρονταν τόσο ας έβγαζαν επιπλέον και ένα πρόγραμμα ανακύκλωσης των παλιών φορτίστων. Έχω ένα ντουλάπι από παλιούς φορτιστές που δεν έχουν αρκετά αμπερ για τις σημερινές συσκευές.

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, athanasiosm είπε

Πανακριβο κινητο.Πολυ αστειο η συσκευασια να υποστηριζει spen και η συσκευασια να μην εχει spen ουτε υποδοχη ουτε φορτιστη αλλα ουτε και ακουστικα.

Παλι καλα που θα εχει κινητο μεσα!!!

Αναμενω να δω πωλησεις 

Ξεπέρασε και την apple.Πλεον εκτός από τον φορτιστή θα αγοράζεις και το S PEN οπότε μένει να δούμε την επόμενη χρονιά τι θα χρειάζεται να αγοράσεις EXTRA.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μήπως κάνατε κανένα bench για τα γραφικά να δούμε πως τα πάει και εκεί σε σύγκριση με τον 880;

Επίσης θα θέλαμε εάν είχατε την συσκευή για μια ολόκληρη ημέρα να μας πείτε πως τα πάει από αυτονομία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί κατάργησαν ξαφνικά το φορτιστή αλλά αυτό το ρημαδι το sim tool το έχουν κρατήσει όλες οι εταιρίες στη συσκευασία τους? Και μάλιστα σε ειδική εγκοπή για να φαίνεται. Αφού με ένα κοινό συνδετήρα τη κάνουμε τη δουλειά μας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα νέα iPhone δεν θα περιέχουν στην συσκευασία φορτιστή, εμείς ως Samsung θα σας τρολάρουμε με διαφημίσεις ότι τα δικά μας κινητά περιέχουν φορτιστές...ωχ wait, ούτε τα δικά μας έχουν; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Είναι dual sim ή όχι? Θέλω να το παραγγείλω αλλά φοβάμαι μη φάω τάπα. 

Επίσης ο Κωτσόβολος αν δεν κάνω λάθος έχει λάθος τιμή για την θήκη με το s-pen. To πλαίσιο την έχει 79,90 ευρώ.

https://www.kotsovolos.gr/ProductDisplay?top_category5=&top_category4=&top_category3=&urlRequestType=Base&categoryId=35754&catalogId=10551&top_category2=&productId=6930001&errorViewName=ProductDisplayErrorView&urlLangId=-24&langId=-24&top_category=35013&parent_category_rn=35047&storeId=10151

Επεξ/σία από Devil_7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Devil_7 είπε

Καλησπέρα. Είναι dual sim ή όχι? Θέλω να το παραγγείλω αλλά φοβάμαι μη φάω τάπα. 

Επίσης ο Κωτσόβολος αν δεν κάνω λάθος έχει λάθος τιμή για την θήκη με το s-pen. To πλαίσιο την έχει 79,90 ευρώ.

https://www.kotsovolos.gr/ProductDisplay?top_category5=&top_category4=&top_category3=&urlRequestType=Base&categoryId=35754&catalogId=10551&top_category2=&productId=6930001&errorViewName=ProductDisplayErrorView&urlLangId=-24&langId=-24&top_category=35013&parent_category_rn=35047&storeId=10151

Την ίδια απορία έχω και εγώ.  Στο public πάντως αναφέρεται ρητά dual sim. Αντίθετα στοv επίσημο ιστοτοπο της samsung δεν ξεκαθαριζεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, vnb είπε

Την ίδια απορία έχω και εγώ.  Στο public πάντως αναφέρεται ρητά dual sim. Αντίθετα στοv επίσημο ιστοτοπο της samsung δεν ξεκαθαριζεται 

Στο βίντεο του Insomnia στο youtube μου απάντησαν ότι είναι dual sim. 

Τόσα unboxing εν τω μεταξύ, ούτε ένας δεν έχω δει να βγάζει το sim tray. 

Επεξ/σία από Devil_7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά πιο χάλια δεν γίνεται, αντί να τα ελαφρύνουν τα βγάλανε πιο βαριά και το χειρότερο για μένα το s21+ που περίμενα γιατί το S20 ULTRA που έχω είναι βαρύ και πλατύ σαν τούβλο το κάνανε στο ίδιο πλάτος με το S21 ULTRA και πιο βαρύ άσε που βγάλανε και τη οθόνη edge. Απαράδεκτοι το βλέπω να έχουν την πορεία της NOKIA. Στο MI 11 του δώσανε την κορυφαία τους οθόνη του ultra και είναι πολύ πιο ελαφρύ και με λογικό πλάτος άσε που έχει το 1/3 της τιμής. Και για να μην πει κανείς ότι κάνω διαφήμιση xiaomi θα σας πω ότι κάθε χρόνο περνώ samsung έχω αγοράσει τα s3,s4,s5,s6 edge,s7 edge ,s8,s9,s10+,s20 ultra.

Επεξ/σία από ANDREAS2017
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, asterios210 είπε

Δεν ξετρελάθηκα με την εμφάνιση αλλά πανω - κάτω οι Κορεάτες ως εκεί είναι στο σχεδιασμό ....

Εδώ και χρόνια η πάλαι ποτέ πολυαγαπημένη Samsung, είπε αντίο : στην removable battery, στο IR Bluster στο ραδιόφωνο στις νορμαλ τιμές και σε κάποια άλλα μικρότερης σημασίας περιεχόμενα και έχασε αρκετούς πελάτες με τους κινέζους κατασκευαστές να κερδίζουν από την "πίτα" ( ίδια λάθη την ίδια περίοδο από Sony, HTC, Nokia, LG που είχαν πολύ χειρότερη πορεία στην αγορά) Σημέρα η Samsung λέει αντίο σε άλλα 3 πολύ σημαντικά κάστρα για εμάς τους καταναλωτές ΥΠΟΔΟΧΗ ΚΑΡΤΑΣ ΜΝΗΝΗΣ - ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ & ΕΝΣΥΡΜΑΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ......... Οποτέ με τόσα αντίο από τη Samsung λέω και εγώ με τη σειρά μου να της πω ένα μεγάλο ΟΡΙΣΤΙΚΟ ---- ΑΝΤΙΟ !!! Εσείς συνφορουμήτες τι λέτε, πόσες "κόκκινες γραμμές" αντέχετε να ξεπεράσετε  ???

Στο μονο που διαφωνω ειναι το removable battery. δεν γινεται αδιαβροχο και αποσπωμενη μπαταρια. σε ολα τα υπολοιπα μαζι σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...