Προς το περιεχόμενο

Πλαισιο-Λιστα τηλεορασεων 65" 1000€ και ανω με δωροεπιταγη 400€. [ΤΕΛΟΣ]


bestseller23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερώτηση σχετικά με την δώρο επιταγή (ειδικά από Κωτσόβολο), παίρνετε το sms με την παραλαβή της παραγγελίας; Με την πληρωμή; Γιατί εδώ κάνει την παραγγελία, έχω εξοφλήσει με κάρτα, αλλά σπίτι θα μου έρθει την Δευτέρα. Μην χαθεί αυτή, γιατί αλλιώς δεν την ανοίγω για να την επιστρέψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 104
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 λεπτά πριν, BrocasHelm είπε

Ερώτηση σχετικά με την δώρο επιταγή (ειδικά από Κωτσόβολο), παίρνετε το sms με την παραλαβή της παραγγελίας; Με την πληρωμή; Γιατί εδώ κάνει την παραγγελία, έχω εξοφλήσει με κάρτα, αλλά σπίτι θα μου έρθει την Δευτέρα. Μην χαθεί αυτή, γιατί αλλιώς δεν την ανοίγω για να την επιστρέψω.

Κ η παραγγελία online k πληρωμή με τραπεζικό λογαριασμό...

Δεν μου έχει έρθει μαιλ ακόμα για τη δωροεπιταγη.

Πήγα κ από το κατάστημα (Χανίων) κ ρώτησα κ δεν ήξεραν πόσο κρατάει....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, isaias1983 είπε

Κ η παραγγελία online k πληρωμή με τραπεζικό λογαριασμό...

Δεν μου έχει έρθει μαιλ ακόμα για τη δωροεπιταγη.

Πήγα κ από το κατάστημα (Χανίων) κ ρώτησα κ δεν ήξεραν πόσο κρατάει....

Ok, άρα δεν είμαι ο μόνος. Πήρα τηλέφωνο στα κεντρικά και μου είπαν δεν χάνεται η δωροεπιταγή, ισχύει όπως και να κάνεις την παραγγελία (online, τηλέφωνο, ή στο κατάστημα). Λέει και στους όρους εντός 7 ημερών από την παράδοση της παραγγελίας, αλλά κρατάω μια πισινή μέχρι να έρθει το sms με τον κωδικό της δωροεπιταγής να μην ανοίξω την τηλεόραση, μην χρειαστεί να την γυρίσω πίσω για refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναi καλή εποχή να αγοράεις τηλεόραση τώρα. Ερχονται πολλά νεα μοντέλα με πτώση τιμών..

Οποιος πάρει ας ειναι με 120Hz panel +HDMI 2.1

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, avacan23 είπε

Δεν ειναi καλή εποχή να αγοράεις τηλεόραση τώρα. Ερχονται πολλά νεα μοντέλα με πτώση τιμών..

Οποιος πάρει ας ειναι με 120Hz panel +HDMI 2.1

 

 

Μα ακριβώς γιο αυτό είναι καλή εποχή για αγορά. Ιδιαίτερα όποιος δεν έχει και τρομερές απαιτήσεις 75'' me 900 και 400 δωροεπιταγή ε δεν το λες και άσχημα. Κατα τα άλλα οι τιμές σε όλα τα ηλεκτρονικά , όπως και στις τηλεοράσεις , είναι αυξημένες λόγω covid....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, avacan23 είπε

Δεν ειναi καλή εποχή να αγοράεις τηλεόραση τώρα. Ερχονται πολλά νεα μοντέλα με πτώση τιμών..

Οποιος πάρει ας ειναι με 120Hz panel +HDMI 2.1

 

 

Η καλύτερη εποχή να αγοράσεις είναι όταν κάτι το χρειάζεσαι. Αν τώρα πετύχεις και προσφορά είναι το απόλυτο deal. Νέα μοντέλα βγαίνουν συνεχώς αφού μιλάμε για προϊόντα τεχνολογίας.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Λογικα τελος η προσφορα.

Οι τιμες ανεβηκαν και πλεον μπηκε 20% επιστροφη απο eurobank.

Του πλαισίου. Κωτσόβολο ισχύει ακόμα η προσφορά, λέει μέχρι αύριο. Βέβαια τι υπάρχει σε στοκ και που είναι άλλη ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, BrocasHelm είπε

Ερώτηση σχετικά με την δώρο επιταγή (ειδικά από Κωτσόβολο), παίρνετε το sms με την παραλαβή της παραγγελίας; Με την πληρωμή; Γιατί εδώ κάνει την παραγγελία, έχω εξοφλήσει με κάρτα, αλλά σπίτι θα μου έρθει την Δευτέρα. Μην χαθεί αυτή, γιατί αλλιώς δεν την ανοίγω για να την επιστρέψω.

Εκανα τηλεφωνικη παραγγελια και η επιταγη μου ηρθε μετα απο καμια ωρα. Ωστοσο λεει οτι ενεργοποιειται μετα την παραδοση της παραγγελιας.

Λυπηρο ειναι οτι εχει πολυ μικρη διαρκεια...1 μηνα πρακτικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια με τις δωροεπιταγες απο το Πλαισιο τι παιζει.Πηρα το Nintendo switch και υποτιθεται θα μου στελνανε τον κωδικο της δωροεπιταγης με mail.Εχει τυχει και σε κανενα αλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, darkwolf8 είπε

Παιδια με τις δωροεπιταγες απο το Πλαισιο τι παιζει.Πηρα το Nintendo switch και υποτιθεται θα μου στελνανε τον κωδικο της δωροεπιταγης με mail.Εχει τυχει και σε κανενα αλλον.

Παρέλαβα χτες πρωί από Πλαίσιο. Μέχρι σήμερα δωροεπιταγή δεν έχει έρθει. Δυστυχώς η TV έχει θέμα (DOA) και είμαι στα τηλέφωνα/mail για αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ikaros2 είπε

Παρέλαβα χτες πρωί από Πλαίσιο. Μέχρι σήμερα δωροεπιταγή δεν έχει έρθει. Δυστυχώς η TV έχει θέμα (DOA) και είμαι στα τηλέφωνα/mail για αλλαγή.

Απο οτι βλεπω αυτο με τις δωροεπιταγες θελει να τους ζαλισεις.Η πλακα ειναι οτι αν καποιος παει με το σκεπτικο της δωροεπιταγης τι θα του πουνε.Α χαθηκε καπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/1/2021 στις 2:13 ΜΜ, Crus είπε

Ημουν στην ιδια φαση με σενα, αλλα αποφασισα να παω στην LG65BX.

Σιγουρα το θεμα με το DTS passthrough με εκανε να το σκεφτομαι, οπως και καποιες κριτικες για μικροτερη φωτεινοτητα σε σχεση με το περσινο (Β9) μοντελο. Εντελει ομως στα 1300 ευρω (400 δωροεπιταγη + 100 prepaid) δεν επαιζε να βρω τετοια ποιοτητα εικονας. Θα δωσω και 140 (3ετης με θραυση κλπ) ή 220 (5ετης κανονικη) ευρω στην LG να κανω την επεκταση.

Υ.Γ: Μου ηρθε αμεσα η δωροεπιταγη (PLAISIO) και αναφερει ξεκαθαρα 1 (σχεδον) ετος διαρκεια. Για την ακριβεια:

**Η εξαργύρωση της δωροεπιταγής μπορεί να πραγματοποιηθεί έως 31/12/2021 για επόμενη αγορά αξίας 400€ και άνω  

Crus ποτε εκανες την αγορα;εγω εκανα αγορά την Πέμπτη το απόγευμα, αλλά δώρο επιταγή ακόμα ναρθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stman είπε

Crus ποτε εκανες την αγορα;εγω εκανα αγορά την Πέμπτη το απόγευμα, αλλά δώρο επιταγή ακόμα ναρθει

με το που ηρθε η τηλεοραση, την ιδια μερα μου ηρθε με email. Τσεκαρες μηπως πηγε κανα spam folder ή μηπως δεν ειχες δωσει σωστο email?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Crus είπε

με το που ηρθε η τηλεοραση, την ιδια μερα μου ηρθε με email. Τσεκαρες μηπως πηγε κανα spam folder ή μηπως δεν ειχες δωσει σωστο email?

Εγω εκανα την αγορά από το πλαίσιο. Υποτίθεται την επόμενη μέρα έπρεπε να ερθει. Στον κωτσοβολο ίσχυε ότι με την παράδοση έρχεται η επιταγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...