Προς το περιεχόμενο

Ελληνες freelancers


L34x88iT

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα. Υπαρχουν Ελληνες free lancers?

Ψαχνω στο fiverr να βρω καναν Ελληνα να με βοηθησει σε μερικα πραγματα που δεν κατεχω και θελω να μιλαει Ελληνικα (ψαχνω για copywriter) και δεν βρισκω κανεναν. Μονο ινδοι υπαρχουν εκει? Υπαρχει αλλη σελιδα με Ελληνες. Δεν περιμενω τιμη με 5€ οπως ενας ινδος αλλα μια λογικη τιμη. Αλλα δεν βρισκω Ελληνα ουτε φθηνο ουτε ακριβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, Predatorkill said:

Αποριας αξιον πως δεν εχει mobile apps

Δεν έχω ιδέα και τι ποιότητας είναι οι υπηρεσίες τους απλά έπεσα πάνω του προσφάτως και το θυμήθηκα...
Μια βόλτα έχω κάνει όλη κι όλη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/1/2021 στις 12:43 ΜΜ, Predatorkill είπε

Αποριας αξιον πως δεν εχει mobile apps

Είναι αρκετα φρέσκο σαν πλατφόρμα και έχει ακομη αρκετα bugs.. Και εγω που μπηκα σαν Freelancer κάθε τοσο έστελνα email για bug fix request και γενικα διαφωνίες  θέματα με την πλατφόρμα. Καλή προσπάθεια πάντως και το παλεύουν τα παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, lionheart82 είπε

Είναι αρκετα φρέσκο σαν πλατφόρμα και έχει ακομη αρκετα bugs.. Και εγω που μπηκα σαν Freelancer κάθε τοσο έστελνα email για bug fix request και γενικα διαφωνίες  θέματα με την πλατφόρμα. Καλή προσπάθεια πάντως και το παλεύουν τα παιδια.

Διαφωνιες ως προς τι; Θεματα οργανωσης; Εχει κινηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Predatorkill είπε

Διαφωνιες ως προς τι; Θεματα οργανωσης; Εχει κινηση;

Ας θέσουμε οτι κανω διαφημίσεις στο Google και κανω Setup τα google campaigns και delivery σε 4-7 ημέρες. Όταν θέλω να δώσω optional monthly Support με επιπλέον κοστος στο πακέτο που προσφέρω θέτω στο πρόγραμμα 30 ημερες διάρκεια (αφου monthly ειναι). Μου απάντησαν οτι δεν γίνεται να εχει 30 ημερες, αφου παραδίδω το αρχικό σε 7 ημέρες και ότι θα πρέπει να το βάλω 7 ημέρες και αυτό (με αποτέλεσμα να το βγάλω τελείως).

Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο, το setup των campaign μπορώ να το κανω και σε 1 ημέρα που λέει ο λόγος, εάν δινω σαν επαγγελματίας με επιπλέον κόστος κάτι έξτρα σαν extension του αρχικού package είναι άλλο θέμα και δεν θα έπρεπε να υπάρχει συσχέτιση ημερών .

Κόσμο έχει κάτι λίγα, εγω κάποια project ακομη για τις 2 κατηγορίες που είχα βαλει δεν έχω δει, όλο γραφίστες ψάχνουν (μου έρχονται κατά λάθος τα email τους από bug). Το τι θα γίνει δεν ξέρω,  μακάρι να πετύχει πάντως.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Καλησπέρα,

ειναι κανας insomniac στο up work; 

Εχω ένα μικρό πρότζεκτ, την δημιουργία ενός πολύ basic website και δεν έχω χρόνο να ασχολειθω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Καλησπέρα!

Στο koalla μπορείς να βρεις Έλληνες freelancers για διάφορες κατηγορίες υπηρεσιών. Έχει μεγάλη γκάμα κατηγοριών, υπηρεσιών και freelancers για να διαλέξεις. Επίσης, οι τιμές είναι πολύ λογικές έως οικονομικές θα έλεγα. Θεωρώ ότι είναι σε πολύ καλύτερη φάση από τον Ιανουάριο του 2021.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Μια καινούρια πλατφόρμα που μου κίνησε το ενδιαφέρον είναι το https://flexjob.gr Μπορείς να βρείς freelancer ή να δημοσιεύσεις μια αγγελία και να σου γίνει πρόταση διεκπαιρέωσης απο έναν freelancer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 12/2/2022 στις 2:34 ΜΜ, soiaro είπε

Μια καινούρια πλατφόρμα που μου κίνησε το ενδιαφέρον είναι το https://flexjob.gr Μπορείς να βρείς freelancer ή να δημοσιεύσεις μια αγγελία και να σου γίνει πρόταση διεκπαιρέωσης απο έναν freelancer.

Μόνο 1 καταχώρηση έχει η σελίδα (κατασκευή Eshop 200€) και φαίνεται πάρα πολύ ερασιτεχνική η πλατφόρμα. Δική σου είναι η σελίδα ή την ανακάλυψες και την μοιράστηκες μαζί μας? Δεν καταλαβαίνω σε τι σου "κίνησε το ενδιαφέρον"?

Επεξ/σία από L34x88iT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεπιμπτόντως για να γελάσουμε και λίγο :

image.png.749e3632aeb4b447e5110a328cb19814.png

Αναρωτιέμαι πόσο μα πόσο άσχετοι είναι οι δημοσιογράφοι που βγάζουν τέτοιες έρευνες και μάλιστα πρωτοσέλιδες....δλδ ήμαρτον.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...