Προς το περιεχόμενο

Το next-gen update του Cyberpunk 2077 θα κυκλοφορήσει στο δεύτερο μισό του 2021


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

31 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Πολύ ωραίο παιχνίδι αλλά για ένα playthrough δεύτερο δεν έχει να σου προσφέρει κάτι καινούργιο ειδικά εάν έχεις κάνει τα πάντα σε ένα.

Εδώ ψιλοσυμφωνώ στο περιεχόμενο, όπως είπα και πριν για το cut/unfinished-content. Αλλά νομίζω ότι δεν μπορείς να τα δοκιμάσεις όλα με ένα παίξιμο. Δεν μπορείς να μαξάρεις όλα τα skills (όχι τα perks που μπορείς να τα κάνεις reset) και να δοκιμάσεις άλλο παίξιμο. 

Δοκίμασε άλλο χαρακτήρα, με άλλο στήσιμο και άλλη προσέγγιση (διαφορετικά skills/perks/όπλα κτλ κτλ)

Πχ εγώ έπαιξα male body-reflexes-tech (περίσσευμα στο hack) streetkid και τώρα ξεκίνησα γυναίκα και θα την πάω hack-cool-tech (τα έξτρα στο body/reflex) corpo.

Νομίζω θα έχω μια διαφορετική εμπειρία όπως ήδη αρχίζει και φαίνεται.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Litsman3d είπε

Εδώ ψιλοσυμφωνώ στο περιεχόμενο, όπως είπα και πριν για το cut/unfinished-content. Αλλά νομίζω ότι δεν μπορείς να τα δοκιμάσεις όλα με ένα παίξιμο. Δεν μπορείς να μαξάρεις όλα τα skills (όχι τα perks που μπορείς να τα κάνεις reset) και να δοκιμάσεις άλλο παίξιμο. 

Δοκίμασε άλλο χαρακτήρα, με άλλο στήσιμο και άλλη προσέγγιση (διαφορετικά skills/perks/όπλα κτλ κτλ)

Πχ εγώ έπαιξα male body-reflexes-tech (περίσσευμα στο hack) streetkid και τώρα ξεκίνησα γυναίκα και θα την πάω hack-cool-tech (τα έξτρα στο body/reflex) corpo.

Νομίζω θα έχω μια διαφορετική εμπειρία όπως ήδη αρχίζει και φαίνεται.

 

Όχι εγώ μπόρεσα μια χαρά με το glitch που πουλάς το χάρτη και γεμίζεις χρήματα .Έτσι έκανα reset τα skills οπότε ήθελα για hacking,όπλα μπουνιές κλπ Γι'αυτό το είπα .Αλλά ναι ένα το πας χωρίς το glitch θες και άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Retromaniac said:

Επίσης θα μπει ο κώδικας στο github ώστε να μπορούν οι παίκτες που θέλουν να μάθουν προγραμματισμό, να βοηθήσουν στο development.

ωραίος, crowdprogramming, όπως crowdfunding, άντε παιδιά να σπρώξουμε λίγο όλοι μαζί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κυριολεκτικα, βγαζουν ενα προιον που επρεπε να ηταν ολοκληρο οταν κυκλοφορησε, τμηματικα μεσα σε μια περιοδο ενος χρονου. και δεν μιλαμε καν για DLC, αλλα patches. και η εταιρεια δεν εχει υποστει καμια αρνητικη επιπτωση για αυτη την απαραδεκτη πραξη της, ακομη και η μετοχη της που επεσε ανεβηκε αμεσως. και φυσικα ολο το λουκι θα το τραβηξουν οι αμοιροι εργαζομενοι της.

με λιγα λογια, it's business as usual για την gaming βιομηχανια.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...