Προς το περιεχόμενο

Nintendo switch δώρο με αγορά συγκεκριμένων τηλεοράσεων στα Μ Μ


fazer 1000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,

Είμαι για μία 65άρα OLED από την προσφορά.

Ποια προτείνετε από τις 3:

1) https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/lg-oled65cx6la/1515741

2) https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/4k-uhd-tv/lg-oled-65-bx6lb/1565789

3) https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/sony-oled-tv-kd65a8baep-uhd-4k-smart/1522631

Η χρήση θα είναι κυρίως Netflix/ταινίες και πολύ λίγο gaming (ps5 rally/simulation). Σε αυτό το εύρος χρημάτων υπάρχει κάτι άλλο αξιόλογο;

 

Επεξ/σία από panos44
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, panos44 είπε

Καλησπέρα,

Είμαι για μία 65άρα OLED από την προσφορά.

Ποια προτείνετε από τις 3:

1) https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/lg-oled65cx6la/1515741

2) https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/4k-uhd-tv/lg-oled-65-bx6lb/1565789

3) https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/sony-oled-tv-kd65a8baep-uhd-4k-smart/1522631

Η χρήση θα είναι κυρίως Netflix/ταινίες και πολύ λίγο gaming (ps5 rally/simulation). Σε αυτό το εύρος χρημάτων υπάρχει κάτι άλλο αξιόλογο;

 

παρε την sony φιλε ταιριαζει καλυτερα στο ps5 και μπες στο rtings.com να δεις τις βαθμολογησεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, bestseller23 είπε

παρε την sony φιλε ταιριαζει καλυτερα στο ps5 και μπες στο rtings.com να δεις τις βαθμολογησεις 

Εν τω μεταξύ στο rtings κατάλαβα ότι για παιχνίδια είναι καλύτερη η LG! :) Αναφέρει ότι η Sony έχει καλύτερη εικόνα.
Τα παιχνίδια μπορεί να είναι λιγότερο από 10%, οπότε δεν είναι το κύριο κριτήριο.

Επίσης διαβάζω ότι όλες έχουν θέμα με τις στατικές εικόνες, ισχύει; Αυτόν το φόβο τον έχω και τώρα καθώς έχω τηλεόραση τεχνολογίας Plasma..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panos44 είπε

Εν τω μεταξύ στο rtings κατάλαβα ότι για παιχνίδια είναι καλύτερη η LG! :) Αναφέρει ότι η Sony έχει καλύτερη εικόνα.
Τα παιχνίδια μπορεί να είναι λιγότερο από 10%, οπότε δεν είναι το κύριο κριτήριο.

Επίσης διαβάζω ότι όλες έχουν θέμα με τις στατικές εικόνες, ισχύει; Αυτόν το φόβο τον έχω και τώρα καθώς έχω τηλεόραση τεχνολογίας Plasma..

επειδη εχω και εγω ημουν αναμεσα σε αυτες τις 2 (η 2η η lg που στειλες ειναι λιγο χειροτερη) αυτο με τις στατικες εικονες δεν θα το αντιληφθεις καν η εικονες τους ειναι τοσο καλες που αυτα τωρα δεν τα καταλαβαινεις καν. Οποια και απο τις δυο και να παρεις αριστες ειναι δικη σου η επιλογη

1 ώρα πριν, panos44 είπε

Εν τω μεταξύ στο rtings κατάλαβα ότι για παιχνίδια είναι καλύτερη η LG! :) Αναφέρει ότι η Sony έχει καλύτερη εικόνα.
Τα παιχνίδια μπορεί να είναι λιγότερο από 10%, οπότε δεν είναι το κύριο κριτήριο.

Επίσης διαβάζω ότι όλες έχουν θέμα με τις στατικές εικόνες, ισχύει; Αυτόν το φόβο τον έχω και τώρα καθώς έχω τηλεόραση τεχνολογίας Plasma..

και επισης εγω σου προτεινω να κοιταξεις και την q95t μπορει να μην ειναξ oled αλλα η διαφορες ειναι μη ανιχνευσημες με το ματι και για τα 1999 με 500 ευρω prepaid και 350 ευρω που κανει το nintendo switch σε αυτην την τιμη (περιπου 1200 τελικα) νομιζω οτι η τιμη ειναι χωμα και επισης δεν υπαρχει ο κινδυνος του burnin

1 ώρα πριν, panos44 είπε

Εν τω μεταξύ στο rtings κατάλαβα ότι για παιχνίδια είναι καλύτερη η LG! :) Αναφέρει ότι η Sony έχει καλύτερη εικόνα.
Τα παιχνίδια μπορεί να είναι λιγότερο από 10%, οπότε δεν είναι το κύριο κριτήριο.

Επίσης διαβάζω ότι όλες έχουν θέμα με τις στατικές εικόνες, ισχύει; Αυτόν το φόβο τον έχω και τώρα καθώς έχω τηλεόραση τεχνολογίας Plasma..

μπορεις να πας και σε ενα καταστημα να τις συγκρινεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/1/2021 στις 5:26 ΜΜ, AiWaaa είπε

Και με εκπτωση προσωπικου πεφτει κοντα στα 700 η 816.. Εφυγαα μεγεια μας παιδες

φιλε τι εννοεις με εκπτωση προσωπικου μπορει δηλαδη να σου κανουν ακομα καλυτερες τιμες;

Επεξ/σία από bestseller23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, bestseller23 είπε

φιλε τι εννοεις με εκπτωση προσωπικου μπορει δηλαδη να σου κανουν ακομα καλυτερες τιμες;

Προφανως εννοει οτι εργαζεται υπαλληλος πχ πωλητης στα Mediamarkt, και οι υπαλληλοι εχουν εκπτωση στις αγορες τους απο το καταστημα.

Αυτονοητο αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αγοράσουμε δύο 65άρες (κατά 90%) οπότε θα έχουμε 2 nintendo switch. Μένω Θεσσαλονίκη (Καλαμαριά) αλλά την επόμενη βδομάδα (23-26/01 περίπου) θα βρίσκομαι Αθήνα (Μαρούσι). Tιμή 280€/τμχ αν ενδιαφέρεται κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, bestseller23 said:

παρε τις απο το πλαισιο με 400ευρω δωροεπιταγη..

Βιαστηκα και εγω και την πατησα... Παλι το switch θα επαιρνα βεβαια, αλλα με 400ευρω παιρνεις κομπο μαζι με game των 60ευρω στα 380 και σ μενουν και 20 ευρω για θηκες... 

+Οτι ειμαι απο Κρητη και σε περιπτωση που χρειαστει εγγυηση αντε να βγαλεις ακρη με τα mediamarkt που δεν εχουμε εδω...

Τεσπα! Σε καθε περιπτωση την θεωρω εξαιρετική προσφορά!

Ευχαριστώ των TS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tiniakos είπε

Παζάρι τηλεφωνικά ή μόνο σε κατάστημα; 

Από κοντά πήγα εγώ. Δοκίμασε τηλεφωνικά αρχικά και βλέπεις. Αν ειδικά κάποιος ήθελε ένα switch νομίζω ότι αποτελεί μία πολύ καλή ευκαιρία. (Εφόσον η τηλεόραση που διάλεξε είναι στην καλύτερη τιμή skroutz..!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, makhs5 είπε

Προφανως εννοει οτι εργαζεται υπαλληλος πχ πωλητης στα Mediamarkt, και οι υπαλληλοι εχουν εκπτωση στις αγορες τους απο το καταστημα.

Αυτονοητο αυτο

Καπως ετσι προισταμενος ειμαι και ναι εχει εκπτωση στους υπαλληλους του media και του public

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...