Προς το περιεχόμενο

Καρέκλες γραφείου της εταιρείας nec seating.


frightnight

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα παιδια.

Εχει κανεις εδω περα καποια καρεκλα απο την εταιρεια που αναφερω και στον τιτλο; 

Αυτο ειναι το site της σελιδας https://www.necseating.gr/  και συγκεκριμενα ενδιαφερομαι για καποια καρεκλα απο την σειρα Comfort.

Αν εχει καποιος ας μου πει λιγο τι γινεται με ποιοτητα, ανεση κτλπ.

Χρειαζομαι επειγοντως καρεκλα και με την ολη κατασταση ειναι και αδυνατον να δοκιμασω καποια απο κοντα, κατι το οποιο κανει μια ηδη δυσκολη αγορα, 10 φορες δυσκολοτερη...

Επεξ/σία από frightnight
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Χωρίς να εχω δει απο κοντά αλλά επειδή είχα το ιδιο ερώτημα και ειμαι σε αναζήτηση, αφήνω αυτό εδώ και τα συμπεράσματα του καθενός.

https://m.alibaba.com/product/60804334596/Flexible-Rotation-Lifting-Swivel-Chair-Ergonomic.html?spm=a2700.7735675.normal_offer.d_image.31a038a8mCJMU8&s=p&fullFirstScreen=true&redirect=1

 

Αυτο βέβαια δεν λέει κάτι φυσικά τόσο για την ποιότητα όσο και το τελικό κόστος του προϊόντος..

Να ναι καλά συμφορμιτης που το έχει ανεβάσει και για μένα άλλαξε την κατεύθυνση μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι τις βρηκα και εγω στο alibaba αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι παιζει...

Ειναι δυνατον εταιρεια που ειναι απτο 1954 να λεει τοσο στεγνα ψεματα ακομα και μεσα στη σελιδα τους, οτι τα προιοντα ειναι 100% ελληνικα; 

Και στο τηλεφωνο που μιλησα με τον ιδιοκτητη κιολας μου ειπε το ιδιο.

Δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται αλλα αν ισχυει οτι δεν ειναι δικα του και τα πουλαει και σε τετοια τιμη ειναι τραγικο.

Και δεν εχω και ιδεα σε τι καρεκλα να παω αν δεν παρω καποια απο αυτες.

Δεν μπορω να βρω τιποτα αξιολογο και ψαχνω ασταματητα εδω και 3-4 μηνες.

Μακαρι να ειχα να σκασω κανενα 2χιλιαρο να παρω μια herman miller να κρατησει 25 χρονια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα.

Αν παρατηρησεις καλά η έδρα της κινέζικης δεν είναι ίδια με την ελληνική.Οι κινέζοι κάνουν πολλές αντιγραφές.

Αραγε πως μπορεί κανεις να το πιστοποιήσει?γιατί και εγω ψάχνομαι για καρέκλα και ήμουν ετοιμος να την πάρω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/3/2021 στις 6:03 ΜΜ, Panos18 είπε

Καλησπέρα.

Αν παρατηρησεις καλά η έδρα της κινέζικης δεν είναι ίδια με την ελληνική.Οι κινέζοι κάνουν πολλές αντιγραφές.

Αραγε πως μπορεί κανεις να το πιστοποιήσει?γιατί και εγω ψάχνομαι για καρέκλα και ήμουν ετοιμος να την πάρω... 

Φιλε μου επειδη εψαξα παρα πολυ στο alibaba βρηκα και με ακριβως ιδια εδρα και βρηκα και ολες τις υπολοιπες καρεκλες της σειρας Comfort. Ειμαι πλεον σιγουρος οτι τις παιρνει απο Κινα και τις πουλαει 400 ευρω εδω, γιατι βρηκα στο alibaba την καρεκλα Comfort-05 η οποια ειναι απτις καινουριες της necseating, αλλα την ειχα δει στο alibaba πρωτου την βαλουν στη σελιδα τους. Πως ειναι δυνατον οι κινεζοι να αντεγραψαν προιον που δεν εχει βγει καν; Η μονη εξηγηση ειναι οτι πολυ απλα αυτος εισαγει αυτες τις καρεκλες απο ΚΙνα και τις πουλαει εδω 300-350 ευρω παραπανω αποτι τις πουλανε εκει. Ευτυχως που τα ειδα νωρις αυτα και δεν προχωρησα σε αγορα.  

 

Επεξ/σία από frightnight
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...