Προς το περιεχόμενο

Nintendo switch δώρο με αγορά συγκεκριμένων τηλεοράσεων στα Μ Μ


fazer 1000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η γυναίκα σου 😁

Να ένας σοβαρός λόγος 😋

(Κατά τα άλλα αν δεν είχα ήδη 65αρα θα είχα πάρει άμεσα...την 75" γιατί έχουν μικρή διαφορά τιμής)

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα - πλάκα, επειδή με ενδιαφέρει μία από τις 65ρες της προσφοράς, αλλά όχι η Switch, αν ενδιαφέρεται κανείς για αγορά από κοινού, ας μου στείλει PM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, fazer 1000 είπε

κι εγγυήσεις της αλυσίδας 

Ριξε μια ματια στις αξιολογησεις της αλυσιδας. Παλια τους υποστηριζα, αλλα την επαθα και γω και εμαθα.

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και με εκπτωση προσωπικου πεφτει κοντα στα 700 η 816.. Εφυγαα μεγεια μας παιδες

Επεξ/σία από AiWaaa
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, tomtsir είπε

Με χτύπησε ακριβώς πάνω στο καταναλωτικό μου πνεύμα... Πείτε μου έναν λόγο να μην πάρω την 65άρα με το switch... 🙁

η παντοφλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TS μπορείς να φτιάξεις λίγο καλύτερα την ανάρτηση βάζοντας ανταγωνισμό τόσο εγχώρια όσο και από Ευρώπη στα μοντέλα που αποτελούν καλή περίπτωση (καθώς δεν είναι όλα καλή περίπτωση) για να είναι σωστή και άρτια η ανάρτηση και να διευκολυνθούν τα μέλη του φόρουμ. ;) 

Από όλο αυτόν τον χαμό λοιπόν εγώ ξεχωρίσω τα εξής 3 μοντέλα με την σειρά που τα γράφω που αξίζει να κοιτάξετε: 

1. LG OLED65BX6LB

2. SAMSUNG QE65Q95TATXXH

3. SONY OLED TV KD65A8BAEP

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, tomtsir είπε

Με χτύπησε ακριβώς πάνω στο καταναλωτικό μου πνεύμα... Πείτε μου έναν λόγο να μην πάρω την 65άρα με το switch... 🙁

Ειναι η καλυτερη ισως περιπτωση απο οσες κοιταξα, αφου οσο πιο φτηνη τηλεοραση παρεις, τοσο μεγαλυτερο  ειναι το δωρο που εχει μια αξια στην αγορα στα 300€. Οποτε η 65αρα στα 850 με χαμηλοτερη τα 799 και οι UE75TU7072  και LG 75NANO796NF στα 999 ισως ακομα καλυτερα. Αρα ενας λογος να μην παρεις την 65αρα, ειναι να παρεις μια 75αρα με μολις +150€! 😛 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, lionheart75 είπε

TS μπορείς να φτιάξεις λίγο καλύτερα την ανάρτηση βάζοντας ανταγωνισμό τόσο εγχώρια όσο και από Ευρώπη στα μοντέλα που αποτελούν καλή περίπτωση (καθώς δεν είναι όλα καλή περίπτωση) για να είναι σωστή και άρτια η ανάρτηση και να διευκολυνθούν τα μέλη του φόρουμ. ;) 

Από όλο αυτόν τον χαμό λοιπόν εγώ ξεχωρίσω τα εξής 3 μοντέλα με την σειρά που τα γράφω που αξίζει να κοιτάξετε: 

1. LG OLED65BX6LB

2. SAMSUNG QE65Q95TATXXH

3. SONY OLED TV KD65A8BAEP

Δεν ξέρω για το εξωτερικό 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...