Προς το περιεχόμενο

3080 παράδοση


Alkis7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 215
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα , εγώ είχα επικοινωνία μαζί τους σήμερα μέσω email και μου απάντησαν με αυτό >
 

Καλησπέρα σας,

 

Σχετικά με το ερώτημα σας για τις RTX 3080, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως λόγω της εξαιρετικά αυξημένης ζήτησης οι παραγγελίες έχουν παγώσει, καθώς έχουν ήδη καλύψει τα κομμάτια που αναμένεται να διατεθούν σύντομα.

 

Όταν έχουμε νεότερη πληροφόρηση (ακόμα δεν υπάρχει κάτι επίσημο) σχετικά με τα κομμάτια που αναμένεται να διατεθούν, θα υπάρξει εκ νέου η δυνατότητα παραγγελίας μέσω της ιστοσελίδας μας αλλά και τηλεφωνικά .

 

Όσον αφορά την ενδεχόμενη διάθεσή τους, θα γίνει αυστηρά με σειρά προτεραιότητας.

 

Είμαστε πάντα στη διάθεση σας στο τηλέφωνο 800-11-12345 (χωρίς χρέωση) ή από κινητό στο 2102895000.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω φως με τις παραδόσεις. Η σειρά προτεραιότητας ειναι "σειρά προτεραιότητας"?  Άλλο μαγαζί με νορμάλ τιμές(επίσημος εισαγωγέας) δεν υπάρχει να κάνουμε παραγγελία εκεί  εκτός απο το πλ@ίσιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για δείτε ποσες κάρτες  πωλουνται σε αγγελίες σφραγισμένες από μεγάλα Ελληνικά καταστήματα !!!! 

Επεξ/σία από john197835
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετοι εδω μεσα το εχουν κανει πλεον επαγγελμα το scalping..Αγοραζουν απο πλαισιο και κωτσους σε τιμες "φυσιολογικες" για τα δεδομενα, αφου υπαρχει ελλειψη στην αγορα και μετα τα πουλανε εδω μεσα 200-300 πανω απο την τιμη που τα αγορασαν. Ποσες αγγελιες βλεπω απο 3060 zotac που στο πλαισιο εχει τιμη 499-549 και τις πουλανε 700-750+ τις συγκεκριμενες. Αλλα φταιει και ο κοσμος που παει και πληρωνει αυτα τα σκαλπ.

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηραν τηλ απο πλαισιο γτ τους εστειλα μηνυμα στο messenger για να ρωτησω αν υπαρχει καμια εξελιξη και μου ειπαν ακομη δεν ειναι διαθεσιμη απο τον προμηθευτη και η αναμονη ειναι περιπου 3 - 3μιση μηνες εγω περιμενω δυο μηνες αρα λογικα μεσα με τελος μηνα θα εχω νεοτερα λεει. Μιλαω παντα για την Asus 3080 strix oc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alexispa είπε

 δεν ειναι διαθεσιμη απο τον προμηθευτη και η αναμονη ειναι περιπου 3 - 3μιση μηνες 

Εγω  σταματησα να ψαχνω gpu και το εριξα στο τζοκερ. Στατιστικα εχω περισσοτερες πιθανοτητες στο δευτερο αυτο το χρονικο διαστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, vang2009 είπε

Εγώ από Οκτώβριο και ακόμα περιμένω για 3080 strix..

🤒

Πήρα και εγώ χτες και μου είπαν τα ιδια με τους παραπάνω. Αλλά αν περιμένεις εσύ από Οκτώβριο, αν δε στείλει ξαφνικά η ASUS 200 κάρτες εμείς θα παραλάβουμε τον Ιούνιο και άμα. 

Δεκεμβρίου η δική μ παραγγελία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, vang2009 είπε

Εγώ από Οκτώβριο και ακόμα περιμένω για 3080 strix..

Έχεις κανει παραγγελία από Οκτώβριο του 2020 και φτασαμε Μαρτίο του 2021 και δεν έχεις παραλάβει ακόμη? Τι στο καλό μιλαμε για 6μηνη περίπου αναμονή, δηλαδή εδώ και 6 μήνες δεν έχουν παραλαβει καθόλου 3080 στο πλαίσιο. Απορώ τόσες κάρτες που βλέπω να παίζουν στις αγγελίες και λένε από ελληνικό κατάστημα  από που στο καλό αγοράζουν. 

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Έχεις κανει παραγγελία από Οκτώβριο του 2020 και φτασαμε Μαρτίο του 2021 και δεν έχεις παραλάβει ακόμη? Τι στο καλό μιλαμε για 6μηνη περίπου αναμονή, δηλαδή εδώ και 6 μήνες δεν έχουν παραλαβει καθόλου 3080 στο πλαίσιο. Απορώ τόσες κάρτες που βλέπω να παίζουν στις αγγελίες και λένε από ελληνικό κατάστημα  από που στο καλό αγοράζουν. 

Νομιζω απο You εκανε παραγγελια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως από κουβέντα που είχα με άνθρωπο του Πλαισίου, το πρόβλημα είναι ιδιαιτερως έντονο με τις κάρτες της nVidia. Στην AMD είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα με τις 6800 να είναι περίπου στον 1 μήνα για παράδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις με ενημερωσαν απο you οτι δεν αναμενουν αποθεμα και μου ζητησαν λογαριασμο για επιστροφη χρηματων εφαπαξ παρολο που πληρωνα με δοσεις. Κριμα γιατι ειχα και μια ελπιδα. Ας ελπισουμε η καρτα θα ειναι διαθεσιμη στο μελλον για παραγγελια σε φυσιολογικη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...