Προς το περιεχόμενο

3080 παράδοση


Alkis7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 215
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 λεπτά πριν, Alkis7 είπε

Την έχω παραγγείλει σχεδόν μήνα τώρα λες να κάνει άλλο τόσο;

Μακάρι να κάνει 'άλλο τόσο'. Εγώ είμαι στις 3 εβδομάδες και δεν τους έχω πάρει καν τηλέφωνο. Τι ηλοποίηση είναι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και γω ενδιαφερομαι για μια 3080 απο πλαισιο και τους πηρα τηλεφωνο αλλα δεν ηξεραν ποσο καιρο θα κανει.Δεν εχω κανει ακομα την παραγγελια,καθως θελω την 3080 asus rog strix oc rtx και δεν γινεται ακομα να προστεθει στο καλαθι....

Επεξ/σία από Ultimategr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Ultimategr είπε

Και γω ενδιαφερομαι για μια 3080 απο πλαισιο και τους πηρα τηλεφωνο αλλα δεν ηξεραν ποσο καιρο θα κανει.Δεν εχω κανει ακομα την παραγγελια,καθως θελω την 3080 asus rog strix oc rtx και δεν γινεται ακομα να προστεθει στο καλαθι....

Μπορείς να την παραγγείλεις τηλεφωνικά απλά θα ζητήσουν 30% προκαταβολή 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ppkstat είπε

Μακάρι να κάνει 'άλλο τόσο'. Εγώ είμαι στις 3 εβδομάδες και δεν τους έχω πάρει καν τηλέφωνο. Τι ηλοποίηση είναι? 

Evga vga rtx 3080 gaming black 

1 ώρα πριν, alexispak είπε

Μπορείς να την παραγγείλεις τηλεφωνικά απλά θα ζητήσουν 30% προκαταβολή 

Την έχεις αγοράσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Alkis7 είπε

Την έχεις αγοράσει;

Την εχω κανει παραγγελια 7 του μηνα και περιμενω. Μου ειχαν πει 15-20 μερες μετα 20-25 και τελευταια φορα που μιλησα 1.5 μηνα!!! Εστειλα mail στην Asus και απαντησαν οτι θα ειναι καλυτερα τα πραγματα απο Φεβρουαριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Alkis7 είπε

Evga vga rtx 3080 gaming black 

Την έχεις αγοράσει;

Χα και εγώ αυτήν περιμένω. Δεν νομίζω να τις πάρουμε τις κάρτες. Πέρα απο θέματα διαθεσημότητας η συγκεκριμένη xc3, η black φαίνεται να μην είναι σε ενεργή παραγωγή. Μπορείς να δεις και τα στατιστικά του scan αν θες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ppkstat είπε

Χα και εγώ αυτήν περιμένω. Δεν νομίζω να τις πάρουμε τις κάρτες. Πέρα απο θέματα διαθεσημότητας η συγκεκριμένη xc3, η black φαίνεται να μην είναι σε ενεργή παραγωγή. Μπορείς να δεις και τα στατιστικά του scan αν θες. 

Άρα τσάμπα ο κόπος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάζοντας την αγορά, αυτή είναι η εκτίμηση μου. XC3 στο amazon έχει να παίξει τουλάχιστον 2-3 εβδομάδες και την τελευταία εβδομάδα βγήκαν ελάχιστες κάρτες. Εγώ προσωπικά δεν θα αποσύρω την παραγγελία μου για λίγο καιρό ακόμα γιατί με παίρνει να είμαι χωρίς την προκαταβολή μου. 

 Αλλά γενικά ναι, δεν το βλέπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ppkstat είπε

Κοιτάζοντας την αγορά, αυτή είναι η εκτίμηση μου. XC3 στο amazon έχει να παίξει τουλάχιστον 2-3 εβδομάδες και την τελευταία εβδομάδα βγήκαν ελάχιστες κάρτες. Εγώ προσωπικά δεν θα αποσύρω την παραγγελία μου για λίγο καιρό ακόμα γιατί με παίρνει να είμαι χωρίς την προκαταβολή μου. 

 Αλλά γενικά ναι, δεν το βλέπω

Ποτε έκανες την παραγγελία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ppkstat είπε

Τέλος Δεκεμβρίου αλλά δεν έχει σημασία. Οταν την έκανα μπορούσες ακόμα να τις βάλεις στο καλάθι πάντως. 

 

Ναι και εγώ τότε την έκανα.Περίμενα αρχές Φλεβάρη με βάση αυτά π μου είπαν τότε αλλά θα δούμε.

Αν μαθευτεί τίποτα αν μπορείτε δώστε μια ενημέρωση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μετα απο επικοινωνια με το πλαισιο για το συγκεκριμμενο μοντελο,μου ανεφεραν οτι δεν έχουν κάποια επιβεβαιωμένη ημερομηνία παραλαβής από τον επίσημο προμηθευτή, γι’ αυτό και είναι απενεργοποιημένη η επιλογή της παραγγελίας στη σελίδα τους  και οταν υπάρξει κάποια νεότερη ενημέρωση θα είναι εφικτή εκ νέου η παραγγελία του τόσο on-line όσο και τηλεφωνικά......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...