Προς το περιεχόμενο

3080 παράδοση


Alkis7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, AntonisKo είπε

Για δική μου παραγγελία 6800ΧΤ στις 11.01. δεν μου ζήτησαν προκαταβολη και η παραγγελία είχε μπεί κανονικά στο καλάθι.

Σου είπαν μέρα παράδοσης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 215
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eμένα την πρώτη φορά δεν μου ζήτησαν προκαταβολή και την δεύτερη που τους πήρα μου ζήτησαν όχι 30% αλλά 20%. Μάλλον με συμπάθησαν. 

Αυτό απλά για να καταλάβετε με τι έχουμε να κάνουμε. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ppkstat είπε

Eμένα την πρώτη φορά δεν μου ζήτησαν προκαταβολή και την δεύτερη που τους πήρα μου ζήτησαν όχι 30% αλλά 20%. Μάλλον με συμπάθησαν. 

Αυτό απλά για να καταλάβετε με τι έχουμε να κάνουμε. 

 

για πια κάρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ξεφτίλα για το πλαίσιο να φέρνει το msystems έστω 10-20 κομμάτια και αυτό να μη μπορεί να φέρει ούτε μια. Και είναι και Nvidia reseller. Εγώ έχω παραγγείλει από 9 Νοεμβρη παιδιά. Τέλος Γενάρη θα το πιστολιασω. Βαρέθηκα. Είναι άρρωστη η κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Gabriel είπε

Είναι ξεφτίλα για το πλαίσιο να φέρνει το msystems έστω 10-20 κομμάτια και αυτό να μη μπορεί να φέρει ούτε μια. Και είναι και Nvidia reseller. Εγώ έχω παραγγείλει από 9 Νοεμβρη παιδιά. Τέλος Γενάρη θα το πιστολιασω. Βαρέθηκα. Είναι άρρωστη η κατάσταση.

Πιστευω οτι το msystems θα ειναι απο τα πρωτα,αν οχι το πρωτο καταστημα που θα φερει 3080/3090.Θυμαμαι οταν ειχε πρωτοκυκλοφορησει ο 9900k το mystems σχεδον καθε βδομαδα ειχε παραλαβες.Ειχα προπαραγγειλει τον δικο μου 9900κ απο αλλο μεγαλο ηλεκτρονικο καταστημα και χρειαστηκε να περιμενω περιπου 1,5+ μηνα παραπανω,το ειχα μετανιωσει που δεν τον ειχα παραγγειλει απο το msystems.....

Στο πλαισιο εδω και 3 μερες περιπου δεν υπαρχει η δυνατοτητα να προσθεσεις καμια 3080 στο καλαθι(πριν μπορουσες να προθεσεις πεντε περιπου μοντελα 3080)

Επεξ/σία από Ultimategr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να πω κι εγώ με τη σειρά μου ότι έχω παραγγείλει από πλαίσιο ASUS 3080 TUF 10G 4 Νοεμβρίου με πλήρη προπληρωμή και ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Έχω πάρει αρκετά τηλέφωνα και πάντα η απάντηση είναι ίδια : Δεν υπάρχει κάποια ημερομηνία περιμένουμε τον προμηθευτή. 

Επεξ/σία από Alexyo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/1/2021 στις 3:52 ΜΜ, Alkis7 είπε

Παιδιά έχει παραλάβει κανεις σας 3080 από πλαίσιο;Και αν ναι πόσος ήταν ο χρόνος παράδοσης;

Με βλέπω να μένω με igpu 

Απο τον Δεκέμβριο ακομα περιμενω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/1/2021 στις 6:39 ΜΜ, Alkis7 είπε

Και εγώ από Δεκέμβριο.Πραγματικά δεν μας βλέπω πριν το τέλος του Φλεβάρη 

Εγω ειχα κανει μηνα μηνα στο πλαίσιο και βλεπω να χανω το δανειο ετσι... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...